Ocena klientów na podstawie 2 opinii

Atrakcje: 3,0
Zabytki: 3,0
Życie nocne: 4,0
Restauracje i puby: 5,0
Zakupy: 5,0
Komunikacja: 4,0
Bezpieczeństwo: 5,0
Plaże: 4,5
Średnia ocena 4.1

100% osób poleca tę miejscowość

Mocne strony:
restauracje i puby, zakupy
Słabe strony:
brak

Sprawdź ofertę dla miejscowości Capo Vaticano w Travelplanet.pl

Termin:
27.10.2020 - 29.10.2020
Wyżywienie:
FB - Pełne wyżywienie
Cena za osobę: 456 zł
Zarezerwuj ten hotel

Opinie Klientów (2)

Znasz tę miejscowość? Podziel się opinią!
 • 4.0
  styczeń 2012
  Miłe wakacje. Ogólnie: Do Capo Vaticano 3-4 km. Bliżej przez pola -z bramy w lewo. To raczej wioska przy drodze a obiekt z boku.
  Atrakcje turystyczne: Widok z promenady na wyspy wulkaniczne Strombolo, Wulkano i Lipari. Niesamowity.
  Aktywny wypoczynek:
  Można chodzić na piesze wycieczki ale trudno bo gorąco, jest gdzie biegać. Wszędzie trzeba dojechać. Zajęcia fitnes 3 x dziennie. Kort tenisowy ładny.
  Życie nocne: Dostępna restauracja i tam można siedzieć do 1-2, jakieś tańce, muzyka o karaoke. Animacje dla dzieci wieczorem potem dla dorosłych do 23-24.
  Komunikacja: Trzeba dojść do kolejki 1-2 km lub autobusu, który jeĽdzi jak chce. 3xdziennie bus hotelowy za opłatą dowozi do Tropea.
  Jedzenie i restauracje: Wszelkie niedogodności wynagrodzą bogate posiłki!!!! Możliwość dokupienia za 5 euro lunchy POLECAM.
  Zdrowie i bezpieczeństwo: Ok. Sejfy darmowe i sprawne.
  Pogoda: V-IX
  Plaża: Chyba sztuczna ale przestronna. Oddzielona od pełnego morza specjalnie usypanymi kamieniami. 2 ratowników + 1 przy basenie.
 • 4.2
  wrzesień 2010
  Plaża w Capo Vaticano jest jedną z najpiękniejszych plaż, do której prowadzi bardzo strome zejście a kąt nachylenia drogi jest tak duży, że można się wystraszyć jadąc pierwszy raz hotelowym busem. Godne polecania, a nawet obowiązkowe są tarasy widokowe Belvedere znaczy piękny widok i to tłumaczy wszystko.
  Mała stacja kolejowa w Ricadi z której można dojechać do Tropei lub Pizzo na lody z płynną czekoladą. Pociąg ma dwa lub trzy wagoniki w których jest klimatyzacja i przyjemnie pachnie.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY