Anastasia Beach

Ocena klientów na podstawie 11 opinii

Lokalizacja: 4,2
Pokój: 4,0
Posiłki: 4,0
Średnia ocena 4.1

81% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
Nikt nie polecił jeszcze tego hotelu
Mocne strony:
lokalizacja, pokój
Słabe strony:
brak

Sprawdź ofertę hotelu Anastasia Beach (Protaras) w Travelplanet.pl

Termin:
22.10.2019 - 26.10.2019
Wyżywienie:
AI - All Inclusive
Cena za osobę: 1 759 zł
Zarezerwuj ten hotel

Opinie Klientów (11)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią! Dodaj opinię
 • 4.0
  (październik 2014)

  Polubiliśmy hotel, wszystko było w porządku, oprócz pokoi może być lepi...

  Ocena ogólna Polubiliśmy hotel, wszystko było w porządku, oprócz pokoi może być lepiej.
  Zakwaterowanie Dostawka dla dziecka był mały, obwisłe materac
 • 3.0
  (wrzesień 2014)

  Hotel uz ma najlepsze lata w tyle. Ale chętnych osobiste, stara. Miła o...

  Ocena ogólna Hotel uz ma najlepsze lata w tyle. Ale chętnych osobiste, stara. Miła obsługa, gadów i okolice z kosza i papieros niedopałki papierosów, ale ma coś w rodzaju turystów, sami.
  Zakwaterowanie Starszych, ale Wieża Eiffla staci... nevyrazny zapach pripomnal
  mnie plavarnu. Hlucnejsi pokoju do etapu, gdzie blize probihali vecerne działania, ale zawsze koncili w przypadku rozumnem. Blize do Aquaparku zostały ponownie usłyszeć cisticky, ale nic nie extremne widoku. Pokaż klimat, ale poprzez baryłkę sezonu, nie wiem, jak by to zvladla.
  Wyżywienie Prispusobene anglicke nas obiad klienteli, na absolutnym propadak, obiad był lepszy, to Poznań, wybierz. Desery, owoce, mnóstwo nic.
  Usługi hotelowe My Vyuzivali akurat napoje all inclusive i czasami vecerni poziomie programu, bardzo dobra lokalizacja.
  Plaża Bary w ciemno ulicku, malo frekventovana, ale teraz musi oglądać. Wejście pozvolny, daleko więcej Skala, czasami az nebezpecne dla pływaków. Idealny dla dzieci, ponieważ było tyle również. Więcej miły i ciepły, przyjazny dzięki nam necistotnym turistum ma. Śmieci, kubki plastikowe, spacky papierosów.... Hotel neudrzovane, krótkie ale dał więcej, mutatis mutandis, do Plaza w zakresie kilku km głównie mam na myśli Nissi beach-nadherna. Autobusy podróży na jednorazove dzień lub 5Eur 1,5 Eur
 • 2.7
  (wrzesień 2014)

  Celkovy wrażenie pozostawia niektóre w bol pobytom inom 5 * hotelu w Pa...

  Ocena ogólna Celkovy wrażenie pozostawia niektóre w bol pobytom inom 5 * hotelu w Pafose, gdzie stravit ponukli nam 5 dni. Anastasia ma niestety najlepsie już lat w tyle. Ubytovanie starsie, do prespaniu, ale potem staci mi gotowe teraz pachnie jak plavarni. Upratovanie i vymena uterakov
  codziennie, niekedy otravne ako, podobnie, az odpratavanie prazdnych tanierov pri FIR. Poziomie jedli pre mna jeden z najslabsich, mamy zazili, prisposobena angielski klienteli, więc obiad ryba z frytkami, zdrowe jedzenie, bez pritomnosti polotovarov vzacny. Ovocia bolo horsia, dostatok niekedy jakości, ale sa wybierz. Więcej plytke, prawie bez fale, ale mala gad, chyba w całości, można odwiedzić. W pobliżu pieskova gad dalsia Wyhoda wody plytka, po trasie hlboko kamień w mori, parkrat MŚP pri taniec niestety składa się z Skala. Atrakcje wodne, bez aplikacji RIA, ma pobrezie-Rakesh i plastove i plastikowych toreb, vzhladom pohare do detom i jednorazove utierky-ale mozeme dla turystów. Każdy dzień veterno, ale nawet w doskonałe przykłady. Rano pri, chemikalii neplavecky hoteli, ale naziści. Animacie, delikatnie skręcić w sa, ale Anglia konzervativna połączenia sa często nechytala... nam, stacili pre maleho minidisco. Promenada w Protarasu wspaniały, ale musi pocitat viac ako. Z nasza skusenosti naszej atrakcie su często biznis-trebars akwarium w Protarase jest smiesny-20 akvarii umelymi rastlinami ryb, 4 tucniaci i krokodyly, 2, volieri papagajov, korytnacky dla 13 EUR wodnym, kolega na 30-45 minut za Nissi beach, 10 km od Protarasu nadherna. Lacne cestovanie 5Eur za dzień lub 1,5 Eur za przelot. Celkovy wrażenie Cypru więcej ciepły, w Protarase i nadzieję, że tego rodzaju piesok miesto Pafos zrodenia zvyreny, wielkie fale i riasy, plaża Nissi wspaniały dobra, ciepła. Połączenia w Rosji jako Anastazja delam raczej Anglii.
  Zakwaterowanie Na prespanie dobry, blizsie na taras w plecy znowu tej nocy, hlucnejsie, hałas z parku wodnego. Nemaju Všetci klientów zawarte i to 15 € nestoji.
  Wyżywienie Nahrazky, puste, smazene mączki rybnej... malo i zwykle smazene. Warzywa dobrze, az na ich vsade davany pripominal saponat-nam koriander. Desery, nejedle niektórych Pena i zele, budynie. Alkohol i koktajle bardzo dobrze, osobiste.
  Usługi hotelowe Serwis snazia slusne, sa.
  Plaża Więcej plytke, prawie bez fal, ked viac veterno, su itp. Miestami Skala i w mori, taniec nebezpecie pri. Mala gad, dalsia okolie doprowadził, z nedisciplinovanych pozerajú plastiku i Rakesh. Doporucujem Nissi beach 10 km-bus celodenny € 5, autobusari poradia.
 • 4.0
  (październik 2013)

  Za cenę będziemy oczekiwać więcej.

  Ocena ogólna Za cenę będziemy oczekiwać więcej.
  Zakwaterowanie Miły hotel, ale pokój był zbyt mały, jeśli jechał z nami syna, jak pierwotnie planowane, więc mamy wykopał sobie, po składzie to był bardzo ładny. Zapłaciliśmy 1500.0-a widok na morze, mieszkaliśmy zaraz
  nad sceną, gdzie były głośne rozrywkowe poświęcone wyłącznie do Polski.
  Wyżywienie Duży wybór, wszystkie pyszne, ale z 4-gwiazdkowy hotel i wszystkich Greków, możemy oczekiwać więcej.
  Usługi hotelowe Pracował przez całą noc, w hotelowym barze, więc staliśmy na zawsze w kolejkach. Personel nie zaszkodzi trochę ciepła, uśmiechy, musieliśmy powoli wyważać od nich.
  Plaża Poszliśmy na ostatni plaży dojść, powolne wejście, czystej wody.
 • 4.7
  (wrzesień 2013)

  Zostaw mnie bardzo lubiany.

  Ocena ogólna Zostaw mnie bardzo lubiany.
  Zakwaterowanie Ładne pokoje z boku widok z balkonu na morze.
  Wyżywienie Urozmaicone i smaczne posiłki.
  Usługi hotelowe Z usług hotelu byłem szczęśliwy przyjacielski osobiste.
  />Plaża Bezpośrednio przy plaży mniejsze. Kiedyś trochę więcej plaże, które są w odległości ok 10 min od hotelu.
 • 3.3
  (październik 2011)

  Hotel w my, jednak, nie żył, możemy tylko stravovali.

  Wstęp Hotel w my, jednak, nie żył, możemy tylko stravovali.
  Zakwaterowanie Pobyt w apartamencie, który był wielki, ale od reprezentujących 4-gwiazdkowy. My może mieć nawet parzonej. Został on wyposażony w nadobim {spinavym, umyti pouzitelnym}
  Wyżywienie
  Pokój był przestronny & upravene i chutne. Wybierz pomoc. Może występek mieszkania. Jako granatova jabłek. Chociaż w dozravala pole w przypadku braku.
  Usługi hotelowe Mimo, że otrzymaliśmy wielki 5 €, nezaslouzila, nie obyło się bez powiedzenie lub vymena rucniku. Po powiadomienia SMS i zadosti nam to bez problemu vymenila. Kiedyś to był zamknięty i tak powinniśmy. Sampony, a mejdlicka my nedosltavali. Mieliśmy jego tak jesteśmy nevyzadovali, ale chyba byłoby melo Apartament 4 * Hotel, iść bez powiedzenie. W przeciwnym razie trochę, vytrela, zastlala, 2 x vymenila lozni. Ale jak umyte dzień pobytu, nie skończyłem, sprzątanie i jeśli jest coś, że ma więc nie mam. Myślę, że ogólnie poziom pokoje 4 *.
  Plaża To było trochę nad ścieżką, ale dobre i wielkie mnóstwo atrakcji i możliwości sportovniho vyziti, nasi kdyz nie primo na gady, więc na wtórny...
  Ogólne wrażenie -Narocni i dokazeme, nie są dostosowane do sytuacji, Duńczyk. Myślę, że jeśli będziemy walczyli aby zmienić pokój byłby problem. Rodzina, która przybyła z nami i ubytovana był w budynku nad nami, po zadosti pokoje ale przełącznik pokój w hotelu i zgodnie z ich satysfakcji i komunikacji nie jest srovnavat.
 • 5.0
  (wrzesień 2011)

  Byliśmy bardzo zadowoleni, mamy spełnione nasze pomysły. To był bardzo...

  Wstęp Byliśmy bardzo zadowoleni, mamy spełnione nasze pomysły. To był bardzo przyjemny wypoczynek. Przekazać CK o nas zadbane, wszystko przeszłam bez problemów.
  Zakwaterowanie Opovídající
  Wyżywienie Smakuje dobrze, wystarczające, może więcej
  różnorodnych/ryby /
  Usługi hotelowe Bardzo dobrze
  Plaża Ładne, czyste, wspaniały morze czyste ciepłe
  Ogólne wrażenie Bardzo dobrze
 • 5.0
  (sierpień 2011)

  Byliśmy zadowoleni, wakacje spełnił nasze oczekiwania i wymagania, i je...

  Wstęp Byliśmy zadowoleni, wakacje spełnił nasze oczekiwania i wymagania, i jesteśmy zadowoleni z urzędu certyfikacji.
 • 5.0
  (sierpień 2011)

  Absolutnie kłopotów wolne wakacje. Chociaż przyjechaliśmy i zostaliśmy ...

  Wstęp Absolutnie kłopotów wolne wakacje. Chociaż przyjechaliśmy i zostaliśmy poinformowani, że hotel jest přebookovaný, ale i czekał na nas do rozwiązania. Dostał się do mieszkania, w ciągu najbliższych dwóch dni na dzielenie się wszystkim tym, basen, itp., a następnie dał nam najlepszy
  pokój z widokiem na morze i park wodny za darmo. Natychmiast po wejściu będą wiedzieć, że cztery gwiazdki były nie tylko atrakcją. WSPANIAŁE JEDZENIE. Bogate w formie bufetu, codziennie masz różnego rodzaju mięs pieczonych, które można gotować przed nim. Nigdy nie było nic narzekać. Bardzo luksusowy restauracja, gdzie można nawet zabrać do tabeli. Wyżywienie jest zdecydowanie warto. Będziesz szczęśliwy, gdy śniadanie do slehne kolacji. :-) I 'd go ponownie teraz
  Zakwaterowanie Do łazienki pokoje są bardzo nowoczesne i ładne. Że część co patrząc w kierunku morza jest bezcenne.
  Wyżywienie Geniusz. Cieszył się posiłek i dziewczyny też. Tam jest coś dla każdego.
  Usługi hotelowe Masz wszystko, od sportu, animatorzy do wypożyczania quady i wymiana walut. Animatorzy nie są złe, ale nie aż po dziesiątej. Przed rozpoczęciem gry bingo, który jest nie do zniesienia. Obiecuję, że jeśli kiedykolwiek usłyszeć ktoś krzyczeć BINGOOOOO... :-)
  Plaża Plaża jest mniejszy, bardziej hojnie wystarczy takie zatoki. Uważaj na skały i strzykwy, które obfitują. Ale kiedy człowiek daje ostrzeżenie, dość dobrze. 15 minut od plaży w Protaras, ale jest piękne i idzie do jej nowo wybudowany promenady wokół morza.
  Ogólne wrażenie Każdy znajdzie ją. Rodzin z dziećmi, które wyglądały jak szczęśliwie, jako brytyjskich nastolatków.
 • (lipiec 2011)

  Wielkie święto w miły hotel, wspaniałe jedzenie, ładne plaży i centrum ...

  Wstęp Wielkie święto w miły hotel, wspaniałe jedzenie, ładne plaży i centrum szalony)
  Zakwaterowanie Mieszkaliśmy w pokoju piwnicy, w związku z tym, trochę poniżej poziomu kraju. Zanim poszedł na urlop, modlił się, że nie byliśmy tam. Kiedy USA "Porter" doprowadziły
  do pokoju, był zdenerwowany, ale podczas wakacji to przestał mi umysł, który jest sposób pokoju w kraju, a wręcz przeciwnie, jestem w niej widziałem korzyści. Było ciepło, bo to nepražilo słońca i jeśli udał się do jednego z nadziewane obiad, schody, itp) Pokój był czysty i duży, magazynowanie przestrzeń tylko, zbyt. Brakło mi było w łazience, ale to powinno być zgodnie z opisem. Byłem jednak, dla własnego bezpieczeństwa :-) Miłym zaskoczeniem była wolna (pierwotnie miał być za dodatkową opłatą). Oczywiście było siebie sterowana klimatyzacja. Na sali można naprawdę nie można narzekać.
  Wyżywienie Jedzenie było wspaniałe! Śniadanie było to samo każdego dnia, ale szczerze mówiąc nie widzę, co będzie tam, kto chciał więcej. Musli, płatki kukurydziane, słodki nibbles dla dzieci, ciasta (i ciemne), tosty, jaja, fasola, warzywa, ser, szynka, dżem, jogurt, owoce. Codziennie można zrobić innego utworu. Kolację każdego dnia coś innego z faktu, że 2/3 dania były zupełnie inne, i 1/3 tylko nieznacznie zmienione (np. ciasto francuskie zapiekane z kawałki mięsa kurczaka, następnie mięso, a następnie z warzywami). Było zawsze małe owoce, warzywa, ciasta, želíčka, co inne lody. Codziennie mamy toczą się od kolacji w sali gdzie kładziemy pół godziny i chłopców leżał, dysząc) Jednak, widzę mniej minus, w tym mały czy kurczaka, i kiedy to było, więc skrzydła, gdzie nie było prawie żadnych mięso + jedzenie było dość pikantne, (tylko dla dorosłych), więc dzieci mogą mieć problemy z nim.
  Usługi hotelowe Sprzątanie było raczej niechlujny. Raz przyszli czyste w jedenastu wpół, a następnie w innych dwa razy w dwunastu... często zdarzyło się nam że jesteśmy tylko ukrywa się przed słońcem w pokoju a nawet pozostawione na plaży i nagle jest sprzątaczka. W przeciwnym razie nie można narzekać. W recepcji hotelu są 2 komputery z dostępem do Internetu.
  Plaża Sandy utrzymana plaża z tony cipek. Bardzo, ale bardzo stopniowe wchodzenie na morzu (lub są w końcu i nadal głównych Bojko na końcach). Morze jest stosunkowo czyste (tam jest na na papierze, w ostatnich dniach dzięki wiatr trochę glonów) i bardzo ciepłe. Prawie w ogóle można odświeżyć) Niestety dla mnie, brak jakýchkolov fale. Plaża przy hotelu był zapakowany, jeśli się aż o 10:30 na plaży, można wybrać akcesoria gruntowe pięknie. To był za opłatą 7 € za zestaw. Na plaży była możliwość wypożyczyć łodzie.
  Ogólne wrażenie Bardzo miłe wakacje. Na Zakynthos już po raz drugi, ale wcześniej byłem w innej miejscowości. W odniesieniu do Laganas chciałbym go tam ponownie, głównej ulicy był jak Las Vegas, tylko bez kasyn, ale z diskotékama. Nigdy nie widziałem czegoś takiego w Grecji i które przekroczyły mu wystarczy. Hotel miał niesamowite położenie od wszystkich tych "okropności") Najważniejsze jest, dałbym 8 gwiazdek na 10.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY