Ocena klientów na podstawie 6 opinii

Lokalizacja: 3,7
Pokój: 3,0
Posiłki: 2,3
Basen: 3,5
Czystość: 3,2
Obsługa: 3,2
Średnia ocena 3.2

33% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
singli
Mocne strony:
brak
Słabe strony:
posiłki
Klienci polecają hotel dla:
 • singli
 • aktywnych
 • miłośników życia nocnego

Opinie Klientów (6)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią!
 • 3.2
  czerwiec 2019

  Malta - piękne miejsce, bajeczne widoki połączone z licznymi rozrywkami

  Hotel nie spełnił do końca naszych oczekiwań, które nie były za wysokie....zwłaszcza łazienki w opłakanym stanie, niskie ciśnienie wody a często brak ciepłej wody...
 • 4.0
  czerwiec 2019

  Średni

  Raczej średni. Wygodne łóżka, wyposażenie mocno nadszarpnięte czasem, łazienka wola o pomoc :-). Jedzenie słabe. Na bazę wypadową ewentualne. Wyspać się można.
 • 2.5
  czerwiec 2019

  Fatalnie

  Całe noce nie przespane - obok Dyskoteka całą noc i powroty uczestników bardzo głośne od 2 w nocy. Brak reakcji obsługi na uwagi i prośbę o zmianę pokoju. Żeby odebrać klucz z recepcji trzeba było czekać nawet 30 minut ( a to nie pełnia sezonu)
 • 3.0
  maj 2019

  Malta cudowna, hotel gorzej

  Hotel marny a szef kuchni potrafił nawet zepsuć jajecznice i to codziennie!!!!
 • 3.5
  kwiecień 2019

  Hotel blisko centrum

  Hotel blisko stolicy, w centrum życia nocnego Malty. Ładne widoki i dobra komunikacja z całą wyspą. Raczej dla mniej wymagających klientów.
 • 2.7
  październik 2018

  Stanowczo nie polecamy tego miejsca

  Pierwszego dnia zakwaterowano nas w pokoju bez kompletnego umeblowania, obskurnego, przy bardzo hałaśliwej ulicy, tłumaczono dużą ilością gości. W następnej dobie udało się go na szczęście wymienić na pokój w pełni wyposażony jednak również wychodzący na główną ulicę. Nie jesteśmy wybredni jeżeli mowa
  o jedzeniu ale tu posiłki były tragiczne z produktów najniższej jakości, niedoprawione, często niedogotowane, a w drodze do restauracji witał nas już na korytarzu mało przyjemny zapach. Jeśli zdecyduje się ktoś na pobyt w tym hotelu, to polecam wersje bez wyżywienia, tuż za rogiem jest świetna niedroga knajpa chińska (byliśmy stałymi bywalcami). Obsługa również pozostawia dużo do życzenia, Panie sprzątające ok, barmani i część pracowników recepcji fatalna (mieliśmy problem z odzyskaniem pozostawionych przez Rezydenta pieniążków za niewykorzystaną wycieczkę) Opinii do hotelu dopełnił karaluch biegający przy basenie.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY