Ocena klientów na podstawie 11 opinii

Lokalizacja: 4,1
Pokój: 4,4
Posiłki: 4,3
Basen: 4,2
Czystość: 4,4
Obsługa: 4,5
Średnia ocena 4.3

100% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
Mocne strony:
obsługa, pokój
Słabe strony:
brak
Klienci polecają hotel dla:
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • ceniących spokój i ciszę
 • seniorów
 • par

Sprawdź ofertę hotelu Club Dizalya w Travelplanet.pl

Termin:
07.05.2021 - 10.05.2021
Wyżywienie:
AI - All Inclusive
Cena za osobę: 1 316 zł
Zarezerwuj ten hotel

Opinie Klientów (11)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią!
 • 4.0
  październik 2007

  ładny hotel, z dala od ludzi...

  Ogólnie: polecam hotel mimo mimo niewielkich niedogodności
  Jakość/cena: jeśli chodzi o jakość obsługi ze strony Travelplanet - mogłoby być lepiej. nasza wycieczka została skrócona o tydzień, a firma zawiadomiła nas o tym dopiero 13 dni przed wylotem. jeśli natomiast
  chodzi o hotel, to generalnie jest dobrze, choć mogłoby być lepiej. natomiast w sposób nieuzasadniony drogie są w hotelu usługi łaĽni tureckiej i ogólnie SPA. Ceny za wysokie nawet dla Niemców, którzy w tym hotelu przeważają liczebnie.
  Infrastruktura: Jeśli chodzi o wybór aktywnego spędzania wolnego czasu, ze sportów dostępne były: basen, w tym aerobik w wodzie, siatkówka plażowa i w basenie, rzutki, boisko do koszykówki, do tenisa chyba też. Hotel nie jest w pełni dostosowany do potrzeb niepełnosprawnych - wysoka wanna, wszechobecne schody.
  Pokoje: Pokoje ładne, choć nie mogliśmy się doprosić przez tydzień (i w końcu tego nie zrobili) o naprawę spłuczki w toalecie. Ważna uwaga: lepsze pokoje (w bungalowach), w ładniejszym otoczeniu, dostają tylko Niemcy. Polaków kwaterują w budynku, w którym jest recepcja, znacznie mniej atrakcyjnym, ale za to z windą.
  Posiłki: Posiłki monotonne i... mało tureckie. Przeważała kuchnia europejska. Przepyszne ciastka i ciasta!!! Brak soków, tylko napoje rozpuszczalne typu Tang.
  Basen: Basen średniej wielkości, woda zawsze lodowata, o której godzinie by nie wejść, czy rano czy po południu. Basen czysty i ładny, w nieregularnym kształcie.
  Czystość i obsługa: Hotel średnio czysty, nie mogliśmy doprosić się o naprawę spłuczki w toalecie. Obsługa bardzo słabo zna angielski, wszystkie animacje (bogate!!!) prowadzone wyłącznie po niemiecku, animatorzy raczej ignorują gości nie-niemieckojęzycznych.
  Lokalizacja: Hotel położony daleko od centrum Konakli, pomiędzy Konakli a Alanyą. Okolica za to piękna, warto samemu wybrać się do Alanyi do ruin zamku i jaskiń - przepiękne widoki i cudne miasto, warto udać się samemu do Side. warto jechać z bardzo sympatyczną p. pilot Agnieszką do Kapadocji. Należy jednak unikać wycieczek z p. Zafirem, który bardzo nachalnie naciska na kupowanie w polecanych przez siebie sklepach, nie liczy się z tym, że goście zapłacili za wycieczkę i zwiedzanie, a dba tylko o własną kieszeń (może ma prowizję od sprzedaży w tych sklepach?) i żąda, często bez uzasadnienia, bakszyszu. jeśli chodzi o plażę, to jest skalista, pływanie raczej nie wchodzi w grę - łatwo się zranić, no chyba że na materacu:))). w odległości 20-30 m od brzegu plaża jest żwirowa, szara, muszelek brak. Teren hotelu tonie w kwiatach i zieleni (cudowne plamy, także bananowe!!!), jest naprawdę zadbany. z ważnych informacji - w odległości ok.500 m od hotelu jest bankomat wypłacający w 3 walutach: lokalej lirze tureckiej, EUR i USD.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY