Ocena klientów na podstawie 4 opinii

Lokalizacja: 4,5
Pokój: 4,5
Posiłki: 4,5
Basen: 5,0
Czystość: 5,0
Obsługa: 5,0
Średnia ocena 4.8

100% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
Mocne strony:
basen, czystość
Słabe strony:
brak
Klienci polecają hotel dla:
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • par
 • osób niepełnosprawnych
 • seniorów
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia

Naszym zdaniem (1)

 • 5.0
  AGnieszka - Doradca Centrum Rezerwacji Travelplanet.pl czerwiec 2017

  Komfort prze duże K

  Fafa Premium jest jednym z najlepszych hoteli w rejonie Durres, już z daleka prezentuje się bardzo majestatycznie co z pewnością wpływa na pierwsze bardzo dobre wrażenie. Drugą zachwycającą stroną są pokoje, które są bardzo przytulne, pachnące nowością, wyposażone w niezwykle wygodne łóżka oraz przestronne
  dobrze wyposażone łazienki.
  Nieregularne baseny z niewielkim kąpielowym mostkiem, z których można obserwować całe wybrzeże przy spokojnej muzyce lub korzystając przy nich z hotelowych animacji, zagwarantują udany pobyt każdemu. Najmłodsi mogą liczyć na niewielki brodzik z kąpielowym grzybkiem, który w wakacyjne dni będzie idealną atrakcją, nie tylko dla nich. Bliskość plaży z serwisem plażowym w cenie urozmaici też wypoczynek Klientom kochającym morze, łagodne wejście do morza z pewnością ucieszy rodziny z dziećmi. O całość udanego pobytu w tym obiekcie zadba przemiła, bardzo pomocna i profesjonalna obsługa. Dla gości szukających wieczornych rozrywek w hotelu, mogę spokojnie polecić wieczory taneczne oraz regularnie odbywające się w nim wybory Miss Albanii.
  Hotel mogę idealny zarówno dla par, które szukają w Albanii dobrych standardów oraz rodzin z dziećmi, które chcą przyjemnie spędzić swój wypoczynek w eleganckich, nowoczesnych i komfortowych wnętrzach, bezpośrednio przy pięknej plaży, którą można spacerować bez końca.
  Lokalizacja
  5.0
  Pokój
  5.0
  Posiłki
  5.0
  Basen
  5.0
  Czystość
  5.0
  Obsługa
  5.0
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY