Alice

Ocena klientów na podstawie 3 opinii

Lokalizacja: 4,0
Pokój: 4,0
Posiłki: 4,5
Średnia ocena 4.2

100% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
Nikt nie polecił jeszcze tego hotelu
Mocne strony:
posiłki, lokalizacja
Słabe strony:
brak

Opinie Klientów (3)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią! Dodaj opinię
 • 4.0
  (luty 2014)

  Pokoje ładne i nowe, ale w okolicy, oprócz handlu i przemysłu konfekcyj...

  Ocena ogólna Pokoje ładne i nowe, ale w okolicy, oprócz handlu i przemysłu konfekcyjnego nic innego. Na stokach to około 5 minut jazdy samochodem (Pejo) lub 15 minut (Marilleva). Ale lepiej stoki były Madonna, która jest około 45 minut jazdy samochodem od hotelu. przez Marilevu skoki
  w tym samym czasie. Problem był z transportu, korygowanie sposób Włosi Brenerským pass, i tam jest tylko w jednym kierunku dla każdego słupka! Więc 10 km około 2 godzin kolejki i jest niemożliwe, aby przejść wokół. W Niemczech też, ze względu na kolejki były wakacje.
  Zakwaterowanie Ładne, duże, nowe. Tylko dodatkowe łóżko było gorzej, rozkładana sofa z materacem do spania (ale to wystarczyło jedno dziecko).
  Wyżywienie Twój własny, więc nie ma komentarza.
  Usługi hotelowe Rezydencja znajduje się w garażu i podnieś suszarką na buty, parking przed chatą.
  Stoki narciarskie W Marillevě i Folgarida jest być może zbyt dużo Polaków. Z kolejki linowej pejo 3000 jest miło, gdy Pogoda jest dobra. Najlepszy i największy jest Madonna di Campiglio.
 • 4.0
  (lipiec 2013)

  Anulowanie dozwolone pod względem lokalizacji i wysokiej jakości zakwat...

  Ocena ogólna Anulowanie dozwolone pod względem lokalizacji i wysokiej jakości zakwaterowanie. Idealni dodtupnost parku Stelvio i casti Brenta i Pressanella. Można polecić.
  Zakwaterowanie Zakwaterowanie na wysokim poziomie, właściciel z dobrą znajomość mila w języku
  angielskim. Nowo wybudowany dom nowoczesny, pokoje wyposażone w nadstandartne i takie. myckou i paw. Povleceni w porównaniu do opisu na stronie została uwzględniona.
  Wyżywienie Dieta sama w sobie.
  Usługi hotelowe Dobre zniżki na niektóre aktywności mistni i górę. transportu najlepiej mamy.
  Plaża -
 • 4.5
  (luty 2013)

  Święta są bardzo poszedł.

  Ocena ogólna Święta są bardzo poszedł.
  Zakwaterowanie Pensjonat jest dość nowy, właściciel miły, pomocny. Wyposażenie pokoi został całkowicie wystarczające, nie ma potrzeby wykonywania naczyń, brakuje tylko czajnik elektryczny. Istnieje nie pieca. Wszystko jest
  nowe, czyste, zadbane. Mogę tylko polecić.
  Wyżywienie My sami, gotowane tak dieta bez zastrzeżeń
  Usługi hotelowe Końcowe sprzątanie musi zapłacić, ale podczas robienia sam, nic nie jest naładowana. Parking w garażu jest opłata w wysokości 5 € / noc, ale nie ma sensu tam zaparkować. WiFi jest wolny.
  Stoki narciarskie Pejo to niewielki ośrodek, ale stoki są bardzo dobre, jest kilka osób. Marilleva/Folgarida jest centrum, gdzie istnieje wiele szkół narciarskich, stoki narciarskie są raczej niebieski i istnieje wiele podań. Madonna di Campiglio to naprawdę warto odwiedzić, piękne, krajobrazowy, szerokie stoki.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY