Ocena klientów na podstawie 53 opinii

Lokalizacja: 4,2
Pokój: 3,0
Posiłki: 3,4
Basen: 3,9
Czystość: 3,1
Obsługa: 3,3
Średnia ocena 3.4

56% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
Mocne strony:
lokalizacja
Słabe strony:
brak
Klienci polecają hotel dla:
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • aktywnych
 • miłośników życia nocnego
 • par
 • seniorów

Opinie Klientów (53)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią!
 • 3.0
  czerwiec 2007

  Eri Beach

 • 4.0
  październik 2006

  Romantyczny hotel

  Ogólnie: Pokój z widokiem na morze, jedzenie niezbyt urozmaicone, zimna woda w basenie, plaża po drugiej stronie ruchliwej ulicy.
  Jakość/cena: Spodziewałam się większej różnorodności posiłków. Woda w basenie zbyt zimna do kąpieli.
  Pokoje: Bardzo
  przyjazny.
  Posiłki: mało urozmaicone
  Basen: Zimna woda
  Czystość i obsługa: Bez zastrzeżeń.
  Lokalizacja: Dość daleko do miasta
 • 4.0
  wrzesień 2006

  WAKACJE NA KRECIE

  Ogólnie: OGÓLNIE HOTEL OCENIAM NA 3+.
  Infrastruktura: W SAMYM HOTELU WIELU ATRAKCJI SPRTOWYCH NIE MA, PO ZA KORTEM TENISOWYM USYTUOWANYM PRZY ULICY. JEDNAK HOTEL ZNAJDUJE SIĘ W BEZPOSREDNIM SˇSIEDZTWIE PARKU WODNEGO STAR BEACH, GDZIE ISTNIEJE MOŻLIWOSC WYPOŻYCZENIA
  SKUTERÓW WODNYCH, SKOKU NA BANDŻI ITP.
  Pokoje: POKOJE SCHLUNE, CZYSTE (CODZIENNIE SPRZˇTANE),NOWE MEBLE, ŁAZIENKA CZYSTA Z WANNˇ. NIESTETY CIEPŁA WODA UZALEŻNIONA OD NASŁONECZNIENIA.
  Posiłki: HOTEL DOSTĘPNY JEST TYLKO W WERSII ALL INCLUSIVE, A WIĘC WYBÓR DUŻY. WYRA¬NIE WIDOCZNE ZMIANY W OSŁUDZE I SERWOWANYCH DAŃ POMIĘDZY ZMIANAMI TURNUSÓW. WYCZUWALNA KATEGORYZACJA TURYSTÓW. SERWOWANE NAPOJE NAD BASENEM PODAWANE Sˇ W WIELORAZOWYCH PLASTIKOWYCH KUBKACH, KTÓRE NIESTETY PRZY UPALE I WIELU URZYWAJˇCYCH PACHNˇ ODRAŻAJˇCO. LOKALNE NAPOJE ALKOHOLOWE TO: WINO CZERWONE I BIAŁE - WYTRAWNE, PIWO (NIEZASPECJALNIE DELIKATNIE POWIEDZIAWSZY), RAKI, OUZO I BURBON. PONADTO NAD BASENEM STOJˇ DYSPOZYTORY Z ZIMNYMI NAPOJAMI ORAZ KAWA I CHERBATA. NAD BASENEM NA PODWIECZOREK SERWOWANE JEST CIASTO.
  Basen: NA TERENIE HOTELU ZNAJDUJˇ SIĘ DWA DUŻE BASENY I BASENIK DLA DZIECI, JEDYNYM MINUSEM OBU JEST SŁONA WODA (TYLKO BASENIK DLA DZIECI POSIADA WODĘ SŁODKˇ)
  Czystość i obsługa: W CAŁYM HOTELU PANUJE DZIWNY ZAPACH, SZCZEGÓLNIE NA KORYTARZACH, NA SZCZĘSCIE NIE PRZENOSI SIĘ ON DO POKOJI.
  Lokalizacja: NIESTETY TUTAJ NIENAJLEPIEJ, BRAK PLAŻY, JEDNYNIE WYMUROWANY BETONOWY PAS KTÓRY KOŃCZY SIĘ I ZACZYNAJˇ SIĘ SKAŁY, A WIĘC WEJSCIE DO WODY BEZ BUTÓW OCHRONNYCH JEST CIĘŻKIE, A WYJSCIE Z WODY GRANICZY Z CÓDEM.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY