Ocena klientów na podstawie 28 opinii

Lokalizacja: 4,5
Pokój: 3,6
Posiłki: 3,7
Basen: 4,7
Czystość: 3,8
Obsługa: 4,1
Średnia ocena 4.1

78% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
Mocne strony:
basen, lokalizacja
Słabe strony:
brak
Klienci polecają hotel dla:
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • aktywnych
 • par
 • ceniących spokój i ciszę

Opinie Klientów (28)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią!
 • 4.5
  sierpień 2019

  Piekna plaza, Super animacje dla kazdego

  Piekna plaza piaszczysta tuz przy hotelu -prywatna, czysta, z licznymi lezakami oraz odzielnym barem dla gosci. Dostep do sportow wodnych. Basen duzy, zarowno dla dzieci jak doroslych. Codzienne rozne animacji, po kilka w ciagu dnia. Oddzielny kids club z polskim animatorem. Jedzenie raczej smaczne,
  ale bez fajerwerkow, ryby smierdzialy i nie zachwcaly do kosztowania. Wsrod pozostalych dan kazdy mogl cos dla siebie wybrac. W Egipcie czy Turcji w hotelach o podobnych standardzie spotkałam jedzenie o niebo lepsze. Pokoj bez zastrzeżeń (w czesci od nr 5000..)
 • 3.7
  lipiec 2019

  Bardzo nam się podobało ale nie obyło się bez problemów

  Hotel fajny, trzeba się upominać o pokoje w części wyremontowanej bo inaczej można trafić roznie. Co do czystości to pozostawia wiele do życzenia- Panie sprzatajace pracują od rana ale nie robią tego zadowalający sposób. Jedzenie fajne. Otoczenia dla dzieci rewelacja. Animacje i wieczory tematyczne
  super. Pracownicy hotelu nie zawsze są mili.
 • 4.5
  czerwiec 2019

  super

  Hotel spełnił oczekiwania naszej rodziny. Duży basen, duży budzik u liczne zajęcia animacyjne dla dzieci i dorosłych. Obiad można było zjeść w restauracji lub przy basenie. W okolicach basenu można było zjeść pizze,frytki, mięso lub rybę z grupy,salatki i owoce. Śniadanie to stałe menu. Mimo pełni sezonu
  lezakow było bardzo dużo i nie brakowało. Plaża super, czysto, miękki piasek i ciepła woda. Dla miłośników wieczornego szaleństwa była dyskoteka otwarta od 23 do 2. Wieczorem dla dzieci od 20:30 mini disco, a od 22 animacje dla dorosłych. Polecam
 • 4.2
  czerwiec 2019

  Szef tego hotelu kilka lat temu wyjechał na wakacje!!!

  Pięknie położony Hotel z super basenem, ale w większości pokoi nie działała klimatyzacja. Sprzątanie codziennie, raz zastawiano nam jeden, czasem dwa, a w ostatni dzień żadnego ręcznika. Byliśmy grupą trzech rodzin 2+2 otrzymała pokój dwuosobowy, wszystkie trzy rodziny otrzymały pokoje bez klimatyzacji.
  Po dużej awanturze w recepcji, dwóm rodziną zmieniono pokoje na klimatyzowane i przystosowane do przyjęcia rodzin 2+2 i 2+1. Gdyby nie te problemy to mogły być cudowne wakacje. Super animatorki, Weronika i Joasia, rezydentka wystraszone i właściwie bezużyteczna.
 • 2.8
  czerwiec 2019

  Hotel poniżej standardu 4*

  Wakacje z rodziną 2+2.
  Plusy: Bardzo fajny, duży i czysty basen.
  Minusy: Cała reszta
  Wykupiliśmy wakacje za pośrednictwem Travelplanet. Wakacje organizowane przez biuro Sun&Fun.
  Pierwsze nieprzyjemności spotkały nam tuż po zarezerwowaniu, gdyż Travelplanet na siłę chciało nam wcisnąć
  ubezpieczenie.
  Po dotarciu do hotelu okazało się, że zamiast pokoju dla rodziny 2+2, otrzymaliśmy pokój z podwójnym łóżkiem, bez klimatyzacji.
  Musieliśmy się wykłócić z obsługą o swoje,bo rezydent powiedziała że może nam pomóc dopiero nazajutrz rano.
  Dostaliśmy kolejny pokój z niewydajną klimatyzacją, ale nie jesteśmy wymagający.
  Znajomi mieli gorzej, bo mieli gorący pokój na ostatnim piętrze z niedziałającą klimatyzacją, a rezydent ograniczyła się jedynie do poinformowania obsługi, że klima nie działa (jakby miała działać, jak sterowniki miały powyłamywane włączniki). Ostatecznie to my im pomogliśmy zmienić pokój, a nie rezydent. W dodatku na dostawkę dla dziecka czekali dwa dni.

  Czystość w pokojach słaba, brak ręczników. Jak sprzątaczka zabrała po dwóch dniach poszwę od kołdry, to już więcej jej nie oddała (mimo napiwków).

  Jedzenie monotonne, a w dodatku tłumy Rosjan chciały nam udowodnić, że w Rosji wrócił głód, i brały ponad swoje możliwości konsumpcyjne (np. 2 kobiety potrafiły wziąć po koszyku frytek i po dwa talerze krewetek), próbując dania prosto z tac i grzebiąc w nich paluchami.

  Alkohol w barze czasami kończył się o 12

  Byliśmy na jednej wycieczce oferowanej przez Sun&Fun.
  Dziwne przeliczniki walut (wymógł płatności w USD lub EUR, a pokwitowania wypisywane w TDN po złodziejskim kursie). Ja miałem Revoluta, więc nie brałem wiele EUR? W efekcie musiałem wymieniać TDN na EUR w kantorze.
  W dodatku stawki za dzieci zaokrąglane w górę do pełnych dziesiątek. W dodatku, rezydent poinformowała nas, że mamy jedyne potwierdzenia zapłaty oddać kierowcy.

  Informacja o odlocie pozostawiana w segregatorze na 2 dni przed powrotem (wyjazd o 7 rano).

  Reasumując nie polecam. Hotel lata świetności ma już za sobą. Ostatnia certyfikacja była chyba w 2016 roku. Z pewnością nie spełnia wymogu tunezyjskich 4 gwiazdek. Na chwilę obecną wymaga solidnego remontu.

  Za podobną cenę można było w tym czasie polecieć do 5* w Turcji.
 • 4.2
  wrzesień 2017

  Udany wypoczynek.

  Hotel położony przy przepięknej płazy, wśród mnostwa zieleni,cudownych palm.Obsluga bardzo przyjazna.Animatorzy bardzo zaangażowani w organizację wypoczynku . Dziękuję za udany wypoczynek.
 • 4.7
  wrzesień 2017

  Hotel jeden z najlepszych :)

  Bardzo czysty, plaża piękna. Animatorzy świetni, jedzenie monotonne ale pyszne. Niestety przewaga Rosjan i to jest jedyny minus tego hotelu.
 • 4.5
  lipiec 2017

  Bardzo nam się podobało

  Hotel wymaga odnowienia Ale wszystko inne nadrabialo. Plaża I morze cudowne
 • 3.7
  sierpień 2016

  dobry hotel jak na swoje gwiazdki

  Hotel dobry, przewaga Rosjan, wspaniała plaża, wygodne i czyste pokoje rodzinne, monotonne i słabo urozmaicone jedzenie
 • 4.3
  sierpień 2016

  Hotel zadbany

  Obsługa i animatorzy wspaniale realizują swoje zadania. Sam hotel zadbany, lecz ze względu na wszechobecne zastawy za wszystko ( nie do końca zwracane po zakończeniu turnusu )nie powinien posiadać 4* tylko 3 *.Kilkudniowe braki bezpłatnych napoi alkoholowych w barach ,całkowity brak bezpłatnych lodów
  dla dzieci oraz ciepłych napoi do kolacji nie powinno być formułą "All" tylko HB.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY