Ocena klientów na podstawie 2 opinii

Lokalizacja: 3,5
Pokój: 3,5
Posiłki: 3,5
Basen: 4,0
Czystość: 4,0
Obsługa: 4,0
Średnia ocena 3.8

100% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
par
Mocne strony:
basen, czystość
Słabe strony:
brak
Klienci polecają hotel dla:
 • par
 • aktywnych
 • miłośników życia nocnego

Sprawdź ofertę hotelu Ilusion Moreyo w Travelplanet.pl

Termin:
26.09.2021 - 03.10.2021
Wyżywienie:
HB - Dwa posiłki
Cena za osobę: 2 569 zł
Zarezerwuj ten hotel

Opinie Klientów (2)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią!
 • 3.5
  sierpień 2017

  Średnia opinia

  Hotel nie najgorszy, lecz brak klimatyzacji daje swoje znaki na trzecim pietrze przy 28stopniach o północy. Ręczniki nie zawsze czyste często dziurawe. Do miasta w którym jest więcej rozrywek trzeba iść z 30 min. Na śniadanie i obiado-kolacje czesto to samo. Hotel dla mało wymagających.
 • 4.0
  sierpień 2017

  Czysty hotel w głośnej do godzin nocnych okolicy. Bez klimatyzacji Hotel raczej dla elastycznego globtrotera :)

  Hotel położony w centrum kurortu. W odległości 20 m otwarta przestrzeń pubowa sąsiedniego hotelu z głośną muzyką codziennie od godziny 21 do 2 w nocy. Podczas nocnych występów miejscowi artyści uprawiają coś na podobieństwo karaoke z przeróżnym efektem. W hotelu w tym czasie nie da się spać (Baaaaaardzo
  głośna muzyka z pubu tuż przy ulicy w pobliskim hotelu), z powodu braku klimatyzacji otwieraliśmy okno wiec muzyka docierała z impetem. Położenie w samym centrum do plaży 100 m. Osobiście polecam dużo ładniejsze plaże oddalone o około 3-5 km gdzie swobodnie można dojechać rowerem lub autobusem, te oddalone plaże nie są tak oblegane jest na nich cisza i spokój nie ma tłumów i tam naprawdę można odpocząć. Hotel czysty , jedzenie całkiem dobre , miła obsługa. Jest to bez wątpienia miejsce dla turysty albo lubiącego tłumne kurorty albo takiego który znajduje rozwiązanie aby z niego szybko zwiewać na dziką plażę (rower, autobus , samochód) , kilkoa km za kurortem naprawdę można miło odpocząć. Pobyt pomimo niedogodności (lokalizacja przy pubie z głośną muzyką) uważam za udany. Hotel polecam osobom które są dość elastyczne, nie są malkontentami z natury i bywali już w świecie w rożnych szerokościach geograficznych, znają standardy które nie są podobne do snobistycznych hoteli 5 *. Hotel raczej dla elastycznego globtrotera :)
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY