Ocena klientów na podstawie 15 opinii

Atrakcje: 3,5
Zabytki: 3,4
Życie nocne: 3,1
Restauracje i puby: 3,9
Zakupy: 3,7
Komunikacja: 3,7
Bezpieczeństwo: 4,5
Plaże: 4,3
Średnia ocena 3.8

73% osób poleca tę miejscowość

Mocne strony:
bezpieczeństwo, plaże
Słabe strony:
brak

Opinie Klientów (15)

Znasz tę miejscowość? Podziel się opinią!
 • 4.9
  sierpień 2019
  Piękne miasto nad Adriatykiem, byliśmy oczarowani ludźmi i tym co zaobaczyliśmy.
 • 3.0
  sierpień 2019
  Pięknie ale daleko od lotniska
 • 3.8
  sierpień 2018
  Bardzo spokojna i przyjazna dla turystów miejscowość.
 • 3.0
  wrzesień 2017
  mała miejscowość bez życia nocnego idealna dla rodzin z dziećmi
 • 2.8
  wrzesień 2017
  Całkiem ładna promenada, jednak pobyt tygodniowy to trochę za dużo. Po kilku dniach zaczyna dogadać nuda.
 • 3.0
  wrzesień 2017
  Bardzo miłe spokojne miasteczko :)
 • 4.3
  sierpień 2017
  Urocze miasteczko, gdzie góry schodzą się z morzem prawie bezpośrednio. Piękna długa plaża i kryształowo czystej wodzie.
 • 4.3
  sierpień 2017
  Miasto piękne z jak zawsze czystym i cudownym Adriatykiem,długą promenadą i licznymi restauracjami oraz sklepikami z pamiątkami.
 • 4.2
  sierpień 2017
  Miejscowość jak każda nadmorska ma swój deptak z licznymi restauracjami, sklepikami, ławkami, na których można odpocząć i popatrzeć na morze. Zycie nocne, jak wszędzie, zaczyna się po 20... W centrum miasteczka odbywają się imprezy kulturalne (występy zespołów lokalnych). Są też atrakcje dla dzieci.
  Stąd zaczynają się też rejsy stateczkiem, który zabiera potem mieszkańców z pobliskich miejscowości. Na wzgórzu jest kościół, w którym odprawiana jest codziennie rano Msza św. Spokojni wczasowicze, żadnych ekscesów, bezpiecznie. No i nie ma też żadnych insektów. Z Gradaca można dojść spacerkiem do następnej miejscowości Brist.
 • 3.6
  lipiec 2017
  Ogólnie miasto fajne. Przez całe miasto ciągnie się plaża oraz promenada z licznymi barami. Plaża kamienista, woda niestety nie była za ciepła. Są różne atrakcje dla dzieci np. nadmuchiwana zjeżdzalnia. Dużo turystów w tym Polaków. Każdy rozumie po polsku. Dla mnie minusem było to że nie było ani jednej
  dyskoteki. Są restauracje ale tam można tylko posiedzieć, zjeść coś i się napić a nie można potańczyc. Spokojna miejscowość. Główne atrakcje to plaża, morze i bary. Jest przystanek autobusowy z którego można pojechać do różnych miejscowości np. Makarska (ok. 40km) gdzie jest więcej rozrywek i według mnie fajniejsza plaża. Ale ogólnie ok.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY