Ocena klientów na podstawie 5 opinii

Lokalizacja: 4,3
Pokój: 4,6
Posiłki: 4,5
Basen: 4,0
Czystość: 4,8
Obsługa: 4,8
Średnia ocena 4.8

100% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
Mocne strony:
czystość, obsługa
Słabe strony:
brak
Klienci polecają hotel dla:
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • par
 • singli
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • aktywnych

Opinie Klientów (5)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią!
 • 5.0
  listopad 2010

  Luksus, spokój i prawdziwie hiszpański klimat

  H10 Gran Tinerfe to hotel dla każdego szukającego chwili spokoju turysty. Czyste, ładnie umeblowane pokoje i przemiła obsługa sprawiają, że można poczuć się jak w domu. Wieczorami można wziąć udział w specjalnych pokazach oraz koncertach. Polecam niezdecydowanym.
 • 5.0
  grudzień 2009

  Wspaiały hotel - polecam wszystkim!

  Hotel jest położony w bezpośrednim sąsiedztwie plaży oraz oceanu. Jest duży i przestronny, pokoje czyste, a obsługa pomocna i zawsze pracuje z uśmiechem na twarzach.
 • 5.0
  grudzień 2009

  Hotel dla wszystkich

  Hotel jest duży i przestronny, a pokoje czyste. Obsługa miła. Obiekt jest idealny dla osób, które pragną spędzić urlop z ciszy i spokoju.
 • 4.0
  listopad 2009

  Polecam

  Hotel jest zadbany, a pokoje czyste, jednak obiekt nie należy do luksusowych. Obsługa jest miła. Polecam.
 • 5.0
  październik 2007

  Dlaczego nie Teneryfa ?

  Ogólnie: Ogólne wrażenie więcej niż pozytywne. Komunikacja z Recepcją w wielu językach ...powiedziano mi, że w przyszłym roku być może będzie również obsługa po polsku. Recepcja robi wszystko, aby się porozumieć; będąc świadkiem jednej z rozmów widziałem na własne oczy jak powstaje nowy
  język migowy.:-) Internet bezprzewodowy (gratis) i przewodowy (opłata 2EUR/h) na miejscu. Specjalne stoliki do gry w karty, siłownia, fryzjer, salon gier stawiają kropkę nad i w ocenie hotelu na piątkę.
  Jakość/cena: Cena 4000tys/os za dwa tygodnie z HB oznacza, że mam prawo czegoś oczekiwać. Oczekiwałem ciutkę lepszego standardu (być może drzemie we mnie wschodnia skłonność do nadrabiania "po latach" strat w dziedzinie korzystania z luksusów) ale w zamian otrzymałem organizację w samym hotelu znakomitych wieczorów (koncerty, pokazy, zabawy) przez co wszyscy bez mała goście czekają na kolejny wieczór z niecierpliwością. Dodatkowy wzrost wskaĽnika jakość/cena przypadkowo(lub nie) był spowodowany pokazem starszych Państwa (ok. 65lat) tańczących codziennie Jajfa przez 0,5h.
  Infrastruktura: Przemyślana. Wyjście ewakuacyjne po zewnętrznej ścianie budynku (ciekawe gdzie to jeszcze praktykują) Po przebudowie hotelu jakiś czas temu, nawet niepełnosprawne osoby mogą spokojnie myśleć o pełnych udogodnieniach dla nich. Pozwólcie, że wyłączę przypadki klikukrotnych zbyt małej ilości wind oraz ich awarii, co rekompensuje unikanie szczytowych pór konsupmcji oraz szybki serwis.
  Pokoje: Nie polecam pokoi na poziomie -1. Niektóre jak mój w pierwszym dniu to zaadaptowane biuro do celów mieszkalnych. Zmiana pokoju na "właściwy" bezproblemowa, dlatego oceniam pokój docelowy ostatecznie na 5+.
  Posiłki: Z posiłkami to odwrotnie jak z kasynem, dumnie wzniesione do góry twarze wczasowiczów wychodzących z posiłków świadczyły o zadowoleniu konsumujących, ale ugięte z przejedzenia kręgosłupy tych samych gości oznaczały przestępstwo wobec żołądków nie mogących udĽwignąć nadmiaru ostryg, małży mięs i ślimaków. Monotonia rodzajowa posiłków do której można się przyzwyczaić rekompensowały dobre desery wraz z owocami oraz smakowite regionalne drinki w hotelowym show-barze.
  Basen: Jakość i otoczenie basenu godna polecenia. Wielka szkoda, że w hotelach nie ma głębszych, marzenia o skokach na główkę trzeba realizować w inny sposób ...np. poprzez rejs katamaranem organizowany przez hotel lub rezydenta z możliwością skoków na upragnioną główkę do samego oceanu powinien wypełnić tę lukę.
  Czystość i obsługa: Hotel Gran Tinerfe zasługuje na miano bardzo czystego. :-) Nie można jednak mylić smacznego i gustownego wystroju wnętrz z czystym wnętrzem. O ile to pierwsze jest na 4 o tyle drugie bezapelacyjnie na 5. Przyczynkiem do tej opinii będzie Tsend Iu Mai, sympatyczna Pani pełniącą funkcję pokojówki (wróże jej szybką karierę w Public Relations) a właściwie grannicząca z obsesją rzetelność w poszukiwaniu brudnych miejsc "które by tu mozna wyczyścić". Z tego względu polecam piętra 5 i 6 ponieważ za te piętra wspomniana Pani odpowiada.
  Lokalizacja: Tutaj nie pozostawiam suchej nitki .....:-) na innych hotelach, położonych w porównaniu z Gran Tinerfe w strefach zagrożenia hałasem oraz w sąsiedztwie instytucji rozrywkowych. Ulokowanie kasyna w smaym hotelu Gran Tinerfe wpływa - o dziwo odstraszająco dla hałasu i zabaw - sprzyjając skupieniu grających. :-) Pochylone w smutku głowy większości wychodzących ze wspomnianego kasyna graczy tworzyły atmosferę upragnionego spokoju.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY