Cala di Falco

Ocena klientów na podstawie 1 opinii

Lokalizacja: 5,0
Pokój: 5,0
Posiłki: 5,0
Średnia ocena 5.0

100% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
Nikt nie polecił jeszcze tego hotelu
Mocne strony:
lokalizacja, pokój
Słabe strony:
brak

Sprawdź ofertę hotelu Cala di Falco w Travelplanet.pl

Termin:
14.04.2019 - 15.04.2019
Wyżywienie:
HB - Dwa posiłki
Cena za osobę: 525 zł
Zarezerwuj ten hotel

Opinie Klientów (1)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią! Dodaj opinię
 • 5.0
  (wrzesień 2011)

  Wycieczkę po Sardynii, które otrzymaliśmy od 17.9.2011, który już był p...

  Wstęp Wycieczkę po Sardynii, które otrzymaliśmy od 17.9.2011, który już był poza sezonem, tak że niektóre restauracje zostały już zamknięte, ale pogoda zbyt, wszystko ułożyło się dobrze i byliśmy szczęśliwi, aby wreszcie, faktycznie, bo plaże są bezpłatne, jeszcze ciepłe morze i cieszył
  się pokoju. Zdecydowanie zalecamy wynajęcie samochodu, który można odkryć niesamowite piękno plaż, gór i typowe wsiach Sardynii.
  Zakwaterowanie Zakwaterowanie było wielkie, Ośrodek ma tylko jeden piętrowy willi, mieliśmy dostępne na pokój dzienny, sypialnia, łazienka i taras, na którym mieliśmy całkowitą prywatność.
  Wyżywienie Mamy połowę płacili. Jedzenie było w formie bufetu, różne, każdy może wybrać. Z naszego punktu widzenia możemy już nie mieć wyżywienie śniadanie, tylko, bo obiad rozpoczął od 7.30 pm, który był już dość późno, nasz sposób odżywiania.
  Usługi hotelowe Usługi hotelowe były na poziomie odpowiadającym ilości gwiazdek.
  Plaża Hotel posiada własną plażę, ale na drodze jest dostępny przez małą plażę, ale każdy może iść na drogi w dowolnym miejscu i znaleźć swój własny kawałek plaży, gdzie można mieć prywatność i nawet strój kąpielowy nie są potrzebne. Oczywiście mówię o czas poza głównym sezonem, więc w innym czasie mogą być różne. Z hotelu, mały hotel tranzytowy na daleko Beach, który jest piękny.
  Ogólne wrażenie Sardynia jest zdecydowanie ponownie.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY