Ocena klientów na podstawie 2 opinii

Lokalizacja: 5,0
Pokój: 5,0
Posiłki: 4,0
Basen: 4,0
Czystość: 4,0
Obsługa: 4,5
Średnia ocena 4.4

100% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
Mocne strony:
lokalizacja, pokój
Słabe strony:
brak
Klienci polecają hotel dla:
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • par
 • seniorów

Opinie Klientów (2)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią!
 • 4.5
  styczeń 2018

  Bardzo nam się podobało

  Hotel i otoczenie naprawdę fajne, zadbane, czyste, piękna roślinność. Posiłki urozmaicone, każdy znajdzie coś dla siebie. Ol to raczej nie jest tylko pełne wyżywienie. Goście to głównie Rosjanie ale ok. Obsługa to angielski albo rosyjski, wszystko ok. W hotelu brak rezydenta jedynie kontakt telefoniczny.
  Wycieczki nasze droższe niż u Rosjan. Zła organizacja ostatniego dnia, prawie każdy wylot traci jeden posiłek. Po przekroczeniu granicy z Izraelem wielka niewiadoma kiedy autobus na lotnisko. My oczekiwaliśmy 2 godziny.
 • 4.3
  grudzień 2017

  Resort Tela Bay wręcz powala na kolana, sam hotel jak najbardziej ok

  Hotel położony jest w obrębie Resortu Tela Bay - 3 hotele i marina ze zbudowanym wokół miasteczkiem. Miejsce urocze, nie powstydziły by się takiego kurorty europejskie - przepiękne, bez niego hotel straciłby bardzo dużo! Hotel z pięknym ogrodem, fantastyczną obsługą i przyzwoitym jedzeniem. Należy wziąć
  poprawkę na to, ze to kraj arabski, więc standard, detale i przede wszystkim czystość nie są na światowym poziomie. Ale jeśli nie mamy zamiaru się rozdrabniać nad odpadającą płytką w basenie czy kamieniem wokół baterii przy zlewie, to będzie ok:) W sezonie raczej nie chciałabym tam spędzać czasu (dużo Rosjan i za gorąco), ale na okres poza sezonem z niewielkim obłożeniem - ideał na złapanie słońca i szybki, niedrogi odpoczynek.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY