Kargicak

Ocena klientów na podstawie 13 opinii

Atrakcje: 4,4
Zabytki: 4,0
Życie nocne: 4,4
Restauracje i puby: 4,5
Zakupy: 4,3
Komunikacja: 4,6
Bezpieczeństwo: 4,5
Plaże: 4,4
Średnia ocena 4.5

92% osób poleca tę miejscowość

Mocne strony:
stoki narciarskie, komunikacja
Słabe strony:
brak

Sprawdź ofertę dla miejscowości Kargicak w Travelplanet.pl

Termin:
01.09.2019 - 04.09.2019
Wyżywienie:
AI - All Inclusive
Cena za osobę: 1 114 zł
Zarezerwuj ten hotel

Opinie Klientów (13)

Znasz tę miejscowość? Podziel się opinią! Dodaj opinię
 • 3.3
  (kwiecień 2019)
  Miasto bardzo oddalone od centrum Alanyi.
 • 4.8
  (październik 2018)
  Klimtyczne , przyjazne turystom.
 • 4.6
  (lipiec 2018)
  Super miejsce 😊
 • 4.3
  (lipiec 2014)
  Podczas pobytu korzystaliśmy z infrastruktury hotelu, niedaleko organizowano w piątki bazar i to była jedyna wycieczka po okolicy Kargicak. Wykupiliśmy wycieczki na rafting, do delfinarium, do hammamu oraz Alanyi.
 • 5.0
  (styczeń 2012)
  Turcja
 • 5.0
  (styczeń 2012)
  Wszędzie bliziutko Ogólnie: Malowniczo położona miejscowość.
  Atrakcje turystyczne: Bardzo dużo atrakcji, można wymieniać bez liku, wypożyczasz samochodzik i śmigasz dokładnie wszędzie w okolicy wodospady zabytki góry itd. za całkiem niewielkie pieniądze
  Życie nocne:
  Tętni, bary, dyskoteki, pełne uliczki nocą, full service all night
  Komunikacja: Dolmuszki są wszędzie, naprawde tanio można pojeĽdzić, dla bardziej zamożnych polecam wypożyczenie auta za jedyne 20 EUR za dobę.
  Jedzenie i restauracje: Niebo w gębie,
  Zdrowie i bezpieczeństwo: dostępność aptek i pomocy lekarskiej.
  Pogoda: 31 stopni w połowie paĽdziernika mówi samo za siebie!!!!
 • 5.0
  (styczeń 2012)
  Urocza hotelowa dzielnica Alanyi Ogólnie: Alanya - urocza ... już za nią tęsknię! Warto zwiedzić zamek, zachwyca swoim rozmiarem i położeniem. Malowniczo wygląda z morza. Dlatego koniecznie rejs statkiem, poza tym trwa ona cały dzień, można popływać, poopalać się i potańczyć!Warto
  też wynająć samochód i na włąsną rękę zwiedzić okolicę, my pojechalismy w góry ( fakt droga kręta i może być nieprzyjemnie ... ale warto!) do Anamur gdzie jest zamek Mamure, w którym nic się nie zmieniło od setek lat i jest najlepiej zachowanym w całej Turcji. Moża tam za symboliczna opłatę spędzić cały dzień i wejść gdzie tylko damy radę!To samo czeka w antycznym mieście Anemurium - zapiera dech, olbrzymia powierzchnia i ruiny, ruiny a nawet zachowane mozaiki w łaĽniach. Polecam!Zwiedziliśmy też okoliczne wodospady - warto jak się ma za dużo czasu, ale za to SIDE - obowiązkowo!Nie dosyć że teratr robi wrażenie, to jeszce coś czego nie znajdziecie u nas. Płacisz bilet, oglądasz kolosalne kolumny, dawne budowle .... zastanawiasz się jak tu kiedyś się żyło i .... proszę jak za dotknięciem czarodziejskiej różdzki ..... nagle pasą się wielbłądy i gość chodzi i ścina gałęzie z liściami laurowymi, układa je i szykuje do suszenia. Parę kroków dalej stoją worki z już ususzonymi liścmi. Wow .... robi wrażenie.... nie raczej zdumienie!U nas juz kilometr przed byłyby bramki, wyznaczone ścieżki i jak chcesz dodatkowo gdzieś wejść to płać. A tam nie!Czysta partyzantka!Ludzie mieszkają na terenie zabytków, są nawet małe hoteliki ale bałabym się w nich spać. :) naprawdę inny świat! Nadaje to tym miejscom jakiś nieopisany klimat, bajkowy świat, czułam się jakby cofnął się czasMa to swój urok, napewno tam wrócę chociaż by po to żeby zobaczyć czy zmienił się ich stosunek do narodowego dobra, czy Europa ich dopadnie i pokaże jak ze wszystkiego wycisnąć kasy - ile się da. Wieczorem warto się wybrać do portu, widoki super a życie toczy się do rana!
  Atrakcje turystyczne: Alanya - urocza ... już za nią tęsknię! Warto zwiedzić zamek, zachwyca swoim rozmiarem i położeniem. Malowniczo wygląda z morza. Dlatego koniecznie rejs statkiem, poza tym trwa ona cały dzień, można popływać, poopalać się i potańczyć!Warto też wynająć samochód i na włąsną rękę zwiedzić okolicę, my pojechalismy w góry ( fakt droga kręta i może być nieprzyjemnie ... ale warto!) do Anamur gdzie jest zamek Mamure, w którym nic się nie zmieniło od setek lat i jest najlepiej zachowanym w całej Turcji. Moża tam za symboliczna opłatę spędzić cały dzień i wejść gdzie tylko damy radę!To samo czeka w antycznym mieście Anemurium - zapiera dech, olbrzymia powierzchnia i ruiny, ruiny a nawet zachowane mozaiki w łaĽniach. Polecam!Zwiedziliśmy też okoliczne wodospady - warto jak się ma za dużo czasu, ale za to SIDE - obowiązkowo!Nie dosyć że teratr robi wrażenie, to jeszce coś czego nie znajdziecie u nas. Płacisz bilet, oglądasz kolosalne kolumny, dawne budowle .... zastanawiasz się jak tu kiedyś się żyło i .... proszę jak za dotknięciem czarodziejskiej różdzki ..... nagle pasą się wielbłądy i gość chodzi i ścina gałęzie z liściami laurowymi, układa je i szykuje do suszenia. Parę kroków dalej stoją worki z już ususzonymi liścmi. Wow .... robi wrażenie.... nie raczej zdumienie!U nas juz kilometr przed byłyby bramki, wyznaczone ścieżki i jak chcesz dodatkowo gdzieś wejść to płać. A tam nie!Czysta partyzantka!Ludzie mieszkają na terenie zabytków, są nawet małe hoteliki ale bałabym się w nich spać. :) naprawdę inny świat! Nadaje to tym miejscom jakiś nieopisany klimat, bajkowy świat, czułam się jakby cofnął się czasMa to swój urok, napewno tam wrócę chociaż by po to żeby zobaczyć czy zmienił się ich stosunek do narodowego dobra, czy Europa ich dopadnie i pokaże jak ze wszystkiego wycisnąć kasy - ile się da. Wieczorem warto się wybrać do portu, widoki super a życie toczy się do rana!
  Życie nocne: Dla spragnionych wrażeń nocngo życia pełno jest barów, knajp, restauracji - jest ich dużo i są prześliczne!Jest nawet bar z własnym browarem!Polecam!No i oczywiście dyskoteki - najlepsza i najstarsza to RobinHood!
  Komunikacja: Dolmusze zawiozą wszędzie i nie ważne czy jedziesz kilometr czy 50 zawsze płacisz 2 liry!Nie ma przystanków, zatrzymują się wszędzie gdzie chcesz.
  Jedzenie i restauracje: Wszędzie jest pyszne jedzonko!!!!!!!!
  Zdrowie i bezpieczeństwo: Apteki na każdej ulicy, lekarz był w hotelu.
  Pogoda: Ja byłam w paĽdzierniku - średnia tem. 31 st. Opaliłam się, ale nie zmęczyłam upałem!
  Plaża: czysta, chcoć brzeg kamienisty, prawie każdy hotel ma pomost, z którego mozna popływać
 • 4.4
  Wszędzie blisko. Łatwy dostęp poprzez komunikację miejską.
 • 3.9
  Koniec Riwiery. Spokój, cisza, stragany, sklepiki jak wszędzie w Turcji. Komunikacja bez zarzutu. Daleko od zgiełku, piękne góry. Plaże zróżnicowane, od białego piasku po kamienie. Pomosty z zejściem do morza można poskakać do lazurowego morza.
 • 4.6
  Nie byłem w mieście poza resortem , ale widoki przepiękne....
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY