Ocena klientów na podstawie 3 opinii

Lokalizacja: 3,3
Pokój: 2,3
Posiłki: 1,7
Basen: 2,0
Czystość: 2,7
Obsługa: 2,0
Średnia ocena 2.3

0% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
Nikt nie polecił jeszcze tego hotelu
Mocne strony:
brak
Słabe strony:
posiłki, basen

Sprawdź ofertę hotelu Andalucia Beach w Travelplanet.pl

Termin:
08.09.2020 - 15.09.2020
Wyżywienie:
AI - All Inclusive
Cena za osobę: 1 979 zł
Zarezerwuj ten hotel

Opinie Klientów (3)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią!
 • 2.7
  wrzesień 2019

  Byłem 3 lata temu . Wróciłem i bardzo bardzo żałuje

  Zawsze zimne tzw ciepłe posiłki.... nie to że letnie. ZIMNE! I czerstwe ppieczywo ... w barze czesto brak np coca-coli nie mówiąc o alkocholach... Choć to koniec sezonu i mało ludzi. Aqua Park działa w polowie: 3 na 6 zjezdzalni czynne.
 • 1.5
  sierpień 2019

  Nie polecam

  Szczerze odradzam, jedzenie paskudne, pokoje brudne i nie sprzątane, ręczniki nie wymienione ani razu, serwis plażowy wcale nie istnieje, jedynie okolica w miarę bo blisko morza.
 • 2.8
  lipiec 2019

  BARDZO DUŻO NIEDOCIĄGNIĘĆ, NISKI POZIOM

  Bardzo małe pokoje, dostawka dla dzieci FATALNA - w każdym pokoju ta sama sofa kompletnie nienadająca się do spania (spanie praktycznie na deskach), ew dorzucone elementy z gąbek tapicerskich, które w nocy spadały z łóżka. Dwie windy (dla 4-ch osób) na cały ogromny hotel. Do pokojów na 9. piętrze nie
  dochodziła woda w godzinach 'szczytu'. Możliwość korzystania z jednego baru w hotelu - w lobby - ciągłe braki w asortymencie i regularne przerwy personelu. Tworzyły się długie kolejki. Miejsc do siedzenia - bardzo mało. WiFi tylko w lobby i kompletnie niedziałające. Personel w recepcji - ZERO kompetencji, często arogancki, brak pomocy. Jedzenie całkiem ok jak na Bułgarię, podane raczej mało apetycznie. Typowa stołówka. Baseny przyhotelowe - kilkanaście leżaków przy każdym. Plaża tuż przy hotelu- leżaki zajmowane były już dzień wcześniej. Aquapark całkiem ok, choć to w zasadzie kilka zjeżdżalni. Animacje na słabym poziomie, wspólne w jednej zamkniętej (!) sali na cały kompleks hotelowy (w sumie 4 wielkie hotele i bungalowy). Miejsce oddalone od Sunny Beach o kilka km. W zasadzie na miejscu nudno. W BG byliśmy trzeci raz, ten był najgorszym wyjazdem. Nie polecam w ogóle (byliśmy z dziećmi 8 i 12)