Cube Savognin

Ocena klientów na podstawie 1 opinii

Pokój: 4,0
Posiłki: 4,0
Średnia ocena 4.0

100% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
Nikt nie polecił jeszcze tego hotelu
Mocne strony:
pokój, posiłki
Słabe strony:
brak

Opinie Klientów (1)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią! Dodaj opinię
 • 4.0
  (grudzień 2013)

  Lokalizacja, okolice są przyjemne. Nasze rozczarowanie było tylko i wył...

  Ocena ogólna Lokalizacja, okolice są przyjemne. Nasze rozczarowanie było tylko i wyłącznie z niedostępnością cały obszar alpejski, jak tam były tylko 3 wyciągi z 12 i trzy dni można było zjeżdżać tylko 1,5 dnia. Było trochę śniegu, snowy były tylko centrum zjazdy na linach i szerokość
  zbocza był mniej lub bardziej nieodpowiednie.
  Zakwaterowanie Noclegi według oczekiwań, jakość grzywny, mniej lub bardziej bardzo skutecznie rozwiązać. Następnym razem, gdy wziąłem z nim kilka kłódek, możliwość zapisywania kosztowności na dużych polach i miejsca znajdujące się w pokojach.
  Wyżywienie Dieta w porządku, tylko wyższe ceny napojów do kolacji, ale jesteśmy w Szwajcarii, wszystko tu jest nieco droższe.
  Usługi hotelowe Dobra, tło, sauny, gra przestrzeń... wszystko OK.
  Stoki narciarskie Nasze rozczarowanie było tylko i wyłącznie z niedostępnością cały obszar alpejski, którym jechaliśmy tutaj. W funkcjonowaniu kolejki linowej były tylko 3 spośród 12 i trzy dni, można było jeździć na nartach tylko 1,5 dnia ze względu na silny wiatr i braku śniegu. Było trochę śniegu, snowy były tylko centrum zjazdy na linach i szerokość zbocza był mniej lub bardziej nieodpowiednie.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY