Bellevue

Ocena klientów na podstawie 28 opinii

Lokalizacja: 3,1
Pokój: 2,5
Posiłki: 3,3
Średnia ocena 2.8

42% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
Nikt nie polecił jeszcze tego hotelu
Mocne strony:
brak
Słabe strony:
pokój

Opinie Klientów (28)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią! Dodaj opinię
 • 2.0
  (wrzesień 2014)

  Na wakacje super dlatego zdecydowałem, że nie pozwoli nic zepsuć.

  Ocena ogólna Na wakacje super dlatego zdecydowałem, że nie pozwoli nic zepsuć.
  Zakwaterowanie W czasie 30 lat wstecz. Kompleks ma swoje najlepsze lata za nim dawno temu. On potrzebuje renowacji wnętrza i wyposażenie pokoi. Łazienka prysznic jest takie 5 lat po śmierci.
  />Wyżywienie kawa w bestii terroru, kawa w pobliskich restauracjach. Wyżywienie w hotelu pełne wyżywienie = odchudzanie skórki. Wciąż te same zupy przez cały tydzień. W przybrzeżnych Państwa tylko raz ryba na obiad. Najtańsze kiełbasy i Torty jak można dostać w obszarze, rodzaj twardego sera. 10 kawałków kiełbasy na śniadanie na 5 pełny autobus uczestników wycieczki. Pizza w pobliskich restauracjach, bardzo dobre i ryby pileča čevapi + super, po prostu się z Euro 4.
  Usługi hotelowe To zależy od tego, że zmiana jest po prostu. 1/2 tygodnia, wymienić ręczniki i łóżka wykonane na co dzień. Tylko do końca wydanych przez śmieci. Przeceniony wino bar-rozlívané-2 x 0, 2 DCL = 6 euro, 1 l wina w restauracji w okolicy 10 euro
  Plaża przestronna plaża, czyste morze, faktycznie jest czysta woda wszędzie, po prostu nieprawdopodobny bałagan w obszarze. Niedopałki papierosów na plaży powoli nie patrz piasku, należy zwrócić uwagę pozostaje butelek, puszek i prezerwatywy. W převlíkací domku jest widać cały tyłek, ale szef jest ukryty lub nie można zamknąć drzwi wcale.
 • 2.0
  (wrzesień 2014)

  mając na uwadze, że był całkowity niekorzystnych warunków pogodowych, b...

  Ocena ogólna mając na uwadze, że był całkowity niekorzystnych warunków pogodowych, były różne braki tym bardziej aby zobaczyć
  Zakwaterowanie Zakwaterowanie w dużo niczego, nie zamykają drzwi na balkon, nawet, że jesteśmy nebydlely w ziemi, woda kapała na nas na
  balkon, w łazience, hałasu i bałagan noce w hotelu i okolicy
  Wyżywienie w sumie poszła
 • (wrzesień 2014)

  Byłem na wakacjach z przyjacielem, jest nas 67 lat i mamy problemy zdro...

  Ocena ogólna Byłem na wakacjach z przyjacielem, jest nas 67 lat i mamy problemy zdrowotne. Jedzenie było w sali jadalnej, gdzie prowadził 27 kroki, które były w stanie desolátním, problem dla zdrowego człowieka. Jak można oferować ludzi coś jak CK w tym wieku. Niektórzy ludzie wypłacane
  około 10 000 zł jako 55 +, ale jesteśmy ponad 12000, oferowane są brak tej opcji.
  Zakwaterowanie Noclegi absolutnie katastrofalnej, szafy, nadaly blisko, w łazience był nie tylko peg na odzież lub suszarki do włosów lub gniazdka golarki, maszyna jest oddany do użytku. Było słoneczne ogrzewanie ciepłej wody, gdy słońce nie świecą, nie ciepłej wody nigdy nie płynęła rano. Pokój był wilgotny zapach, bez otwartego okna tutaj nie mogłem spać.
  Wyżywienie Diety fatalne, nie wymagający nejme, ale za cenę zapłaciliśmy, całkowicie nieadekwatne.
  Usługi hotelowe Energii elektrycznej emitują światło od nocy do następnego dnia, zaczęło iść następnego dnia w godzinach popołudniowych. Hotel ma nie oświetlenia awaryjnego, windy, prowadził w ciągu dnia możemy zostawić stanął na godzinie 3 rano, wszyscy byliśmy w 4 godziny, nie mogę sobie wyobrazić jak wszystkich ludzi poszedł po schodach z bagażem w kompletne mtmě.
  Plaża Plaży nie została zachowana, śmieci zdobył tylko jeden stary dziadek, wrażenie najgorsze
 • 1.7
  (wrzesień 2014)

  Ogólnie rzecz biorąc możemy byli rozczarowani. Wakacje ogłoszony jako 5...

  Ocena ogólna Ogólnie rzecz biorąc możemy byli rozczarowani. Wakacje ogłoszony jako 55 +, było zupełnie niewłaściwe dla osób w podeszłym wieku. Klientów, niektóre z nich wyłączone, zostali zmuszeni chodzić do jadalni trzy razy dziennie na 52 złamane schody. (tam i z powrotem) Również
  na terenie hotelu Olympic, gdzie miała miejsce programy animacyjne, doprowadziła wielu kroków.
  Zakwaterowanie Pokój był bardzo skromnie urządzone, stare meble, łóżka niewygodne, brudne koce, często zatkana ubikacja, nadal odkrył odpady, ktrého, które zostały przeniesione na suficie i podłodze. Niedostateczne oświetlenie pokoi, lampy stołowe brakowało. Balkon, wyposażony w rozdrobnione stare krzesła i stół, będzie.
  Wyżywienie Dobra dieta, odpowiadające pełnej emerytury, ale zimno. Nudne deser. Podczas awarii zasilania dzień i pół nezajištěna picia wody po jedzeniu. Trzy dni w tabeli ležicí martwe karalucha, neuklizeno.
  Usługi hotelowe Niedostateczne sprzątanie pokoi, źle vytřeno, Ręczniki zmieniane codziennie.
  Plaża Morze NET, plaża, leżaki, materace, niewygodne bez 5 Euro.
 • (sierpień 2014)

  Hotel vůbece nie polecam

  Ocena ogólna Hotel vůbece nie polecam
 • (sierpień 2014)

  Jedno doświadczenie z ck są, moim zdaniem, wystarczy!

  Ocena ogólna Jedno doświadczenie z ck są, moim zdaniem, wystarczy!
  Zakwaterowanie Pokój pełen plísnĕ
  Wyżywienie Codziennie pod inną nazwą, ale taki sam smak warzyw każdego dnia tylko kapusta
  Usługi hotelowe Nr
  Plaża
  Plaża blisko hotelu, czysty, wygodny dostęp do morza
 • 3.0
  (sierpień 2014)

  Hotel jest naprawdę dokładnie według zdjęcia, tak mało miejsca w mocno ...

  Ocena ogólna Hotel jest naprawdę dokładnie według zdjęcia, tak mało miejsca w mocno Socjalistycznej styl. Brak podstawowych rzeczy jak lampka przy łóżku. Plaży i morza są bardzo smaczny posiłek także OK. Usługi do delegatów i personel również bez błędów. Straszne, oczywiście, jest połączenie
  z Internetem w hotelu. Sygnał wifi jest absolutnie minimalnym i większość czasu stara się połączyć zamiast surfować po sieci. To było wielkie święto, ale Zakwaterowanie było okropne. Następnym razem gdzieś indziej.
 • 2.3
  (sierpień 2014)

  Urlop był wielki, bardzo przyjazny i miły oficjalnych delegatów. Morze ...

  Ocena ogólna Urlop był wielki, bardzo przyjazny i miły oficjalnych delegatów. Morze cudowne, kiedyś i menu o Wycieczki fakultatywne to były super. Dowiedzieliśmy się dużo atrakcji kraj, gdzie nigdy nie byliśmy.
  Zakwaterowanie Zakwaterowanie było skromne, ale czyste.
  />Wyżywienie jedzenie w hotelu było wiele powikłań, gotowanych warzyw, trochę owoców. Wiele tłustych, wystarczająco mały wybór. poza hotelem jesteśmy bardzo nestravovali, więc nie mam porównania. Pakiety na wyjazdy nie były dużo niczego.
  Usługi hotelowe Usługi hotelu były średnie, dopasować cenę podróży.
  Plaża Plaża była niesamowita, teploučké morze, plaża nie była zbyt tłoczno. Jeśli chcesz pływać, nie możesz przegapić wystarczająco daleko od brzegu, tam jest naprawdę dobrym miejscem dla małych dzieci. Skoki do wody wchodzi w rachubę, tam zostały nie morskich "potwory".
 • 1.0
  (sierpień 2014)

  Pobyt dla osób dorosłych z entomologicznych tematy. Być właścicielem bi...

  Ocena ogólna Pobyt dla osób dorosłych z entomologicznych tematy. Być właścicielem biura podróży, przyzwyczajenie puszczaæ ten hotel, w szczególności obiektu kiedykolwiek do zaoferowania klientom BORIK. Hotel jest zdecydowanie nie trzech, jak listy ścieżek. Biuro, ale tylko trzy budynki.
  />Zakwaterowanie Problem z pokoju będzie wymienić pościel, ręczniki. Zapach w łazience, zatkane z odpadów. Odpadów w łazience ona wsiadła stonoga. Łazienka "nowy". Jednak po malowaniu neumytá przez długi czas i nie tylko po malowaniu. Pokojówka roztírala wieku brud, nezametala. Tylko łóżko. Włosy po poprzednim sezonie nie tylko w pokoju ale również na balkonie. Stare szafy miałby znaczenia, ale kurz wszędzie. Okna, drzwi, klamki, materac, wszystko stare. W korytarzach pleśni na ścianach, zapach. pajęczyny z komarami. Telewizji bez kierowcy. Czasami brak prądu, czasem czyste. Budynek w stanie nieuchronne, na balkonie zardzewiałe szyny chwiać się teraz w ścianie. Jedyną rzeczą, która pracowała było klimatyzacji.
  Wyżywienie W inny obiekt do obudowy UHO, duże porcje, mięso, załącznik, wszystkie z gotowanymi warzywami, zupa to samo codziennie z rozvařenýma makaron. Deser wybór na-lody, budyń, jabłko lub pomarańcza. Śniadanie jest taki sam, codziennie menu samego jajka, ser, salami, kiełbasa. Obrus w jadalni nevyměn przez cały tydzień. Płyty z přischlou musztardy. Karalucha w jadalni (podobno chronionych zwierząt w Czarnogórze). Poza hotel, tanie jedzenie, napoje to lepiej mieć małe euro.
  Usługi hotelowe Parasol z dwoma krzesłami za opłatą w recepcji, 4 euro. Łączące pokoje dwa drzwi, jeden klucz. W nocy na niespodziewaną wizytę do 0,30 h odblokowanie drzwi, widziała rzeczy na korytarzu, więc ona zablokowany siebie i w lewo. Kiedy zapytał w recepcji, co to powinno oznaczać do nas, wyjaśnił, że lokalne ochroniarz poszedł spać w wolnym pokoju. Klucz na żądanie od innych drzwi dał nam na życzenie.
  Plaża Dużej piaszczystej plaży, wielu ludzi z rurką nie znaczenie.
 • 3.0
  (sierpień 2014)

  ogólnie dobre wakacje dla kwoty finansowe

  Ocena ogólna ogólnie dobre wakacje dla kwoty finansowe
  Zakwaterowanie pobyt w całości, zapáchajíci złe/stare meble, puch /. Ale doceniam, czyste łóżko, codziennie wymiana ręcznika i odnowione łazienki.
  Wyżywienie świetnie smakuje jedzenie i
  wiele z nich jest niemożliwe, aby jeść. Niestety nic dla wegetarian 2 x w tygodniu, inaczej sam rby mięsa.
  Usługi hotelowe Nie nie korzystałem, nehodnotím
  Plaża długie, piękne piasku, bardzo czyste. Morze ciepłe, pozvolý podejście. To nadaje się szczególnie dla dzieci. Czasami wiele fal.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY