Crystal Palace Luxury Resort & SPA

Ocena klientów na podstawie 10 opinii

Lokalizacja: 4,9
Pokój: 4,8
Posiłki: 4,6
Czystość: 5,0
Obsługa: 5,0
Średnia ocena 4.8

100% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
par
Mocne strony:
czystość, obsługa
Słabe strony:
brak
Klienci polecają hotel dla:
 • par
 • ceniących spokój i ciszę
 • seniorów

Sprawdź ofertę hotelu Crystal Palace Luxury Resort & SPA w Travelplanet.pl

Termin:
13.04.2019 - 14.04.2019
Wyżywienie:
AI - All Inclusive
Cena za osobę: 285 zł
Zarezerwuj ten hotel

Opinie Klientów (10)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią! Dodaj opinię
 • 4.8
  (październik 2018)

  Bardzo się nam podobało i polecam gorąco ten hotel ale nie wracamy w to samo miejsce, życie jest zbyt krótkie.

  Hotel ma idealne położenie. Jest jasny, dużo roślinności bardzo czysty i wygodny. Pokoje ładne i czyste z pełnym wyposażeniem (w pokoju czajnik, kawa herbata, lodówka codziennie uzupełniana w wodę mineralną, fantę, sprite, piwo, cocacolę itp, sejf , wszystko w cenie) sprzątane codziennie (wymiana ręczników
  codziennie, w wyposażeniu wszystkie potrzebne kosmetyki łącznie z urokliwymi wygodnymi jednorazowymi pantoflami, gąbka do butów itp.). Bezpośrednio z hotelu wchodzi się na piękną plażę hotelową z leżakami i barem z przekąskami i napojami (chłodzące, alkoholowe, maślanka, kawa ,herbata ,soki, itp) z ochroną hotelową do późnego wieczora - również w cenie. Wyjazd z biura Corel Travel , bez zarzutów, wykupione dwie wycieczki, cały czas opieka rezydentów i pilotów. Uwagi praktyczne:
  1. Poniesione koszty zabezpieczają wszystkie! potrzeby i nie są potrzebne żadne dodatkowe koszty.
  2. Nie kupujcie nic na wycieczkach i w hotelu -ceny są bardzo wysokie (papierosy w hotelu 2,5 euro, w sklepie odległym o 700 m 10 TL czyli 7 zł). Na wycieczkach zawsze Was zawiozą do sklepów gdzie jest badziewie i wysokie ceny, a w restauracjach piwo kosztuje 4-5 euro. Na wycieczki zabierajcie napoje z barku w pokojach - bezpłatne. Na zakupy biżuterii i innych artykułów skieruje Was rezydent. Po ustalonym terminie podjeżdża po Was bezpłatny bus i zawiezie Was do markowego sklepu a po zakupach do hotelu - nawet 50 km w jedną stronę. Niestety chociaż są to pewne sklepy to tu zaczynają się schody - negocjacje których my nie lubimy i nie umiemy prowadzić. Zakupiłem złotą(białe i żółte złoto 13 gram z białym szafirem) bransoletkę po 1,5 godz negocjacjach. Cena wyjściowa 2290 euro. Otrzymałem oczywiście rabaty za różne rzeczy i stanęło na 700. Dla mnie warta była 400. Po trudnych negocjacjach zapłaciłem 500 euro i pewnie przepłaciłem na warunki tureckie. Taki to urok Turcji.
  3. Warto wykupić wycieczki do miejsc antycznych (ja byłem w Side i Pamukkale, jest ich wiele) bo jest to oderwanie od codziennego plażowania. Są to oprócz zakupu pamiątek jedyne dodatkowe koszty.
  Polecam wyjazd, w tym terminie temp. powietrza 30 - 32 stopni, wody 23- 25.
 • 4.3
  (sierpień 2014)

  Urlop centralnego, nabuduce bola som wybierali lat len cez dnia, Ubytov...

  Ocena ogólna Urlop centralnego, nabuduce bola som wybierali lat len cez dnia, Ubytovanie bolo dobre zodpovedajuce 5hviezdickovemu hotelu. W hoteli mamy najskôr malu zatuchnutu izbu ktoru som nechcela, oczywiście, recepcna bola arogntna, az w tym samym dniu, za pomoc Karla sa udało zmienić
  izbu. Bolo Inak maszynę operatora w roamingu Wi poriadku. boli. W tym miejscu jak będzie uvitala ranajkove som kase bez mlieka i na pewno takie chybali mnie nie było orzechów i semienka. I na pewno gotowi cerstvo presso kava. Inak to bolo dobre.
  Zakwaterowanie NASA izba bola po standardna vymene-5 hviezdickovy hotel, utulna wielki
  Wyżywienie Dieta bola centralnego
  Usługi hotelowe miła obsługa, recepcie boli wyłączonych prvy dzień, ked mi recepcna nechcelavymenit izbu
  Plaża Gad bola, dobry zmodyfikowane wartości nominalnej metrov od hotela, doskonałe!!!
 • 4.7
  (sierpień 2014)

  Raj na podłodze:) mame niemal trojrocneho, mały chłopiec, a on nawet dr...

  Ocena ogólna Raj na podłodze:) mame niemal trojrocneho, mały chłopiec, a on nawet drugi z nudów, tym padom mamy :-) Każdej nocy sa o 20:30 odbędzie się minidisko i około 9:30. Mladym polecam szybciej, rodinkam z dziećmi, ale aj ludom w wieku zrelsom... po prostu vsetkym:) AKO jest tam,
  niech każdy vyskusa na vlastnej oczywiście!
  Zakwaterowanie Mali objednanu izbu mamy z pristelkou i namiesto, mamy dwa pokój, jeden z manzelskou postelou i oddelenymi postelami z Zobacz towarzysz. Medzi izbami bola kupelna. Boli prekvapeni przyjazne dla MŚP:)
  Wyżywienie Neskutocna, kazdy prisiel na własną rękę. Mali MŚP problemu do wyboru tolkeho mnozstva zjadł... prvy dzień MŚP mali problem co dane malemu poobede po zobudeni, lebo, uważane za tylko dieta od 16 do 18:30 grilovanym mletym bol kanapkę z masom (okorenenym) siedział na restike plazovej warzyw, lub zakusok w patiserii w hoteli, alebo suchy pri kolac bazenoch... więc następnego dnia mamy riesili, więc od pri obede som malemu zajęło drugi posiłek w misce na (izbu) spytate sa ked To jest problem, PW, nigdy).
  Usługi hotelowe WiFi ako keby bol lub nebolo, o jedynym problemem, URkt.nam myśli... niektori to vyriesili po chwyciło i sygnał balkone jasnoćom lub na chodbe)
  Plaża Pieskova, dobre, czasem walki, ci ohorok, ale to nie jest błąd sluzieb hotela, ale nevychovanych pozerajú. kos i popolnik bol slnecnikom, więc pod ked Boga nevie utobit par navyse krokov, nie jest to wina hotela... rano bola gad upratana, pohrabana. Ma sklamala I rozważane mora, ta ostatnia Data bolo vela RIA, więzienia na silnejsim vlnam i proces hartowania wody, bola bola temperatura wody super...
 • 5.0
  (sierpień 2014)

  Zawsze będziemy chceli každú pozostawić na stráviť inom mieste, ale to ...

  Ocena ogólna Zawsze będziemy chceli každú pozostawić na stráviť inom mieste, ale to jest pierwszy hotel/miesto gdzie możemy określić sa chceli vrátiť, lebo zdecydowanie warte oglądania. Ťažko to opísať niekomu kto tam na co odskúšať!
  Zakwaterowanie Piękny pokój,
  čistučké z minibarom zawarte (raz dzień dopĺňaný). Podczas całego zatrzymać som nepočul žiadne natrętne dźwięki (z korytarza, zo susedných izieb/kúpeľní, búchanie dverami, kilka kroków od przedpokoju,...), budynek kvalitne protihlukovo zbudowany.
  Wyżywienie Diety? Môže neskutočné Cho Hotel w ramach all inclusive ponúknuť. Szeroki wybór smacznych wypieków, zawsze doplnené,... vybrať jest problem. Ogólne wrażenie, kazili iba hostia ktorý były służący w aj trojposchodové menu (mix všetkého jeden tanier). Jedzenie oczywiście skończyło w najlepšom na tanieri, ale veľakrát na stole, podlahe... Ale w jedálni zawsze napriek super czystość, prestieranie nadal czyste. Odwiedziliśmy Taliansku menu-reštauráciu, doporučujem.
  Usługi hotelowe Nechýbalo nic. Personel bardzo przyjazny, Ali, nawet bez "bakšišu". 24 godziny na dobę zawsze znajdą Państwo bar/reštauráciu sa najesť, gdzie można napiť w ramach all inclusive. Niesamowite ves, lodówki z 0, 5 l wody fľašami na plaży, pri baroch.
  Plaża Plaża czysta, delikatne piesok. Dostatočný liczba lehátok. Każdy den lehátok priestor, oczyścić swoje ręce wokół, klepiąc ją i śmieci i zbierali w DNA. AK šnorchlujete, da Beach nie nadaje się do túto zábavku (tylko wszędzie piesok iba). AK z wykidajło pri bazéne, ci privstať. CeZ den nie jest najem wiesz, nájsť voľné, ale masz kľud na plaży i filmy dostępne.
 • 4.3
  (sierpień 2014)

  Ali, przyjemna plaża rodzina, piesočnaté wielkie pragnienie, ciepłe mor...

  Ocena ogólna Ali, przyjemna plaża rodzina, piesočnaté wielkie pragnienie, ciepłe morze. Piękny i czysty hotel, opieki personelu.
 • 4.7
  (sierpień 2014)

  Luksusowy hotel

  Ocena ogólna Luksusowy hotel
  Zakwaterowanie luksusowe
  Wyżywienie slabsi wybrać dietę, nalma ranajky zaostavali. chybali owoce Mora.
  Usługi hotelowe Standart
  Plaża gad, bardziej ciepły, dobry, bardzo
  dobry
 • 5.0
  (sierpień 2014)

  Niesamowite bardzo doporučujem všetkým

  Ocena ogólna Niesamowite bardzo doporučujem všetkým
  Zakwaterowanie Izba cistucka, z výhľadom na więcej powrót sa doplatiť, clima i odhlucnenie-super
  Wyżywienie Doskonałe chýbal tam tylko ananás i morské cukierki
  Usługi hotelowe
  Ogólne wrażenie jest wielki!:)
  Plaża NET Perfektná rýchlo dostępne, lodówka z wody, wodny lehatkach priamo pri športy paarasailig fantastyczne
 • 5.0
  (sierpień 2014)

  Dobrej jakości hotel z pięknych plaż i bardzo dobrych usług. W pobliżu ...

  Ocena ogólna Dobrej jakości hotel z pięknych plaż i bardzo dobrych usług. W pobliżu duży rynek, z boku w sumie blisko środków transportu publicznego.
  Zakwaterowanie Pokój czysty, dość duży.
  Wyżywienie Nic nam. Wiele restauracji o tematyce,
  która nie było problemu z zamówieniem.
  Usługi hotelowe Podsumowanie profesjonalny. Podczas gdy wielu klientów rosyjskich i zorientowane na niemiecki, ale dobrej jakości.
  Plaża Plaża i morze jest wyraźnie najlepszym atutem hotelu-leżaki, tabele, ekrany, ręczniki, lodówka z wody, sporty wodne i głównie piasku, czystym morzem, ciepłego, niewiarygodnie powolne wejście, ciche lub mniejsze fale.
 • 5.0
  (wrzesień 2013)

  Pełne pożądania, Ali vydarená i nemôžem bola diabła výnimočne žiadne za...

  Ocena ogólna Pełne pożądania, Ali vydarená i nemôžem bola diabła výnimočne žiadne zastrzeżenia.
  Zakwaterowanie Ubytovanie v izbách ako i vnímanie urządzeń bolo złożonych pozitívne, keď maksymalna musi być pre objektívnosť Dodaj, to jest trochę peňazí nebolo.
  />Wyżywienie Perfektná diety nepreberným množstvom ponúkaných jedál, dezertov i lodów i napojów alkoholowych, nápojov alebo ako i rôznych miestnych pochutín. Mnie osobiście chýbala kvalitná ekspres do kawy, ale to moja opinia, subjektívny nakoľko w automatoch że boli zewnętrznych klientów bol veľký wybór kaw.
  Usługi hotelowe Usług na poziomie boli hotela wysoki smelo môžu pripísať i na ich wynik 5 hviezdičiek. Możliwe że Dodaj tzw. kultúrne vyžitie bolo stwierdził dobrze zorganizowana, dobrze zameraním kolorowy najmä siedział na väčšinovú nemeckú i anglosasskú klienteli.
  Plaża Plaża utrzymana w ramach opcji była w čistote, prehrabaná i codziennie rano z obdivom na bounty cały pôsobila pozerajú i dojmom prehľadu i czystości. Samozrejmosťou boli chladiace głowa pełna wody i vychladenej miestnej mliečnej nepochybne pozitívne przyprawy, Cho všetci oceniane na plaży.
 • 5.0
  (lipiec 2012)

  Nowy, ładny hotel, należący do napisu "Crystal Hotele". Przede wszystki...

  Zakwaterowanie Hotel" />
  Ocena ogólna Nowy, ładny hotel, należący do napisu "Crystal Hotele". Przede wszystkim klientów z Niemiec, Rosji, Anglii. Jeśli ktoś chce odpocząć, nie do niczego, zdecydowanie polecam ten ośrodek. W okolicy: dużo opcji, aby kupić na rynkach.
  Zakwaterowanie Hotel
  składa się z trzech budynków, to vhodnési aby dopłacać za widok na morze lub poprosić wyższe piętro. Po jednej stronie hotel sąsiaduje z budów, ale nic się nie stało. Mieszkaliśmy w budynku głównym i absolutnie super.
  Wyżywienie Ultra All inclusive, Inc. minibar w pokoju, to nie był błąd. Uważaj na kolację dla mężczyzn wymaga długie spodnie i buty, ale to jest zupełnie naturalne. Co wieczór, która odbyła się w innym stylu kuchni (meksykańskie, turecki, włoski, Morza Śródziemnego,...). Schłodzone napoje zawsze tyle, a nie tylko w budynku, ale również na plaży i przy basenie w ogrodzie.
  Usługi hotelowe Czyszczenie regularnie codziennie, zmiana ręczników itp. Wszystkie pomieszczenia utrzymywane. Personel niezwykle pomocny i uprzejmy, widzisz, że powiązanie klienta.
  Plaża Wielokrotnie nagradzany "Blue Flag", było sprzątanie codziennie rano. Ręczniki plażowe dostępne są w pokoju, każdy dzień jest wymieniane na necie. Wejście do morza z pięknym piasku, stopniowe. Ja polecam klapki na plaży, ponieważ w gorącym piasku, w przeciwnym razie nie można chodzić: o)
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY