Alpenrose

Ocena klientów na podstawie 3 opinii

Lokalizacja: 3,0
Pokój: 3,0
Posiłki: 2,7
Średnia ocena 2.7

33% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
Nikt nie polecił jeszcze tego hotelu
Mocne strony:
brak
Słabe strony:
posiłki

Opinie Klientów (3)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią! Dodaj opinię
 • 2.5
  (marzec 2015)

  Hotel był świetny, ale zaskakująco pusty. Dostępność dla narciarstwo, S...

  Ocena ogólna Hotel był świetny, ale zaskakująco pusty. Dostępność dla narciarstwo, SPA i inne dobre cechy. Pięknym otoczeniu.
  Zakwaterowanie Czyste, ładne, średnio. Minusem jest zadymionych, czuć jest słabo prawie w całym hotelu. Palących pracowników. Jednak mają
  też zakaz palenia jadalnia, w pokoju jest zaouření mniej zauważalne. Hotel średni, ale zaskakująco puste (bez Opinie).
  Wyżywienie Dieta przeciętnego. Śniadanie raczej słabe. Pyszny obiad gotowy, ciekawe. Napoje nie wliczone w cenę.
  Usługi hotelowe Całkowita średnia usług. Nie ma problemu, nie ma dodatkowych entuzjazm.
  Stoki narciarskie Porfektní stoków narciarskich wyciągów i kolejek linowych w okolicy. Idealne miejsce na lodowcu Kitzstainhorn o 15 km. doskonałe Spa i parku wodnego Tauern SPA w Kaprun.
 • 3.7
  (luty 2015)

  Velma Hodnotim dobre.

  Ocena ogólna Velma Hodnotim dobre.
  Zakwaterowanie Ubytovanie piwnicy refurb równie pewien przyjacielski, dobrze, ciepło.
  Wyżywienie Stava bola centralnego.
  Usługi hotelowe Velma služny, nowoczesne końcówki osobowe hotela.
  />
 • 2.0
  (luty 2013)

  Zakwaterowanie w niższym poziomie niż kiedyś w Austrii. Ze względu na f...

  Ocena ogólna Zakwaterowanie w niższym poziomie niż kiedyś w Austrii. Ze względu na fakt, że szukamy noclegów w krótszym okresie czasu niż tydzień i w określonym terminie, wybór został zawężony znacznie. Pierwotnie mieliśmy być zatrzymujący się w hotelu Gasthof Alpenrose, która była zajęta.
  Gasthof Unterwirt nas było oferowane jako alternatywa. Można zatem porównać poziom obu urządzeń. Dostępność ośrodka narciarskiego Sallbach Hinterglemm jest stok narciarski, ale tylko raz na godzinę i stopniowo podnosi narciarzy na większą liczbę przystanków. Dlatego zaleca się stosowanie własnego samochodu. Przystanek Skibus jest około 50 m od obiektu zakwaterowania. W pobliżu jest także centrum Smittenhöhe w Zell am See, który jest znacznie mniejsze, lub narty na lodowcu, Kaprun. W miejscowości Maishofen jest zmodyfikowany bieżnię. Ogólne wrażenie jest dopuszczalne, ale znowu, nie idź do tego urządzenia.
  Zakwaterowanie Pierwsze wrażenie było nieco samoświadomość, Gasthofu nie jest recepcja, Zakwaterowanie ma do czynienia z właścicielem, według wstępnych szacunków wielu jej lat 80. Po przedstawieniu dowodu kasowego z CK wyglądało to coś takiego po raz pierwszy widzi i spytała, jeśli możemy zatrzymać płatne i jeśli chcemy, aby pokój z łazienką i WC, choć wszystko było według załącznika. Dobre, na pierwszy rzut oka, przy bliższym przyjrzeniu się pojawiły się małe nedostaky jak pleśń w łazience i neodtékající umywalka. Arkusze czyste ale koc gdy ruch unoszenia kurzu. Izolacji akustycznej, pokoje, pokoje i korytarz jest usłyszeć wszystko. Było słychać hałas z kuželny, dwa z tego grona.
  Wyżywienie Pobyt z niepełnym wyżywieniem. Nie bardzo smaczne jedzenie, kiedyś również w Austrii na lepsze. Obiad składał się z trzech kursy praktycznie codziennie samą zupę, danie główne z sałatką, minidezert. 2 śniadanie bułeczki, masło, ser, trzy rodzaje salami, dżem, kawa, herbata.
  Usługi hotelowe Hotel nie oferuje żadnych specjalnych usług, tam jest kręgielnia w piwnicy oraz bar, który jest stałe (w ciągu dnia) zajęte przez grupę lokalnych stałych bywalców. Pracowników, które napotkaliśmy jest obcy (Bośnia, Słowacja), w sumie intelektualny i uprzejmy, ale kelnerka tylko ona sama ciężko pracować pełna restauracji. Codzienną obsługę pokoju, takich jak nawiązywanie, zmianę ręczników lub uzupełnienia papieru toaletowego nie ma miejsca, to nie wydaje się wystarczająco dużo personelu.
  Stoki narciarskie W sąsiedztwie jest znany ośrodek Saalbach-Hinterglemm, Kolejka gondolowa lub krzesła są głównie, wieczorna jazda na nartach. W centrum Zell am See jest podobny, tylko około jednej trzeciej przeciwko S-H.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY