Ocena klientów na podstawie 6 opinii

Lokalizacja: 4,8
Pokój: 4,2
Posiłki: 4,3
Basen: 2,4
Czystość: 4,0
Obsługa: 4,3
Średnia ocena 4.1

83% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
seniorów
Mocne strony:
lokalizacja, posiłki
Słabe strony:
basen
Klienci polecają hotel dla:
 • seniorów
 • par
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • miłośników życia nocnego

Sprawdź ofertę hotelu Drim w Travelplanet.pl

Termin:
27.09.2021 - 04.10.2021
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Cena za osobę: 2 067 zł
Zarezerwuj ten hotel

Naszym zdaniem (2)

 • 4.6
  Monika J - Doradca Centrum Rezerwacji Travelplanet.pl wrzesień 2018

  Niebanalna architektura połączona z bujną roślinnością

  Hotel wyróżnia się wśród innych pod kilkoma względami. Przede wszystkim ma doskonałą lokalizację- leży bezpośrednio nad jeziorem, w urokliwym miasteczku Struga, gdzie znajduje się wiele restauracji, a do jeziora wpływa krystalicznie czysta rzeka Czarny Drim. Blisko stąd do Ochrydy i wielu zabytków. Przy
  hotelu prywatna plaża z bezpłatnym serwisem. Z brzegu roztacza się niesamowity widok na Jezioro Ochrydzkie, którego koniec chowa się za horyzontem. Sama budynek ma bardzo ciekawą bryłę. Na dziedzińcu, między krętymi schodami wyrasta zielona dżungla, składająca się z palm i innych zielonych roślin. Świetne miejsce na relaks. Obsługa bardzo dba o czystość pokoi oraz łazienek, nie można mieć do tego żadnych uwag. Hotel zapewnia wiele rozrywek, takich jak wieczór macedoński, boisko, basen, kręgielnię oraz bilard. Dobry będzie rodzin z dziećmi, ponieważ dostępne są bardzo duże pokoje rodzinne z pięcioma normalnymi łóżkami, nie dostawkami. Można wybrać opcję wyżywienia All Inclusive i spróbować regionalnej, macedońskiej kuchni w restauracji z przepięknym widokiem. Polecam ten hotel dla rodzin oraz osób aktywnych, które potrzebują dobrej bazy wypadowej.
  Lokalizacja
  5.0
  Pokój
  4.0
  Posiłki
  5.0
  Basen
  4.0
  Czystość
  5.0
 • 5.0
  Iwona - Doradca Centrum Rezerwacji Travelplanet.pl maj 2017

  Hotel Drim jak amerykański dream

  Hotel Drim położony jest niedaleko brzegu jeziora Ochrydzkiego z dostępem do mini portu, oraz szerokiej plaży, tuż niedaleko ścisłego centrum Strugi. Architektura obiektu jest bardzo ciekawa i dość nowoczesna. Coś co robi piorunujące wrażenie, tuż po wejściu do holu to przestrzeń, schody oraz roślinność.
  Schody, które tuż z recepcji prowadzą w kierunku wyższych pięter zbudowane są tuż obok koron drzew, także idąc nimi mamy wrażenie, że stąpamy po małej dżungli. Drim dysponuje 200 pokoi hotelowych w tym znajdują się 4 apartamenty o podwyższonym standardzie, które mają widok zarówno na część skierowaną na centrum miasta oraz ogród, czy jezioro. Jest czym nacieszyć oczy! Pokoje utrzymane w wyszukanych stylach, który na pewno przypadnie do gustu. Niektóre typy pokoi oferują również swoim gościom możliwość skorzystania nie tylko z mini barku, ale również z prywatnego jacuzzi znajdującego się w pokoju. Jeśli poczujemy się głodni, mamy do wyboru aż 5 typów restauracji, które znajdują się w hotelu. W zależności od wydarzenia, do dyspozycji jest główna restauracja mogąca pomieścić ok. 500 gości. Restauracja bankietowa, potrafiąca pomieścić do 100 gości, w której przeważnie odbywają się tradycyjne pokazy tańca macedońskiego podczas kolacji. Restauracja różna, potrafiąca pomieścić 350 gości. Restauracja Wakacyjna, która w czasie największego obłożenia hotelu w okresie wakacyjnym potrafi pomieścić 400 gości. Dania, jakie są podawane potrafią obudzić zmysły, nawet największego łakomczucha. Obsługa hotelowa na najwyższym poziomie, każdy z gości traktowany na bardzo wysokim poziomie interpersonalnym. Przy hotelu znajduje się małe zaplecze basenem i leżakami, gdyby ktoś chciał odpocząć nieco od pływania w jeziorze. Również, dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas znajdzie się coś w zanadrzu. Do dyspozycji jest boisko do siatkówki plażowej, stoły do ping-ponga, siłownia z dostępem do sprzętu oraz kręgielnia! Jeśli natomiast, szukamy odprężenia do dyspozycji jest również centrum mini Spa z masażem. Można jeszcze bardziej odstresować się po całodziennym łapaniu macedońskich promieni słońca.
  Lokalizacja
  5.0
  Pokój
  5.0
  Posiłki
  5.0
  Czystość
  5.0
  Obsługa
  5.0
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY