Ocena klientów na podstawie 1 opinii

Lokalizacja: 2,0
Pokój: 3,0
Posiłki: 2,0
Basen: 4,0
Czystość: 2,0
Obsługa: 1,0
Średnia ocena 2.3

0% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
Nikt nie polecił jeszcze tego hotelu
Mocne strony:
basen
Słabe strony:
obsługa, lokalizacja

Opinie Klientów (1)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią!
 • 2.3
  sierpień 2017

  Wyjazd nie był wart swojej ceny, nie polcam!

  Nasze wczasy w hotelu Belleville trwały 9 dni i odbyliśmy je w drugiej połowie sierpnia 2017.
  Lokalizacja kiepska, poza hotelem nie ma nic ciekawego. Dopiero najbliższe miasto 8 km od hotelu Sozopol, do którego można się dostać hotelowa taksówką za 35 lewa.
  Hotel nie zasługuje na 4 gwiazdki.
  Pokoje sprzątane codziennie, ale bardzo powierzchownie. Resort składał się z kilku hoteli, w których mieliśmy do dyspozycji restauracje. Przy każdym z nich były baseny, mieliśmy również do dyspozycji aquapark, oraz amfiteatr, w którym w dni robocze odbywały się spektakle. Co do jedzenia po kilku dniach było już monotonne. Mimo, że organizowane były kolacje tematyczne, podawane były te same dania. Już drugiego dnia mieliśmy problemy żołądkowe, których przyczyną było jedzenie.
  Organizator TUI wręczył nam w autokarze koperty ze szczegółami pobytu i spotkań z rezydentem. Niestety, mimo że poświęciliśmy całe przedpołudnie, rezydent się nie pojawił. W recepcji znaleźliśmy katalog TUI, w którym były podane inne terminy spotkań z rezydentem. Na spotkanie czekało kilka osób, które również wprowadzone były w błąd. W związku z dezinformacją straciliśmy czas (przedpołudnie, ponieważ wcześniej nie mogliśmy niczego zaplanować), oczekując na rezydenta z infolinii otrzymaliśmy informację, że rezydent ma jeszcze dyżur, szukaliśmy tego rezydenta ponieważ w innym obiekcie miał biuro, niestety na próżno. Po za tym, że straciliśmy pół dnia, straciliśmy również możliwość wyjazdu na wycieczkę, ponieważ w niedzielę, nie były organizowane żadne atrakcje.
  Gdy już w końcu kolejnego dnia udało nam się spotkać z rezydentem, niestety możliwość wyjazdu popsuły nam problemy żołądkowe, wynikające z jakości jedzenia.
  Wycieczka zawierała w ofercie szereg atrakcji dla dzieci w kids klubie. Ucieszyliśmy się, ponieważ była by możliwość zostawienia dziecka pod okiem animatorów, zresztą plan atrakcji dla dzieci 7- 11 lat wyglądał bardzo ciekawie. Niestety po przybyciu do kids klubu żadna z animatorek nie była zainteresowana dzieckiem. Mimo wielokrotnych wizyt, czy nawet chęci udziału w wybranych zajęciach nie udało się naszemu dzieciakowi skorzystać nawet z wybranych atrakcji, ponieważ się nie odbyły. Generalnie, animatorzy mieli dzieci głęboko w poważaniu. A jak wygląda urlop z dzieckiem, no właśnie raczej nie wygląda.
  Obsługa hotelu bezużyteczna, 1 dzień był deszczowy. Osoba na recepcji nie wiedziała, czy będą odbywały się wybrane zajęcia, na prośbę o informację, powiedziała, że ma zepsuty telefon.
  Animatorzy byli wtedy kiedy musieli być, byli tam raczej tylko po to żeby zrobić sztuczny tłum.
  Dużym i chyba jedynym plusem tej wycieczki były spektakle w amfiteatrze, oraz zajęcia z nauki tańca, zumby, czy capoeiry.
  To była nasza pierwsza i ostatnia wycieczka z biurem TUI!
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY