Ocena klientów na podstawie 3 opinii

Lokalizacja: 4,3
Pokój: 3,7
Posiłki: 4,7
Basen: 4,7
Czystość: 4,3
Obsługa: 5,0
Średnia ocena 4.4

100% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
par
Mocne strony:
obsługa, posiłki
Słabe strony:
brak
Klienci polecają hotel dla:
 • par
 • aktywnych
 • singli
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia

Opinie Klientów (3)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią!
 • 4.2
  wrzesień 2018

  Bardzo dobry hotel

  Na wstępie warto dodać, że zdjęcia widoczne na Travelplanet nie są aktualne, hotel został niedawno wyremontowany i wygląda o niebo lepiej. Hotel bardzo ładny, odnowiony, a przede wszystkim czysty, do tego basen robi wrażenie. Jedynym minusem jest pokój (przynajmniej jeśli chodzi o pokój "standard"),
  a przede wszystkim łazienka. O ile do czystości nie można się doczepić, to prysznic jest maleńki i bardzo "niewygodny". Dodatkowo w pokojach od strony ulicy (a właściwie wydaje mi się, że w większości) jest dość głośno, szczególnie w nocy, dlatego warto zabrać ze sobą korki do uszu :) Balkon spory, ze stolikiem i krzesłami, ale widok na inny hotel nie zachęca do spędzania na nim czasu. Jeśli chodzi o jedznie, to byliśmy bardzo zadowoleni, część potraw się powtarzała (jak to w hotelach), ale sporo było też takich, które zmieniały się codziennie. Każdy znajdzie coś dla siebie (również jeśli ktoś nie je mięsa, szczególnie jeśli je ryby). Obsługa bardzo miła, z nastawieniem - cytuję - "we see problem, we fix it". Hotel znajduje się blisko bardzo długiej, piaszczystej plaży, która w niektórych miejscach jest węższa, w niektórych za to baardzo szeroka. Jest duży wybór parasoli (ceny 6-9 EUR/zestaw). Warto wspomnieć, że większość Greków zarówno w hotelu jak i w restauracjach/sklepach w okolicy mówi i po angielsku i po niemiecku. Okolica hotelu może nie zachwyca, ale rekompensują to piękne stare miasto (w odległości spacerku) oraz mnogość restauracji, sklepów, barów, straganów dookoła. Generalnie hotel do polecenia!
 • 4.3
  sierpień 2017

  Organizacja wycieczki b. dobra.

  Hotel b. ładny, jedzenie i obsługa na poziomie bardzo dobrym. Pokoje czyste. Jedyny minus to za nie poinformowanie o tym że grecos nie ma podpisanej umowy na wyremontowane pokoje za które zapłaciliśmy i na które liczyliśmy. Niestety pokój dostaliśmy stary.
 • 4.8
  sierpień 2017

  Świetny hotel

  Hotel w rzeczywistości jest jeszcze lepszy niż się wydawało w internecie. Wystrój kapitalny, wszystko jest dopracowane perfekt. Pokój 2 osobowy z dostawką czysty, wygodny, jedynie łazienka mogłaby być lepsza tj. Większa i lepiej wentylowana. Pokój z automatyczną klimą, ale radzę nie brać pokoju od głównej
  ulicy bo całą noc jeżdżą liczne motory i auta. Hotel dobrze usytuowany, do plaży parę kroków, do starówki 10 minut spacerkiem. Restauracja z bardzo dobrą kuchnią i obsługą. Jedzenia aż za dużo. Basen duży, piękny z leżakami i dużymi kanałami przy samej wodzie.
  Kawiarnia przy samym basenie. Animacje co dwa dni przy basenie. Szczerze polecam ten hotel na ekskluzywne i bajeczne wakacje.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY