Ocena klientów na podstawie 59 opinii

Lokalizacja: 4,6
Pokój: 4,4
Posiłki: 4,8
Basen: 4,7
Czystość: 4,6
Obsługa: 4,7
Średnia ocena 4.6

91% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
par
Mocne strony:
posiłki, obsługa
Słabe strony:
brak
Klienci polecają hotel dla:
 • par
 • aktywnych
 • seniorów
 • miłośników życia nocnego
 • osób niepełnosprawnych

Naszym zdaniem (5)

 • 5.0
  Bernadeta - Doradca Centrum Rezerwacji Travelplanet.pl grudzień 2012

  Bardzo ładny hotel z przepiękną rafą.

  Hotel z przepięknym kompleksem basenów, które tworzą wrażenie tropikalnego wybrzeża. Dodatkową atrakcją jest Aquapark z którego korzystają zachwycone dzieciaki. Międzynarodowy zespół animatorów dba o to aby nikt się nie nudził. Hotel ma bardzo ładna plażę z rafą koralową – super do podziwiana podwodnego
  świata. Znakomita i urozmaicona opcja All Inclusive, w której warto skorzystać z kolacji w tematycznych restauracjach (wymagana wcześniejsza rezerwacja).
  Lokalizacja
  4.0
  Pokój
  5.0
  Posiłki
  5.0
  Basen
  5.0
  Czystość
  5.0
  Obsługa
  5.0
 • 5.0
  Magda - Doradca Centrum Rezerwacji Travelplanet.pl grudzień 2012

  Piękny, olbrzymi hotel z mini aquaparkiem

  Hotel Tropicana Grand Azure jest położony w Nabq, przy samej plaży. Bardzo ładny i olbrzymi hotel. Zejście do morza z pomostu. Dobry standard hotelu, ładne pokoje. Posiada pokoje standard (dwa standardowe łóżka), superior (dwa podwójne łóżka), family (2 pomieszczenia połączone drzwiami) oraz junior
  suity (z salonem). Sejf bezpłatny w pokojach. Hotel posiada bardzo ładną prywatną plażę z rafą koralową, 3 duże baseny zewnętrzne oraz kilka zjeżdżalni. W ciągu dnia przy basenach można skorzystać z animacji. W hotelu wifi bezpłatne. Hotel robi naprawdę dobre wrażenie i panuje w nim wakacyjna atmosfera.
  Lokalizacja
  4.0
  Pokój
  5.0
  Basen
  5.0
  Czystość
  5.0
  Obsługa
  5.0
 • 4.0
  Anna - Doradca Centrum Rezerwacji Travelplanet.pl styczeń 2010

  Polecam każdemu

  Hotel znajduje się w 18 km od centrum Naama Bay, duży obiekt bardzo dobrze zagospodarowany, dużo zieleni hotel oferuje w wiele rozrywek. Rafa koralowa znajduje się tuż przy wejściu do morza. Dla dzieci znajduje się wiele atrakcji m.in.: brodzik, mini klub, plac zabaw, 4 zjeżdżalnie.
  Lokalizacja
  4.0
  Pokój
  5.0
  Czystość
  5.0
 • 4.0
  Konrad - Doradca Centrum Rezerwacji Travelplanet.pl styczeń 2010

  Polecam każdemu!

  Fajny hotel. Pokoje w budynkach dwupiętrowych, nie są zbyt ładne. Trzeba mięć obuwie, żeby wejść do morza. Duże baseny. Sporo zieleni na terenie hotelu, obszar obiektu jest ładnie zagospodarowany i jest dość sporej wielkości. Hotel znajduje się w Nabq Bay bezpośrednio przy plaży.
  Lokalizacja
  4.0
  Pokój
  3.0
  Basen
  4.0
 • 4.0
  Krystian - Doradca Centrum Rezerwacji Travelplanet.pl grudzień 2009

  Polecam

  Hotel jest położony w centrum Nabq Bay. Teren obiektu to 22 budynki. Nie polecam dla tych, którzy nie lubią molochów, ponieważ z najdalszej części hotelu do plaży jest 10 minut na piechotę. Aquapark dla dzieci i dorosłych, bardzo duże zjeżdżalnie. Pokoje 28m2, większość pokoi z 2 łóżkami (twin), bardzo
  ładne. Łazienka typowa dla 5*. Minibar 1 jest napełniony i to jest bezpłatne. Vifi jest za darmo. W All dla dzieci są lody oraz wliczone są w cenę restauracje a la carte-włoska, śródziemnomorska, rybna. Naama Bay - 4 razy autobus kursuje, z rezerwacją jest darmowy.
  Lokalizacja
  4.0
  Pokój
  5.0
  Basen
  5.0
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY