Ocena klientów na podstawie 2 opinii

Lokalizacja: 3,5
Pokój: 3,5
Posiłki: 5,0
Basen: 4,5
Czystość: 4,5
Obsługa: 4,5
Średnia ocena 4.0

100% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
Nikt nie polecił jeszcze tego hotelu
Mocne strony:
posiłki, basen
Słabe strony:
brak

Opinie Klientów (2)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią!
 • 4.0
  sierpień 2011

  Bardzo dobry hotel dla rodzin z dziećmi

  hotel skromny ale dobrze zorganizowany, sprzątany codziennie. Pyszne jedzenie, miła obsługa. W zasadzie w hotelu przebywali sami Polacy (rodziny z dziećmi). Było miło.
 • 4.0
  sierpień 2011

  Spokojny i kameralny hotel

  bardzo fajny hotelik, prowadzony przez sympatyczną rodzine. Na plus jedzenie, czyste pokoje i czysta woda w basenie, na minus godziny all inc (dopiero od 11:30 i tylko do 22) oraz jakość napojów...cola/fanta/sprite to jakieś rozwodnione podróby. Ogólnie byliśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu i świetnie
  wypoczeliśmy. ps. ogromny MINUS ale to już chyba biura, że wylot mieliśmy w środę po 22, na msc bylismy kołu 3 ale to i tak liczyło się jak spędzony dzień...natomiast w dniu wyjazdu, wylot mieliśmy około 18 ale już od 11 musieliśmy zwolnić pokoje i nie mieliśmy prawa do posiłków i napojów. Uważam, że jest to de facto zabranie dwóch dni wycieczki, o ile ten pierwszy dzień można było przewidziec to brak zakwaterowania w ostatnie godziny przed wyjazdem to dodatkowe koszty jedzenia itp. Bardzo niefajnie szczególnie dla rodzin z małymi dziećmi.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY