Antonios

Ocena klientów na podstawie 4 opinii

Lokalizacja: 4,0
Pokój: 4,8
Posiłki: 3,5
Średnia ocena 4.1

100% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
Nikt nie polecił jeszcze tego hotelu
Mocne strony:
pokój, lokalizacja
Słabe strony:
brak

Opinie Klientów (4)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią! Dodaj opinię
 • 4.0
  (wrzesień 2014)

  Udał się wakacje i delegata Andrea był wielki. Miły, pomocny. Na wyjazd...

  Ocena ogólna Udał się wakacje i delegata Andrea był wielki. Miły, pomocny. Na wyjazdy pokazała nam maksimum.
  Zakwaterowanie Pokój był mały, ale przytulny. Uklizet chodził codziennie. Na balkonie było bielizny z kołki.
  Wyżywienie Jedzenie było
  standardowe, stale nauki, brak surowców. Jeden rodzaj chleb, dżem, miód, salami, ser twardy, jajka (gotowane, dwa razy podczas pobytu, jajko sadzone), jogurty, musli, kawą, herbatą, mleko, sok. Zawsze třená kok, następnie placki z nutelou lub jabłka w szlafroku.
  Usługi hotelowe Hotel był piękny, nowy, zadbany. Może nie masz tylko śniadanie w jadalni, ale również na tarasie. To jest na niewielkim wzgórzu w pobliżu głównych dróg, ale nie słychać żadnego ruchu.
  Plaża Plaża jest trochę w dół od prudšího, osób starszych może powodować mniej problemów. Leżaki i parasole z CK Brenna były w porządku. Plaża jest kamienista i dostęp do morza. Odpowiednie obuwie jest w wodzie. Po prostu brakuje kosze na śmieci, ale te można dodać ogólnie na wyspie.
 • 4.7
  (sierpień 2014)

  Byliśmy zadowoleni we wszystkich kierunkach

  Ocena ogólna Byliśmy zadowoleni we wszystkich kierunkach
  Zakwaterowanie Pokój ze wszystkimi ozdobami, przestronne z dużą łazienką, bardzo czyste, tylko nevytíralo, tylko codzienne zarobione kosza
  Wyżywienie Jednym słowem výborna
  Usługi hotelowe
  Jesteśmy nie tylko basen, który jest czysty i cichy
  Plaża Na plaży jest mnóstwo zjazd i powrót pod górkę, w katalogu jest fotografowane tylko ostatnia część najpiękniejsze. Jakość wody z morza, ale ten radykalny mieszać nam na myśl plaży jest zmodyfikowane, ale znowu ma spokoju, ogromny balsam na nerwy, byliśmy tylko urlopowicze z Brenny. Musi doceniamy leżaki i parasole bezpłatnie
 • 4.0
  (lipiec 2013)

  Niesamowite miejsce, drodzy właściciele, na plaży, CK, wszystko w porzą...

  Ocena ogólna Niesamowite miejsce, drodzy właściciele, na plaży, CK, wszystko w porządku, pełnomocnik suprove, Naveen rodzaju i bardzo zdolny, bardzo czysty hotel, jedzenie było tylko słabsze, samo śniadanie każdego dnia, nie ma pomysłu na zamiennik, kolacja, zwłaszcza dla panów "głodni".
  />
 • 3.7
  (czerwiec 2012)

  Podróż, lat. terajekt, autobus OK, OK, delegat hotel ładny, czysty, prz...

  Wstęp Podróż, lat. terajekt, autobus OK, OK, delegat hotel ładny, czysty, przyjazny personel, być może dieta? dostęp do plaży i okolice, karkołomnych niedostosowanej inaczej spokojny, chłodny. Dajemy się zabawy.
  Zakwaterowanie Hotel Antonios jest nowy, czysty, położony
  w strome zbocze, standardowe wyposażone pokoje, czystość, codzienne sprzątanie, pościel ręczniki, OK, OK. Utrzymywany przez: basen, bardzo ciche
  Wyżywienie Dieta-? -Mieliśmy śniadanie i obiadokolacja, kolacja serwowana, usługa jest uważny. Możemy mieć uznał, że "gotowania" preparatów, taki słodki żywności-mieliśmy poczucie Grecja. Jogurt, twaróg, miód, którą możemy tylko mówić, małe porcje sałatki na jednym talerzu dla wszystkich przy stole.
  Usługi hotelowe Usługi, które zostały dostarczone do nas były OK, o innych jesteśmy zainteresowani.
  Plaża Żwir o niedawno zbudowany, w postęp, dostęp vachrlatých schody, a także agencji które udzieliły nam z parasole i leżaki bezpłatne.
  Ogólne wrażenie Spodziewaliśmy się pokoju bez hřmotných rozrywek, więc OK, jak wspomniałem, dobra lokalizacja, przyjazny personel, powyższe braki będzie mógł usunąć i jeśli nikt nie oczekuje, że niektóre wdzięczny wycieczki i atrakcje, a następnie jest Dolly j próżnowanie.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY