Ocena klientów na podstawie 1 opinii

Lokalizacja: 4,0
Pokój: 3,0
Posiłki: 2,0
Basen: 4,0
Czystość: 4,0
Obsługa: 2,0
Średnia ocena 3.2

0% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
Nikt nie polecił jeszcze tego hotelu
Mocne strony:
lokalizacja, basen
Słabe strony:
posiłki, obsługa

Opinie Klientów (1)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią!
 • 3.2
  lipiec 2019

  Pół na pół

  Hotel kiepski, pierwszy raz z travelplanet trafiliśmy na gorszy sort. I to nie są żarty. Na wstępie zacznę od tego, że kierowca miał nas wysadzić pod recepcja jednak stwierdził ze wywali nas koło schodów, pod rodzę kostka brukowa a co tam. Dobra, ledwo wytaszczyliśmy te nasze walizy.. Godzina 9:30 rano,
  ups pokój od 16. Trudno, walizy przechowają, będzie ok mimo złego początku. Poszliśmy na plaże, która okazała się przepiękna, duża, skały obok, no cud natury w jego najlepszym wydaniu. Idealnie. Godzina 13 niespodzianka pokój gotowy, no to radość. Ups i znowu okazuje się, ze pokój bardzo ładny ale ale w piwnicy.. Taras ok, tylko za nim trawa na wysokości oczu i jak tu otworzyć okno gdy nas nie ma? No ni chuchu nie da się. Ale nie przejmujemy się, łazienka ok, pokój wyremontowany będzie dobrze.
  Wybór jedzenia bardzo kiepski, w sumie jedno i to samo cały czas, nic się nie zmieniało, no szału nie było..
  Druga sprawa to traktowanie w hotelu Polaków jak intruzów, dało się odczuć niechęć i widać było jak obskakują Francuzow czy Anglików. Kurde nie dało się tego niezauważyć, mimo iż oni byli dla obsługi wręcz niemili... Reasumując dla plaży warto przyjechać ale czytajcie opinie. Nie jest to nasz pierwszy wyjazd wiec wiemy co i jak.. Hotelu nie polecam, natomiast plaże koniecznie trzeba zobaczyć.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY