Delizia

Ocena klientów na podstawie 2 opinii

Lokalizacja: 5,0
Pokój: 3,5
Posiłki: 2,5
Średnia ocena 3.7

100% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
Nikt nie polecił jeszcze tego hotelu
Mocne strony:
lokalizacja
Słabe strony:
posiłki

Opinie Klientów (2)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią! Dodaj opinię
 • 4.7
  (wrzesień 2014)

  Wakacje w hotel Delizia bardzo się podobało. Będę wdzięczny z Czech kli...

  Ocena ogólna Wakacje w hotel Delizia bardzo się podobało. Będę wdzięczny z Czech klienteli. W hotelu są wszystkie Rosjanie. W przeciwnym razie hotel położony jest przy cichej ulicy. Tu jest supermarket w blízjosti imieniu CONAD. Supermarket znajduje się główne klasy, gdzie znajdziesz
  mnóstwo sklepów z odzieży, suvenýri, restauracje i pokoje dzieci. Istnieje táke dyskotek i barów grając innego zespołu każdego dnia. Polecam odwiedzenie baru i restauracji Bounty. 2 km od hotelu mieści się w zabytkowym centrum
  Zakwaterowanie 2 osobowy pokój z dostawką. Szafa Porstorná, że jest. Łóżka są 2 szafki. Balkon mały, ale na suszenie ręczników i koniec to wystarczyło. Na ścianie był dostępny na tv, usb itp. Łazienka bardzo przestronne.
  Wyżywienie Diety w postaci śniadań i kolacji. Śniadanie w formie bufetu. Rogaliki na śniadanie, które każdy dostaje. Na obiad, zupa i danie główne + owoc. Porcje były czasem mniej, ale one były doskonałe.
  Usługi hotelowe Uklizeli codziennie rano przed hotelem. Około 10-11:00 sprzątanie pokoi. Zmiana ręczników prześcieradła i vytřeno. Rzeczy są nawet zniszczone. Papier toaletowy, mydło i ręczniki. Bardzo dobra lokalizacja i Hotel bardzo czysty.
  Plaża Hotel znajduje się plaża nr 37. Bardzo dobrze utrzymane i czyste wszystkie kosze. Wynajem są kabiny. 2 WC. Znajduje się restauracja, 2 plac zabaw na plaży boisko do siatkówki. Dla dzieci mniejszych plac zabaw dla dzieci. Rowery do wynajęcia. Wykidajło na 1 dzień dla osoby 3 euro. Na końcu plaży jest dużym kołem młyńskim i portu Rimini.
 • 2.7
  (lipiec 2014)

  Podczas podróży na wakacje byliśmy odpadły w innym hotelu gdzie byliśmy...

  Ocena ogólna Podczas podróży na wakacje byliśmy odpadły w innym hotelu gdzie byliśmy zmuszeni stać się svepomoci w hotelu zprávného. Kiedy čemžcelková był 4 km długości. Nie wspominając o absolutnej niechęć do Miss gdzie delegaci nawet chociaż mamy zapłacił za to.
  Zakwaterowanie
  Gdy sjednaní Traktatu, płacimy za pokój z balkonem, ale kiedy nie było zakwaterowanie, dlatego byliśmy bez balkonu. Ogólnie rzecz biorąc pokój nie odpowiada uzgodnione standardy.
  Wyżywienie Czekaliśmy, że szwedzki stół, będzie zawierać więcej żywności niż jest rolada, ser i salami. Obiad był bardzo skromny.
  Usługi hotelowe Ogólnie rzecz biorąc, czujemy pod-.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY