Ocena klientów na podstawie 1 opinii

Lokalizacja: 5,0
Pokój: 5,0
Posiłki: 5,0
Basen: 5,0
Średnia ocena 5.0

100% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
Mocne strony:
lokalizacja, pokój
Słabe strony:
brak
Klienci polecają hotel dla:
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • par
 • aktywnych
 • ceniących spokój i ciszę

Opinie Klientów (1)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią!
 • 5.0
  czerwiec 2006

  Mój RAJ

  Ogólnie: Pine Beach Club to naprawdę wspaniałe miejsce. W pięknie utrzymanym parku piniowym znajduje się kompleks niewielkich budynków, w którym znajdują się czyste i bardzo przytulne pokoje. Oprócz basenu głównego znajduje się basen ze zjeżdżalniami usytuowany między drzewami oraz mini
  park wodny (kilka zjeżdżalni, rwąca rzeka itp.). Pomimo dużej ilości wczasowiczów nie odczuwa się tam tłoku. Jest to kawałek raju na ziemi i nie mogę się doczekać, kiedy znów tam zawitam.
  Jakość/cena: Jakość adekwatna do ceny
  Infrastruktura: Pine Beach Club to naprawdę wspaniałe miejsce. W pięknie utrzymanym parku piniowym znajduje się kompleks niewielkich budynków, w którym znajdują się czyste i bardzo przytulne pokoje. Jeśli twój pokój jest dalej od głównej recepcji pracownicy obsługi zawiozą Ciebie i Twoje bagaże pod same drzwi meleksem. Niezależnie czy mieszkasz na początku, w środku czy na końcu kompleksu bez trudu trafisz na jeden z basenów lub do restauracji. Oprócz wielkiego basenu głównego znajduje się basen ze zjeżdżalniami usytuowany między drzewami oraz mini park wodny (kilka zjeżdżalni, rwąca rzeka itp.). Pomimo dużej ilości wczasowiczów nie odczuwa się tam tłoku.
  Pokoje: Przytulne, czyste i urządzone ze smakiem. Ja miałam okazję zobaczyć parę pokoi (apartament, 2 osobowe, 4 osobowe). Wszystkie przestronne i bardzo ładne. Polecam pokoje na piętrze gdyż w nich nie ma wilgoci, na podłodze jest wykładzina dywanowa a klimatyzacja pozwala odpocząć po gorącym dniu. W pokojach na parterze zdarza się wilgoć, która jest wynikiem codziennego podlewania trawników.
  Posiłki: Posiłki są dostępne od rana do póĽnego wieczora. Przygotowywane są na bieżąco i bardzo smaczne. Kuchnia regionalna oraz europejska. Dużo owoców i wspaniałych słodyczy. Dla maluchów odpowiednie krzesełka. Obsługa miła i bardzo pomocna. Kilka osób mówi po polsku.
  Basen: Baseny są rewelacyjne. Duży- główny basen jest tuż obok restauracji i budynku głównego. Głębokość wody jest zróżnicowana. Jest także brodzik dla dzieci otoczony zielenią. Drugi basen zaraz obok. Trzeci- mój ulubiony znajduje się w środku kompleksu. Otoczony jest drzewami, wśród których można schronić się przed słońcem. Przy basenie jest oczywiście bar z napojami i przekąskami. W tym basenie jest wydzielona część dla dzieci i 2 zjeżdżalnie. Przy tym basenie można odpocząć. Nie ma tu tłumów, jest cicho i spokojnie. Nieopodal znajduje się mini park wodny. Są tam atrakcje zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Tu właśnie przebywają animatorzy zabaw dziecięcych, mini klub dla dzieci i oczywiście bar z przekąskami 9 duży wybór posiłków dla milusińskich). Wszędzie czysto.
  Czystość i obsługa: Obsługa miła i bardzo pomocna. Kilka osób mówi po polsku.
  Lokalizacja: Hotel położony na uboczu, z dala od zgiełku miasteczka jednak komunikacja jest świetnie rozwiązana. Do Belek można dojechać "traktorem" który kursuje dość często. Traktor- to rzeczywiście traktor który ciągnie wagon :) Moim zdaniem to świetne rozwązanie.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY