Ocena klientów na podstawie 2 opinii

Lokalizacja: 4,5
Pokój: 5,0
Posiłki: 4,5
Basen: 4,5
Czystość: 5,0
Obsługa: 5,0
Średnia ocena 4.8

100% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
par
Mocne strony:
pokój, czystość
Słabe strony:
brak
Klienci polecają hotel dla:
 • par
 • ceniących spokój i ciszę
 • osób niepełnosprawnych
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • aktywnych

Opinie Klientów (2)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią!
 • 4.7
  kwiecień 2019

  Piękna pogoda , pogodni ludzie , puste i ciche plaże

  Byliśmy z rodziną w ostatnim tygodniu kwietnia. Pogoda dopisała , morze cieplutkie , nie chce się wychodzić. Rafa przy hotelu już " rozdeptana" przez turystów , choć można spotkać pojedyncze ciekawe okazy. Rybek wszelkiego rodzaju mimo wszystko nie brakuje. Snurkowanie bezpośrednio z plaży przynosi
  również wiele wrażeń : ośmiornice , płaszczki , rekiny. Woda kryształ. Jedzenie urozmaicone z codziennie zmieniającymi się kącikami tematycznymi (niemiecki , włoski , japoński itd). Drinki w barach mogłyby być lepsze. Dodatkowe atrakcje płatne , naszym zdaniem ze zbyt wysokimi cenami. Poza resortem można z nich skorzystać za 1/3 ceny. Ogólnie jesteśmy zadowoleni , wrażenia super . Myślę , że wybierzemy się ponownie .
 • 4.8
  grudzień 2017

  Super miejsce!

  Spędziliśmy w hotelu tydzień-była to nasza podróż poślubna. Spędzaliśmy tam Sylwester. Spaliśmy w Over Water Suite. Miejsce przepiękne, pokoje czyściutkie beż śladów użytkowania,sprzątane 2x dziennie, każdego dnia zmiana ręczników. Domek bardzo duży dwa piękne pokoje, oba z widokiem na wodę, mniejszy
  pokój z szybą w podłodze-można nocą oglądać rybki. Pracownicy przemili, nastawieni na wypoczynek i służenie gościom. Każdego dnia starają się umilić wypoczynek. Codziennie się uśmiechają pytają co słychać a gdy dostaną napiwek skaczą i starają się jeszcze bardziej. Pokoje klimatyzowane, w pełni przygotowane do użytkowania. Ekspres do kawy, wszystkie potrzebne rzeczy codziennego użytku w toalecie również.
  Różnorodna kuchnia, każdy znajdzie coś dla siebie: ostre, dietetyczne, europejskie, włoskie. Jak dla nas super-na pewno tam wrócimy!
  Jedyna rzecz, która naszym zdaniem jest przesadzona to bardzo drogie atrakcje. Nurkowanie ok 150$/os., spa średnio 170-250$ zabieg, wycieczka do Male 70$/os. oraz płatne wi-fi. ok 20$ tydzień, 6$ dzień.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY