Ocena klientów na podstawie 2 opinii

Atrakcje: 3,5
Zabytki: 2,0
Życie nocne: 1,5
Restauracje i puby: 5,0
Zakupy: 5,0
Komunikacja: 5,0
Bezpieczeństwo: 5,0
Plaże: 1,0
Średnia ocena 3.5

50% osób poleca tę miejscowość

Mocne strony:
restauracje i puby, zakupy
Słabe strony:
plaże, życie nocne

Opinie Klientów (2)

Znasz tę miejscowość? Podziel się opinią!
 • 3.7
  styczeń 2012
  Swietne miejsce na urlop nad Balatonem !! Ogólnie: Bardzo malownicza, zielona miejscowość na skraju Balatonu. Najlepiej jechać po 20 sierpnia, kiedy Węgrzy mają święto narodowe - od tego dnia jest tzw. "koniec sezonu" i CENY SPADAJˇ na kwaterach prywatnych ( zwykle do 11 Euro/os. za
  dzień ). Po 20.08. Balaton opuszczają turyści z Niemiec, Holandii i Austrii ;-))
  Atrakcje turystyczne: Całe wybrzeże Balatonu to atrakcje turystyczne ;-) piękne, malownicze miasteczka położone na brzegu Balatonu. Niedaleko Balatonalmadi znajduje się Pólwysep TIHANY ( jest to najwyższy punkt widokowy nad Balatonem )
  Aktywny wypoczynek: Wypożyczalnie sprzętu wodnego - rowery wodne, kajaki, skutery , poza tym nad Balatonem są ścieżki rowerowe poprowadzone wokół tego "morza węgierskiego"
  Życie nocne: Balatonalmadi raczej śpi nocami - jak dla mnie jest to PLUS. Ja byłem na Węgrzech akurat po ogłoszeniu końca sezonu, więc wieczorami, czy nocami było już cicho i przytulnie ;-)
  Jedzenie i restauracje: Pyszne jedzenie jest w knajpkach zlokalizowanych naprzeciwko dworca kolejowego, niedaleko marketu "PENNY". Obsługa kelnerska - bez zarzutu - znają niemiecki, angielski, nawet duński (!)
  Pogoda: Jeszcze pod koniec sierpnia jest ciepło na tyle, że można się opalać , a wieczory są idealne na romantyczne spacery po promenadzie ;-)
 • 3.4
  okolica przyjemna, mili mieszkańcy, my bylismy początkiem września i temperatura od 25-31 stopni więc bardzo ciepło, miejscowośc cicha, brak tłumów w tym okresie. Jeden mankament to brak bezpłatnej plaży piaskowej, wszędzie kamienie:( ogólnie bardzo polecam na wypoczynek z dzieckiem!
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY