Opinie Klientów (3)
Znasz ten hotel? Podziel się opinią!
-
Nowy hotel blisko centrum Faliraków
Widać że nowy resort. Do centrum faliraki ok. 15 min piechotą lub dojazd autobusem, w pobliżu są knajpki i sklepy. Na terenie hotelu są 3 budynki z pokojami (jeden jest połączony z recepcją). 3 baseny, więc z każdego pokoju jest blisko na basen. Na tyłach ostatniego budynku jest restauracja w którejpodawane są śniadania, obiady i kolację - co do jedzenia jest bardzo dobre ale wielkiego wyboru nie ma (mi w zupełności wystarczy to co jest). Przy bufecie są pracownicy, którzy nakładają to co się im pokaże (przez koronawirusa) następnie jak się już usiądzie do stolika podchodzi kelner i pyta o napoje. Są też dwa bary, jeden w budynku z recepcją (otwarty od 16 do 23) drugi natomiast dłużej otwarty przy plaży. Jeżeli chodzi o leżaki to jest ich w zupełności dużo, nie ma raczej możliwości żeby nie znaleźć miejsca. Plaża piaszczysto kamienista (w wiekszej ilości piasek), a zejście do wody łagodne i kamieniste lecz szybko robi się głęboko.
Ja bardzo miło wspominam pobyt, pracownicy bardzo mili i pomocni, wszystko jak najbardziej okej. -
Było fajnie
świetna lokalizacja, Plaża na wyciągnięcie ręki.Hotel posiada własne bezpłatne leżaki i parasole na plaży, lecz tylko w odległości 20 m od morza. Jedzenie różnorodne, smaczne, owoce na deser . Blisko główna ulica z restauracjamii, małymi sklepikami i rozrywką -
Było rewelacyjnie
Hotel na świetnym poziomie, czysto schludnie a poza tym ca rano z przyjaciółka wstawałysmy pełne energi na nowy dzień ,jedzonko na dobry początek dnia było rewelacyjne i w sumie na kolacje się w wracałyśmy do hotelu. Blisko centrum wiec jesteśmy mega zadowolone i chętnie tam wrócimy..kiedyś ;)