Opinie Klientów (4)
Znasz ten hotel? Podziel się opinią!
-
Super hotel
Hotel bardzo dobry. Bardzo ładny i funkcjonalny. Są dwa baseny tylko dla dorosłych i dwa baseny, gdzie mogą kąpać się dzieci. Restauracja tylko dla dorosłych i restauracja dla dorosłych i dzieci. Można odpocząć.
Pokój odnowiony, cały na biało, nowoczesna łazienka, duży balkon. Super.
Jedzeniepyszne!
Coś z czym się jeszcze nie spotkałem to czajnik elektryczny i ekspres do kawy na kapsułki w pokoju (model Lavazza Blue). Co prawda kapsułki trzeba dokupić na recepcji, ale dla mnie takie wyposażenie to rewelacja.
Jedyna wada to zbyt nowocześnie urządzony pokój, a więc jest tylko jedno lustro w łazience (nie ma drugiego w pokoju) i brak szuflad, więc wszystko trzeba trzymać na blatach. Łazienka nie ma drzwi, to jest raczej aneks łazienkowy. Generalnie oceniam hotel i pokój na 5. Polecam.
Lot linią Blue Panorama był spóźniony w każdą stronę. To minus wycieczki. -
Super wypoczynek
Opinię o hotelu wystawiam na 4+ na 5. Jedną rzeczą do jakiej się można przyczepić to toaleta w pokoju, matowa szyba nie zapewnia odpowiedniej intymności ponieważ zaraz za szybką znajduje się przejście z pokoju do części z umywalką i lustrem - niektórym może to przeszkadzać, ponieważ gdy znajduje siędruga osoba w pokoju to trudno jest nie słyszeć "odgłosów" z toalety.
Po za tą jedną rzeczą wszystko jest na 5:
-Codzienne dokładne sprzątanie pokoju
-Przemiła i rzyczliwa obsługa
-pyszne i zróżnicowane jedzenie - co 2 dzień inna kuchnia na kolację (azjatycka, włoska, hiszpańska itp.)
-oddzielone baseny- tylko dla dorosłych (cisza i spokój bez dzieci) gdzie nieopodal jest barek z drinkami i alkoholem oraz dla rodziców z dziećmi gdzie codziennie animatorzy organizowali zabawę dla dzieci i dorosłych.
-świetna organizacja działania całego hotelu, nawet w najmniejszych szczegółach np. w recepcji wisi duży telewizor z dotykowym ekranem gdzie można sprawdzić jakie aktywności są zaplanowane na terenie hotelu z tygodniowym wyprzedzeniem.
-Obsługa z niesamowitą energią (zarówno w restauracji barach czy recepcji)- codziennie obserwowałem jak ci sami ludzie od wczesnego rana do późnego wieczora ciężko pracowali, służąc gościom hotelu w każdy możliwy sposób.
Samo usytuowanie hotelu jest świetne, z dala od głośnego i lekko zatłoczonego centrum Puerto Del Carmen - jeżeli ktoś lubi ładne widoki, przestrzeń i dużo miejsca na spacery gdzie nie ma naganiaczy przy restauracjach to mogę śmiało polecić . Okolica bardzo czysta i zadbana, w pobliżu postój taxi oraz przystanek autobusowy gdzie linią nr. 03 można było dojechać bezpośrednio do centrum. Okolica hotelu oraz plaży jest bezpieczna i spokojna. Można śmiało powiedzieć, że jest to jeden z najfajniejszych hoteli w okolicy.
Z chęcią wrócę tam za rok. Z czystym sumieniem polecam hotel Aequora. -
Polecamy.
Polecam.Super lokalizacja.Pokoje sprzatane codziennie,w pokoju ekspress do kawy.
Na terenie hotelu czyściutko, hotel zadbany.Super all.
Jedzenie bardzo smaczne.Chętnie byśmy tam wrócili.Byliśmy w styczniu,było dużo anglików.
-
Jesteśmy zadowoleni z pobytu.
Pobyt w hotelu bardzo udany.Pokoje przestronnie,tv,wygodne łozka,ekspress do kawy.Prawie codzienna zmiana recznikow i poscieli.W łazience suszarka do włosow,kosmetyki,szampon ,mydło pod prysznicem itp.Jedzenie roznorodne,kolacje tematyczne np.kuchnia meksykanska,azjatycka.Obowiazuje dress code/panowiedługie spodnie do kolacji itp/.Nawet osoby będace na diecie weganskiej lub bezglutenowej nie powinny mieć problemu.Bylismy zaskoczeni trunkami alkoholow.w wesji allinclusive tzn.podawano orginalne Martini,Campari,Ballantines,J.Walker itp.Kawa z ekspresow dostepna dla gosci smaczna-typu Lawazza.Jesli chodzi o pogode to w styczniu mielismy temp. nie przekraczajaca 20 stop.C.Troche wiało.Niedaleko hotelu ocean,droga do 10min.Polecamy wycieczke do parku Timanfaya.Na tyłach hotelu znajduje sie supermarket.Goscie to głownie anglicy.Animacje dla dzieci i dorosłych.Kompleks posiada kilka basenow,dla dzieci i rowniez 18plus.Polecamy ten hotel dla kazdego,a w szczegolnosci księżycowa wyspe Lazarote.