Ocena klientów na podstawie 7 opinii

Lokalizacja: 4,7
Pokój: 4,9
Posiłki: 4,3
Basen: 4,6
Czystość: 4,7
Obsługa: 4,9
Średnia ocena 4.6

85% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
Mocne strony:
pokój, obsługa
Słabe strony:
brak
Klienci polecają hotel dla:
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • ceniących spokój i ciszę
 • seniorów
 • par
 • aktywnych

Opinie Klientów (7)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią!
 • 4.8
  marzec 2020

  Super hotel

  Bardzo nam się podobało, szczególnie Aqua park w cenie hotelu, wszędzie czysto
 • 4.8
  grudzień 2019

  Bardzo udany wypoczynek

  Hotel bardzo ładny, obsługa przyjazna pokoje czyściutkie, plaża blisko. Byliśmy poza sezonem a codziennie wieczorem muzyka na żywo. Bardzo polecam.
 • 3.3
  lipiec 2019

  Hotel raczej średni jak na sieć Jaz.

  Wybrałam ten hotel zachęcona pozytywnymi opiniami w sieci. Spędziliśmy tam 2 tygodnie 13-27.07 rodzina 2+2 (3 i 13 lat), cała infrastruktura hotelowa jest rozległa, to kompleks 6 hoteli, z czego Jaz Solaya to biedna i starsza siostra Jaz Lamaya :( gdybym o tym wiedziała to bym dopłaciła za ten lepszy
  hotel.
  dla nas problemem było brak podjazdów w niektórych miejscach trzeba dźwigać wózek ze schodów! bardzo daleko do plaży, oczywiście hotel jest blisko plaży ale cześć w której można się kąpać i wchodzić do wody jest jakieś 300-500 metrów od hotelu, w przypadku pozostałych hoteli jeszcze dalej. Na tej części plaży nie ma WC i punktów z napojami czy jedzeniem. Jest to o tyle upierdliwe, że w tym hotelu nie ma butelek z wodą tylko papierowe kubeczki i chodzenie non stop po napoje w ciągu dnia na plaży jets denerwujące, szczególnie przy małym dziecku. Restauracja Oliwio nie ma wejścia dla wózków, a podjazd przy mini clubie jest tak śliski, że osobiście kilkakrotnie widziałam ludzi, którym się nie udało z tego zejść bez upadku. Hotel lata świetności ma za sobą, obsługa jest różna, w większości pomocna. choć mieliśmy incydent z panią która robi pity, zapytała nas o narodowość i jak się dowiedziała, ze jesteśmy z pl. zaczęła nas pomijać w kolejce, sytuacja powtórzyła się 3 razy, po tym zgłosiliśmy tą sprawę do managera hotelu. mini club ma polska animatorkę Olę, dzięki której jakoś te animacje wyglądają, bez niej jest kiepsko. Niestety jedzenie w hotelu jest powiedzmy sobie raczej średnie, to pierwszy hotel w Egipcie, który cały chorował na zemstę faraona, skala była porażająca i kogo nie pytaliśmy to miał z tym problem, niektórzy podczas pobytu 2 tygodnie chorowali po 2-3 razy!, w sumie prawie cały pobyt żywiłam się pizza, dania rybne tragiczne, mięsa niedoprawione, mały wybór. i na końcu hit-jak nie przyszedłeś równo na 19:30 na kolacje to jak coś się skończyło to już nie donosili.... na plaży bar robi super pizze i podobno niezłe makarony, uwaga dla alergików i osób na dietach specjalnych, to nie jest miejsce dla was!! pomylone etykiety z alergenami, brak żywności bezglutenowej, koleżanka była głodna przez pół dnia nic dla niej potrafiło nie być możliwe do zjedzenia oprócz owoców i sałatek. nawet kawę mieszają z cykorią i dostała uczulenia mega po tej kawie.
  Hotel położony na uboczu i zamówienie taxi za normalne pieniądze jest niemożliwe poprzez monopol hotelowy, ludzie szukający antinnalu (miejscowy lek na zemstę) musieli płacić po 45 $ lub 30 Euro za przejazd do portu ghalib który jest 5 km od hotelu. lekarz hotelowy też inkasuje po 30 euro za wypisanie leku. tak samo centrum nurkowe nie ma konkurencji więc ceny są wysokie. byliśmy na wycieczce snurkowej z centrum i widzieliśmy żółwie ale nie była to jakaś mega rafa, lepsza jest koło hotelu. i ważna informacja: hotel jest dla Niemców, Słowaków i Czechów, stad nie opłaca się brać $ bo wszystko jest obliczone na euro i przelicznik jest niekorzystny.
 • 5.0
  czerwiec 2019

  Bardzo Nam się podobało

  Hotel niezbyt duży, przestronny. Menu posiłków urozmaicone i bardzo dobre. Świetni animatorzy (pozdrawiamy serdecznie Olę z Polski). Spędziliśmy świetnie czas na plaży z cudną rafą koralową oraz przy basenach.
 • 5.0
  sierpień 2018

  Wyjątkowy wyjazd, do wyjątkowego hotelu.

  Zacznijmy od początku. Hotel około 15 minut od lotniska. Na początku przemiła obsługa przy przyznawaniu pokoji. Pokój na parterze, z wyjściem na plażę, niedaleko boiska do siatkówki. Czysciutko. Woda do pokoju codziennie uzupełniana. Jedzenie boskie, każdy kelner i pracownik obsługi na każdym kroku pyta
  się czy czegoś nie potrzebujemy. Gdy Córkę dopadła garsonka, osobiście szef kuchni przygotował jej specjalną herbatę. Gdy skończył mi się internet i miałem problem z doładowaniem, jeden z pracowników recepcji pożyczył mi kartę SIM. W czasie wyjazdu mieliśmy rocznicę ślubu, poprosiłem o jakąś niespodziankę dla żony, i zrobiona nam super uroczystą kolację. Polecam każdemu.
 • 4.8
  marzec 2017

  Bardzo się nam podobało i zapewne tam wrócimy

  Bardzo dobre miejsce na wypoczynek. Każdy znajdzie coś dla siebie. Uprzejma obsługa na każdym kroku.
 • 4.8
  wrzesień 2014

  super miejsce na urlop

  kameralny hotel, czysto, super obsługa, piaszczysta plaza z łagodnym zejściem do morza, bezpieczna rafa
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY