Hilton Fujairah Resort

Ocena klientów na podstawie 2 opinii

Lokalizacja: 4,0
Pokój: 4,0
Posiłki: 4,5
Basen: 5,0
Czystość: 5,0
Obsługa: 4,0
Średnia ocena 4.3

100% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
Mocne strony:
basen, czystość
Słabe strony:
brak
Klienci polecają hotel dla:
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • ceniących spokój i ciszę
 • seniorów

Opinie Klientów (2)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią! Dodaj opinię
 • 4.5
  (marzec 2017)

  kameralny jak na Emiraty

  Hotel nieduży, kameralny jak na Emiraty, z dobrym jedzeniem w wersji all inklusive.
  Bardzo przyjazny dla małych dzieci.
  Podgrzewany do 31 stopni basen na zewnątrz o tej porze roku około 30 stopni-idealnie.
  Hotel i pokoje są już trochę zmęczone czasem, ale nadrabiają obsługą.
 • 4.0
  (styczeń 2015)

  Po przyjeździe do hotelu zabrał nas na samochód wycieczka wzdłuż autost...

  Ocena ogólna Po przyjeździe do hotelu zabrał nas na samochód wycieczka wzdłuż autostrady nowy trwało około godzinę z kwadransem. Hotel był piękny, tylko w ogrodzie I wezwany ogród architekta. Basen był 30 stopni, a głównie pusty, jak również léhátka wokół w ruchu był od 7:30 do 21: 00.
  Morze było trochę chłodniej, ale przyjemne, umiarkowane fale. Plaża była czysta i stopniowo malała, więc nadaje się dla małych dzieci. Plaża znajduje się niedaleko hotelu.
  Zakwaterowanie Mieszkaliśmy w hotelu. Pokój był fajny, ładnie wyposażone, ale wystarczająco małe. Tabela powinna być na walizkę w kręgielni przy łóżku, więc zwłaszcza w nocy mamy wykopał dla niego. Wolę torby ona i ukrył je w szafce. Łóżka były bardzo wielkie, dużo szeroki i bardzo wygodne. Łazienka była dość duży z dużym prysznicem, WC i bidet, umywalkę. Szerokie okno francuski do godnej balkon z krzesłami i rattanu. Tylko widok był do ściany, które pokryte unieczynnione tarasie obejmujące nas przestrzeń za hotelem, gdzie był ogród z domków Zakwaterowanie (może być więcej miejsca). Morza, widzieliśmy tylko patrząc w prawo, w przeciwnym razie widzieliśmy miasta. Możemy również słyszałem, zwłaszcza w godzinach wieczornych, kiedy otworzył drzwi na balkon. Ale po ich zamknięciu, było fajnie. Klimatyzacja działa (po pierwsze przyjście do pokoju, była pełna zima), ale jesteśmy jej przez cały okres ich pobytu.
  Wyżywienie Hotelowa restauracja był bardzo miły, zawsze przygotowane. Można jeść poza na tarasie, graniczy z basenem. Jedzenie było dobre, ale widzieliśmy dużo większy wybór. Charakterystyczne, jednak była doskonała. Doskonałe ryby, kurczaka i wołowiny, makarony z sosami, warzywne sałatki i cięcia warzyw, owoców (śniadanie było dostępne i wydajne sokowirówki). Choć zwykle nie jeść słodkiego, nie mogłem oprzeć wielki przekąski oraz różne n. Opinie były głównie w restauracji, bardzo mało, bo nie dużo pracy.
  Usługi hotelowe W recepcji, zawsze bardzo blisko, basen basen też. Być może jednak personel może poświęcić więcej czasu do trwających oczyszczania wokół basenu i basen, sam. Ale to tylko drobne Vítek. Pokoje były schludne w sumie, jednakże czyszczenia próba w dziewiątej wieczorem, odmówił. W barze w ogrodzie mieliśmy także problemy. Doceniamy również, że nawet gdy sprawdzaliśmy z pokoju w ciągu 12 godzin, wszystkich usług, w tym lunche, którą możemy użyć do wyjścia.
  Plaża Plaża znajduje się w pobliżu hotelu, od strony ogrodu to tylko bar z przestronnym komfortową częścią wypoczynkową z widokiem na morze. Odwiedzający mogą korzystać léhátka z parasolami, ale również spektakularne biały namioty, które można podać więcej prywatności. Wszystko jest blisko. Plaża jest czysta, gładka, fale nie są duże, temperatura wody, orzeźwiający. Jeśli poszliśmy z plaży, możliwość płukania stóp od piasku, prysznic to było bliżej do puli.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY