Ocena klientów na podstawie 3 opinii

Lokalizacja: 4,3
Pokój: 3,7
Posiłki: 3,5
Basen: 4,3
Czystość: 4,5
Obsługa: 5,0
Średnia ocena 4.3

100% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
aktywnych
Mocne strony:
obsługa, czystość
Słabe strony:
brak
Klienci polecają hotel dla:
 • aktywnych
 • ceniących spokój i ciszę
 • seniorów
 • singli
 • osób niepełnosprawnych

Opinie Klientów (3)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią!
 • 4.0
  listopad 2011

  Trzeba powalczyć o swoje

  Wielu ludzi otrzymało kiepskie pokoje znacznie odbiegające od standardów jakimi chwali się hotel. Dlatego, kiedy jesteś niezadowolony z pokoju polecam zwrócić się do rezydentki o zmianę pokoju, robią to bez większych problemów. Ja osobiście nie miałem z pokojem problemów. Jedzenie w porządku, dużo restauracji
  do wyboru, więc się nie nudzi. Obsługa bardzo miła, nie spotkałem się z przypadkiem kradzieży, ale ja osobiście wszystko zamykałem w sejfie. Wycieczki lokalne warto brać od sprzedawców "plażowych" można wynegocjować nawet 2x tańsze wycieczki. Codziennie odbywały się animacje, jakieś występy, miały też miejsce imprezy oraz karaoke. Jeśli chodzi o klub, w którym odbywały się imprezy to śmierdziało tam potem niesamowicie. Karaoke też trochę drętwe. W ciągu dnia różne atrakcje głównie przy basenie. Plaża fajna, czysta, jednak fale bardzo wysokie i niebezpiecznie, często nie można było w ogóle wchodzić do wody. Ogólnie widoki z terenów hotelu takie jak na zdjęciach, a nawet lepsze, zero przekoloryzowania, tereny piękne. pierwszy taki mój daleki wyjazd i za taką cenę, dlatego nie mam porównania.
 • 5.0
  czerwiec 2009

  POLECAMY

  Ogólnie: Piękny kompleks nas super plażą, czysto, bardzo dobre jedzenie, miła obsługa, pokoje zadbane.
  Jakość/cena: adekwatny, przy cenie last powyżej oczekiwań
  Infrastruktura: korty tenisowe bezpłatne, plac zabaw dla dzieci, czyste zadbane baseny,
  inne atrakcje (piłka siatkowa, piłkarzyki, bilard itp.)
  Pokoje: w zależności od położenia, wszędzie czysto. Starsze bliżej plaży małe ale wystarczające, nowsze dalej położone luksusowe.
  Basen: bez uwag
  Lokalizacja: doskonała, przy długiej piaszczystej plaży, komunikacja dobra.
 • 4.0
  grudzień 2007

  Przygoda i wypoczynek - umiarkowana cena - pełne zadowolenie

  Ogólnie: Mimo nie zagwarantowania przez biuro zarezerwowanego hotelu o nieco niższym poziomie, co już miałem reklamować, to obsługa i rezydenci zrekompleksowali mi pobyt swoją profesjonalnością.
  Infrastruktura: Niezłe położenie hotelu niestety nie tego na jaki opiewała
  moja rezerwacja. Hotel z mojej rezerwacji był podobno lepiej położony, ale nie byłem w stanie tego sprawdzić. Ale i tak miałem udany urlop. Dlatego nie mam zamiaru z tego powodu robić chamiskiej pyskówki.
  Pokoje: Pokoje czyste, umeblowanie wystarczające. Jedynym mankamentem było codzienne reklamowanie nie działajacej suszarki co i tak nie przyniosło spodziewaneego skutku.
  Posiłki: Niby jedzenie wystarczajace, pod dostatkiem i doskonale podane, ale hotel powinien zmienić kucharza.
  Basen: Basen the best.
  Czystość i obsługa: Serwis sprzątający, kelnerzy i reszta obsługi hotelu starała się o jak najlepsze zadowolenie wczasowiczów.
  Lokalizacja: No comen.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY