Ocena klientów na podstawie 20 opinii

Atrakcje: 3,4
Zabytki: 3,1
Życie nocne: 2,6
Restauracje i puby: 4,1
Zakupy: 3,9
Komunikacja: 4,3
Bezpieczeństwo: 4,5
Plaże: 3,6
Średnia ocena 3.8

70% osób poleca tę miejscowość

Mocne strony:
bezpieczeństwo, komunikacja
Słabe strony:
życie nocne

Opinie Klientów (20)

Znasz tę miejscowość? Podziel się opinią!
 • 3.6
  Miejscowość położona w malowniczym miejscu. Niedaleko stąd do stolicy wyspy, jednakże trzeba uzbroić się w cierpliwość jeśli ktoś chce korzystać z komunikacji ;)
  Nocne życie w tym miasteczku tak naprawdę nie istnieje, więc cały wolny czas można poświęcić na zwiedzanie wyspy.
  Hotel Don Pedro
  Garajau jak przystało na hotel 3*, jest hotelem bardzo skromnym. Hotel jest bardzo czysty, codziennie sprzątane są pokoje, obsługa jest bardzo sympatyczna, uczynna i pomocna w każdej chwili. Jedzenie w hotelu też bardzo dobre, każdy na pewno znajdzie coś dla siebie :)
  W hotelu są 3 baseny, jeden dość płytki, sprawdzi się dla osób, które chcą tylko zamoczyć nogi, drugi zadaszony w razie niepogody oraz trzeci największy, w którym można swobodnie popływać, jak i posiedzieć z malutkim dzieckiem w brodziku.
  Dodatkową "atrakcją" w hotelu jest stół do ping ponga oraz stół do piłkarzyków - trambambula.
  Przy hotelu jest bardzo tani sklep z pamiątkami, więc jak komuś braknie czasu lub zapomni czegoś kupić, bez problemu będzie można zakupić pamiątki w sklepie hotelowym. Jest naprawdę niedrogi a wybór bardzo duży :)
 • 4.0
  Garajau to raczej miejscowość dla ludzi ceniących spokój i ciszę (nam właśnie o coś takiego chodziło). Jeżeli ktoś oczekuje więcej ruchu i atrakcji, to powinien poszukać noclegu raczej w Funchal, do którego w ciągu dnia bez problemu można dotrzeć autobusem i zwiedzić wiele ciekawych miejsc.
 • 3.1
  Mała miejscowość, położona na zboczu wzniesienia, z 1 uliczką gdzie są restauracje i 2 sklepy. Typowo wypoczynkowa, z naprawdę ładnymi widokami.
 • 4.4
  Miejscowość położona na skarpie, z przepięknym widokiem na ocean. Wzdłuż głównej ulicy sklepy, knajpki, apteka itp. Świetnie skomunikowana ze stolicą Funchal , bo na przeciwko hotelu znajduje się przystanek autobusowy. Wszędzie cieszy oko piękna roślinność.
 • 4.3
  super
 • 4.0
  Dobre miejsce by poznac wyspe. Blizko Funchalu, ale duzo spokojniejsze miejsce. Sklepy i przystanek autobusowy naprzeciw hotelu. Jest i mala plaza, gdzie mozna pojechac kabinka linowa.
 • 3.6
  Canico Garajau to spokojna, mała miejscowość; nie ma tu wielu atrakcji, ale infrastruktura jest wystarczająca dla kogoś, kto nie zamierza spędzać w Canico gros czasu w czasie pobytu na Maderze. Pod hotelem Dom Pedro znajduje się przystanek autobusowy, skąd można w 30 min. dojechać do Funchal, stolicy
  wyspy. W Garajau jest kilka przyjemnych knajp i wypożyczalnia samochodów, gdzie potraktowano mnie uczciwie i pomimo słabej znajomości angielskiego nie miałem problemu z wypożyczeniem auta. Plaża w Garajau jest ładna, ale jak większość na wyspie, kamienista. Leżaki i parasole za dopłatą. W miejscowości, na cyplu, gdzie można dojść spacerem, znajduje się rzeźba Jezusa - kopia w pomniejszonej skali posągu z Rio de Janeiro.
 • 3.4
  Miejscowość maleńka, 3 sklepy na krzyż 4 restauracje i jedna kawiarnia :) Ale położone pięknie. Atrakcją miejscową jest pomnik Jezusa a'la ten z Rio. ;) Oprócz tego (kamienista) ale sympatyczna plaża, an którą zjeżdża się kolejką linową. Okolica piękna, pełno kwiatów i do "stolicy" wyspy Funchal jedzie
  się autobusem 20 minut. Garajau, jako baza wypadowa jest OK. Życie nocne tam nie istnieje. Nawet w hotelu było bardziej jak sanatorium.
 • 2.8
  Sama miescina to wiocha przerobiona na sypialnie Funchal..... nic do swiedzania w okolicy poza plaza, klifami i pseudo-Swiebodzinskim-Jesuskiem nad urwiskiem
 • 3.3
  Mała mieścina, w której są: Dom Pedro Garajau, 2 sklepy, kilka restauracji, Christo Ray i duża ilość domów bogatych mieszkańców Madery.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY