Ocena klientów na podstawie 1 opinii

Lokalizacja: 1,0
Pokój: 1,0
Posiłki: 2,0
Basen: 2,0
Czystość: 4,0
Obsługa: 2,0
Średnia ocena 2.0

0% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
Nikt nie polecił jeszcze tego hotelu
Mocne strony:
czystość
Słabe strony:
lokalizacja, pokój

Opinie Klientów (1)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią!
 • 2.0
  sierpień 2016

  NIE POLECAM!!!!

  Naprawdę, nie wybierajcie tego hotelu.Byłam i dostałam pokój bez okna(w ofercie nie było o tym mowy- biuro Itaka), są też tzw. bungalowy- ale to kontenery z blachy oklejone papierem, który jakoś z zewnątrz wygląda.. 95% to Włosi, całe rodziny, Polacy są traktowani jak piąte koło u wozu.Stołówka- to późna
  komuna wczesny gierek, po prostu stołówka zakładowa, jedzenie jak w sanatorium, gdzie wszyscy mają kłopoty żołądkowe. I co najważniejsze, jesteśmy tam odcięci dosłownie od świata, czegoś takiego jeszcze nie widziałam.3 km. do najbliższej miejscowości- bujda idzie się ok.1 godz. niewygodną plażą a potem ruchliwą drogą gdzie nie ma pobocza.A tam tylko jeden beznadziejny sklep i zniszczona beznadziejna miejscowość. Do Tropei jest jakieś 15 km., można prywatnie załatwić dojazd, min.8 osób po 10 eur., jak mniej osób to 20 eur.Faktycznie przepiękne miejsce, warte zobaczenie, tam można poczuć klimat Kalabrii.Aha, jeżeli czegoś się zapomni np.pasty do zębów lub skończą się papierosy lub podpaski- to koniec w pobliżu nie ma nic, trzeba jechać do Tropei.
  Takiego "zadupia"jeszcze nie widziałam, a jeżdżę co roku i po raz pierwszy zdecydowałam się napisać opinię, bo za te pieniądze to skandal, wybór przez Itakę takiego czegoś.Zresztą sami Włosi określają, że Kalabria to trzeci świat i tak jest faktycznie.
  Dorota
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY