Ocena klientów na podstawie 1 opinii

Lokalizacja: 3,0
Pokój: 3,0
Posiłki: 3,0
Basen: 5,0
Czystość: 4,0
Obsługa: 4,0
Średnia ocena 4.0

100% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
Mocne strony:
basen, czystość
Słabe strony:
brak
Klienci polecają hotel dla:
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • par
 • aktywnych
 • seniorów

Opinie Klientów (1)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią!
 • 4.0
  wrzesień 2008

  Porto Colom

  Ogólnie: Jadąc tam nastawieni byliśmy na skromne warunki i nie było zaskoczenia. Dokuczliwe były głośno jeżdżące skutery. Lokalizacja raczej dla młodszych turystów. Bardzo dobra informacja i doradztwo ze strony opiekunki polskiej grupy.
  Jakość/cena: Gdyby
  były lepsze obiadokolacje i obsługa hotelowa, to byłby to całkiem udany wyjazd.
  Infrastruktura: Dostęp do internetu jest już standardem. Do plaży morskiej z piaskiem, bez tłoku, spacerkiem 10-15min minut .
  Pokoje: Takie jakie się spodziewaliśmy. Klimatyzowane pomieszczenia w cenie przydały się. Niestety balkon wychodził na czasami hałaśliwą ulicę z przeciętnym widokiem.
  Posiłki: Sniadania dobre. Obiadokolacja - to raczej tylko kolacja nie obiad. Brakowało porządnego głównego dania na stole szwedzkim. Ciasto i lody bardzo dobre. Wino do kolacji niskiej jakości. Zbyt poważni i mało uprzejmi kelnerzy.
  Basen: Basen bardzo dobry do 2 m głęboki. O każdej porze dnia dostępne były leżaki i parasole. Woda błękitnie czysta o odpowiedniej temperaturze.
  Czystość i obsługa: Brak zastrzeżeń.
  Lokalizacja: Położenie hotelu skłaniało do wychodzenia na zewnątrz. Blisko plac z wieloma restauracyjkami i muzyką, gdzie można było wypić dobre wino i potańczyć przy spokojnej muzyce.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY