Ocena klientów na podstawie 6 opinii

Atrakcje: 3,0
Zabytki: 5,0
Życie nocne: 1,0
Restauracje i puby: 3,8
Zakupy: 4,7
Komunikacja: 3,8
Bezpieczeństwo: 5,0
Stoki narciarskie: 4,7
Średnia ocena 3.8

50% osób poleca tę miejscowość

Mocne strony:
zabytki, bezpieczeństwo
Słabe strony:
życie nocne

Opinie Klientów (6)

Znasz tę miejscowość? Podziel się opinią!
 • 5.0
  styczeń 2019
  Świetna lokalizacja, fantastyczny region i baza wypadowa do wszystkich ośrodków narciarskich. Urocza malutka miejscowość, spokój i cisza.
 • 5.0
  styczeń 2018
  urokliwe spokojne miasteczko
 • 3.0
  styczeń 2012
  Jedzenie i restauracje:" />
  CO KTO LUBI... Ogólnie: Miejscowość dość cicha i spokojna, żeby nie powiedzieć nudna, dla pary młodych ludzi chyba zbyt spokojna, bo życie towarzyskie toczyło się tylko z rozrywkową nowo-poznaną grupą z Polski :)
  Życie nocne: Totalny brak atrakcji dla "nocnych marków"
  Jedzenie i restauracje:
  jedzenie smaczne jak już otworzą restauracje...
  Pogoda: Byliśmy między 11-19.12.2009 i pogoda była rewelacyjna, słonecznie i pięknie, ale dość mroĽnie. Natomiast wystarczy ciepłe ubranie i herbatka w termosie i żaden mróz nie jest straszny....
  Stoki narciarskie: REWELACJA
 • 2.7
  styczeń 2012
  Cichy zakątek Ogólnie: Ładna alpejska miejscowość. Ciekawa zaudowa.
  Atrakcje turystyczne: Chyba brak
  Życie nocne: Jedna dyskoteka

  Komunikacja: Mało połączeń skibusowych
  Jedzenie i restauracje: Mały wybór restauracji ale jedzenie smaczne.
  Zdrowie i bezpieczeństwo: Cisza, spokój...
  Pogoda: Wyjazd na początku marca był dość udany. 4 dni słońca (w tym dwa na krótkim rękawku!!!). Jeden dzień silnych opadów śnieżnych. Super
 • 3.0
  styczeń 2012
  Małe, urocze i baardzo spokojne miasteczko. Ogólnie: Mała miejscowość, która liczy kilka tysięcy mieszkańców. Leży na wysokości ok 1100 m n.p.m. Ma rynek i stary kościół, wąskie "klimatyczne" uliczki, kilka sklepów, bank, aptekę, kilka pizzerii i restauracji. Otoczone szczytami górskimi.
  W miasteczku jest bardzo bezpiecznie, wręcz swojsko. Scenka: Ktoś podjeżdża pod sklep drogim samochodem, nie gasi auta, wysiada, nie zamyka drzwi na kluczyk i spokojnie idzie na zakupy. Nie muszę chyba dodawać, że po wyjściu ze sklepu, jego samochód nadal jest na swoim miejscu :)
  Atrakcje turystyczne: Cogolo di Pejo to głównie miejscowość wypadowa dla narciarzy. W samym miasteczku jedyną atrakcją turystyczną jest stary kościół i malutki cmentarz niepodal. Ok 8 km od miasteczka są słynne wody termalne.
  Aktywny wypoczynek: W samej miejscowości jest kilka tras narciarskich, więcej kilka kilometrów dalej - można dojechać własnym autem bądĽ skibusem.
  Życie nocne: Z tego co się zorientowaliśmy jest jeden pub. W nocy nie dzieje się właściwie nic, na ulicach zupełne pustki. Raz na tydzień odbywają się jakieś dyskoteki, ale nie dotarliśmy.
  Komunikacja: Jeżdżą skibusy kilka razy dziennie. Dojazd samochodem po serpentynach.
  Jedzenie i restauracje: Choć to malutka miejscowość to są w niej co najmniej cztery restauracje. Jedliśmy w dwóch z nich i jedzenie było bardzo dobre.
  Zdrowie i bezpieczeństwo: Całe szczęście wszyscy byli zdrowi, więc nic nie wiemy na ten temat. W miasteczku jest apteka.
  Pogoda: Początek marca - pełne słońca (w końcu rejon nazywa się Val Di Sole) i cały czas mnóstwo śniegu.
  Stoki narciarskie: Rewelacja. Dostęp do całego rejonu Val Di Sole gdzie dostępnych jest co najmniej kilkadziesiąt km tras. Przez sześć dni codziennie jeĽdziliśmy na innych trasach.
 • 4.2
  Bardzo ładne, małe miasteczko dla ceniących spokój i ciszę. Jest gdzie pospacerować a lokalna architektura przyciąga uwagę. Prywatne domki zadbane i ciekawie przystrojone. Na skraju miasteczka "snow park" dla dzieci i początkujących narciarzy.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY