Ocena klientów na podstawie 40 opinii

Atrakcje: 3,7
Zabytki: 3,1
Życie nocne: 3,2
Restauracje i puby: 3,9
Zakupy: 4,3
Komunikacja: 4,2
Bezpieczeństwo: 4,5
Plaże: 4,9
Średnia ocena 4.1

81% osób poleca tę miejscowość

Mocne strony:
plaże, bezpieczeństwo
Słabe strony:
brak

Opinie Klientów (40)

Znasz tę miejscowość? Podziel się opinią!
 • 5.0
  luty 2020
  Miejscowość bardzo przyjemna, z duża ilością sklepów i perfumerii.
 • 4.0
  listopad 2019
  Bardzo ładna miejscowość z pięknymi widokami
 • 4.0
  listopad 2019
  Ładne,spokojne i ciche miasto-Morro Jable. Piękne,piaszczyste i spokojne plaże.
 • 5.0
  wrzesień 2019
  Jeżeli chodzi o miasteczko raz wybraliśmy sie plażą przyjemny spacerek brzegiem oceanu. Oczywiście na kawe leche leche.. Którą wypijemy tylko na fuerteventura..
 • 3.1
  maj 2019
  Super plażę Morre jable super
 • 2.7
  maj 2019
  Klimat bardzo surowy. Roslinność poza hotelami i gdzies w centrum miast praktycznie nie istnieje. Skaly i piach. Plaże w Jandii (Esquinzo i Morro Jable) piaszczyste, szerokie, woda lazurowa z łagodnym wejsciem do wody. Super
 • 3.5
  marzec 2019
  Miasto nie powala, ani dobrą kuchnią , ani zabytkami. Warto raz sie przejsc i tyle. Nadrabia za to przepiękną plażą i nią za to można spacerowac godzinami.
 • 4.5
  grudzień 2017
  Samo miasteczko bardzo klimatyczne, natomiast tylko część lokalna. Sporo hoteli znajduje się w części mocno turystycznej, gdzie jest mnóstwo sklepów z pamiatkami, sklepy z odzieża i kilka słabych kawiarenek i knajp pomiedzy nimi - doslownie. Dalsza część jest naprawdę bardzo fajna, klimatyczna! Można
  tam zobaczyć jak naprawdę ludzie żyja, gdzie jedza i mieszkaja. Polecam odwiedzic tę część miasta. Jedna część od drugiej dzieli przepiękna "promenada". Spacer w takich okolicznościach przyrody to sama przyjemność - plaża, ocean, mnóstwo zieleni(jak na tę wyspę, to naprawdę coś rzadkiego). Warto skorzystać i przejść się choć raz! Miasto, jak i cała wyspa oferuje mnóstwo atrakcji. Rejs katamaranem, jazda na quadach lub buggy, 20km od Jandia znajduję się Oasis Park, w którym można zobaczyć i pobawić się ze zwierzętami takimi jak: lemury, foki czy wielbłądy. Spora roślinność również wyróżnia to miejsce. Bardzo fajna atrakcja dla rodzin z dziećmi, ale także bez nich! :) plaże tutaj są przepiękne, duże, szerokie. Woda w oceanie znakomita, o każdej porze roku! Czysta, ciepła, fantastyczna. Jeśli chodzi o życie nocne to nie doświadczycie tego w tej części wyspy. Zabytków również brak. Na kawę lub do restauracji do LOKALNEJ części miasteczka. Udanych wakacji!
 • 3.5
  grudzień 2017
  Miasteczko przyjazne turystom. Dużo restauracji, sklepów.
  Idąc na plażę trzeba się liczyć z obecnością nudystów.
 • 4.6
  wrzesień 2017
  Bardzo ładne zadbane i bogate w roślinność miasteczko. Znajduje się w stosunkowo niedalekiej odległości od najpiękniejszych plaż na wyspie.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY