Pensee Royal Garden

Ocena klientów na podstawie 270 opinii

Lokalizacja: 4,2
Pokój: 3,8
Posiłki: 3,7
Średnia ocena 3.9

75% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
Nikt nie polecił jeszcze tego hotelu
Mocne strony:
lokalizacja
Słabe strony:
brak

Opinie Klientów (270)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią! Dodaj opinię
 • 4.0
  (luty 2015)

  Byliśmy w tym hotelu po raz drugi. Wróciliśmy do hotelu z powodu centru...

  Ocena ogólna Byliśmy w tym hotelu po raz drugi. Wróciliśmy do hotelu z powodu centrum potapěčskému w sąsiednim hotelu Utopia i ładne wybrzeże koral. Centrum nurkowe ma niemiecki właściciel i nawet niemiecki poziom we wszystkich kierunkach. W lutym USA jak w Egipcie i że to w kilka
  ocen. Szacujemy, że około 40% obłożenia. Nie wielu Rosjan w hotelu i one były zaskakująco przyzwoite.
  Zakwaterowanie Noclegi u nas wydawało się jak normalny standard egipski, odpowiadającej jej ceny. Duże pokoje, szerokie łóżko, ciepłej wody i elektryczności, bez żadnego problemu.
  Wyżywienie W ubiegłym roku zmieniła właściciela hotelu, i wierzymy, że zmiana jest najbardziej widoczne w menu diety. Nowy właściciel w ten sposób oszczędności. W porównaniu do ubiegłego roku było około jeden półmisek mięsa i zajęcia w każde menu. Warzywa były tylko sałatek i nie cały warzywa. Tygle szklane napojów skurczył od 2 DCL dcl i nawet na 1,5 do 1 dcl w barze na plaży. Z tak małym tyglu dla czeskiego piwa do picia do śmieszności. Ale na pewno nie cierpimy na cały pobyt, a nawet nezhubli. Każdy wybiera, wystarczyło.
  Usługi hotelowe Personel pozostał ten sam, są mili ludzie. Za przelewy są szczęśliwi, ale zdecydowanie nie jest to wymagane. Animatorzy starają się wymyślać i oferują różne programu na plaży, a wieczorem, ale to miło, że nie nakładają one nadmiernie swoją działalność. W porównaniu do dochodzenia spowodowało fakt że to ma nie był ogrzewany lub jeden odkryty basen, który jest ważny w tym okresie.
  Plaża Wielką zaletą hotelu piękny koral rief, który pobiera duże fale. Cały ostatni rok i w tym roku pobytu nie było podniesiono flagi czarny. Temperatura wody była 23 C, temperatura powietrza ok. 23-26 c w zależności od siły wiatru. Plaży jest wyposażony w ekrany, przed wiatrem, tych że obłożenie wystarczające i nie potrzebują miejsca na plaży, aby zapewnić wczesnym rankiem. Plaża i stopniowe wchodzenie do wody są przystosowane dla małych dzieci. Buty w wodzie nie jest konieczne. Perełki między dwa Hotele jest duże, piękne, kolorowe życie podwodne. Tam widzieliśmy podczas nurkowania z rurką barakudu zwykłych, Krokodyl ryb, perutýny, Octopus, Napoleon, niebieskie nakrapiane i wiele innych małych i dużych ryb. Koral jest największym kursowe dla hotelu.
 • 4.3
  (listopad 2014)

  Uważaj na krzesłach genially uszkodzony! W przeciwnym razie ładne miejs...

  Ocena ogólna Uważaj na krzesłach genially uszkodzony! W przeciwnym razie ładne miejsce i dobrą obsługę, wielki odpoczynek. Z rurką absolutnie bez zarzutu.
 • 3.3
  (wrzesień 2014)

  Bola's Nasha pierwszy urlop, boli MŚP spokojní.

  Ocena ogólna Bola's Nasha pierwszy urlop, boli MŚP spokojní.
  Zakwaterowanie Ubytovanie MŚP mali Ali pekné prawo na pierwsze razy (do talii daliśmy 10 €).
  Wyżywienie Wybór, dobrze, veľký všetky pieczenia boli na jedno kopyto to czysty ale nie
  oprawione ormounted korenie. Po kilku dňoch to liezlo krkom hore. Z Pizza pripravovanej naozaj nečakajte pizzy na plaży. :) Ali, kilka ovocia-keď mają bolo, stwierdził veľa za nim. Celkovo nas boli zo sklamaní budúcnosti diety i wybrał to głównie kvôli iný hotelu.
  Usługi hotelowe To zależy od pracownika z akého natrafíte. Niektorí boli niechętnie (čašníci), no i mamy väčšinou mali šťastie na naozaj ładne ľudí. Cho sa AFLA výletov że ponúkajú w hotela na plaży-ya sa neoplatí chodiť zakupy blízkych miejsca majú tam dokładnie wyczyścić Cho pri hoteli (w hoteli Utopia stwierdził super sklep sob suvenírmi).
  Plaża Pekná, super plaża w šnorchlovanie.
 • 3.3
  (listopad 2014)

  Egipt wizy jak on mówi o Gości. W połowie pusta Hotele w tym wielu powł...

  Ocena ogólna Egipt wizy jak on mówi o Gości. W połowie pusta Hotele w tym wielu powłoki zniszczonych budynków dziś. Ze względu na fakt, że jesteśmy w tym samym hotelu byli ostrzegani wiosną i jesteśmy na niektóre z wad, które postrzegamy jako brak zarządzania, zrobił nic, aby zaradzić.
  Niestety pokazał brutto braki i bezpieczeństwa. Nie nadzoru na plaży. Utonął w stronę ośrodka, ale na naszej plaży. Systemu opieki zdrowotnej całkowicie nie powiodło się. Lecia cofania przedłużyć czas trwania lotu z międzylądowaniem na godzinę. Zamiast tego ośrodka, sam, jest starannie utrzymane. Bardzo przyjemnie ciepłe morze. Plaży jest codziennie sprzątany. Personel hotelu plaży. Niestety komarów, które uderza poza hotel, ale pokoje hubil. tak musiał spać z zamkniętymi drzwiami.
  Zakwaterowanie Noclegi był taki sam jak ostatni raz. Również dodatkowo odloupávající saggy łóżko do ściany po poprzedniej powodzi. Czyszczenie dość regularnie, koncentruje się w szczególności na ozdoby stworzony z ręczników.
  Wyżywienie Ogółem dobra. Każdy wybrał. Bardzo mało owoców i warzyw. Obiad na plaży i wziął udział w wróble, który jest skrzętnie karmione na desery.
  Usługi hotelowe Zostały opisane w ogólnym podsumowaniu. Negatywne jest bardzo głośny i dziwne muzyka (nowoczesny), rozbrzmiewa wokół basenów i niemożność komunikacji z pracownikami zmiany. Pomimo przyjęcia!
  Plaża Miły, miękki piasek. Uklízená. Mnóstwo wolnego miejsca. Zaletą jest to, że można wędrować wzdłuż morza daleko po obu stronach. Możliwość nurkowania.
 • 2.7
  (październik 2014)

  Jednym wielkim rozczarowaniem do morza. Nasze drugie wakacje w Egipcie....

  Ocena ogólna Jednym wielkim rozczarowaniem do morza. Nasze drugie wakacje w Egipcie. Wiedzieliśmy, gdzie jedziemy i hotel wybraliśmy specjalnie do nurkowania. Ale ten hotel, zwłaszcza oferty żywności i usług, to był najgorszy kiedykolwiek doświadczyłeś podróż do lat 12. Nie w Egipcie
  więc morze, więc nikt nie dostaje nas tam. Jasno, za niewielkie pieniądze można chcę dużo magnesu, ale nie wskazują 4 *, ma maksymalnie 2,5. Najgorsze było jedzenie i animatorów.
  Zakwaterowanie Po przybyciu na około 6:30 możemy umieścić w 15 dolarów dla 4 osób i mamy zostali zakwaterowani w 15 minut. Chcieliśmy pokoje w głównym budynku po prawej stronie. Pokoje na pierwszym piętrze, z widokiem na basen. Pokój był duży, ale brudny. Więc można przechowywać ubrania i inne rzeczy, musiałam wycierać szuflad i szafek. Na piętrze była pełna kurzu. Przelew środków czyszczących tylko raz, nie mamy na to zasługują. Standardowy pokój-2 łóżka, TV, klimatyzacja, sejf, czajnik elektryczny. Dzień 2 x 0, 6 l wody w pokoju. To nie wystarczy, ale my są zgarnął wodę z plastikowych beczkach w obszarze.
  Wyżywienie Jedzenie było katastrofą. Najgorsze to, co mamy. Bardzo źle zaprojektowane miejsca nabierania jedzenia. Stała Kolejka i sympatii. Ciągle brak kuchni (i nie chcesz zobaczyć jak to wygląda w sezonie), brakowało wszystkiego, miski, łyżki, widelce, kubki. Jedzenie jest dość straszne, szczególnie kolacje, obiad w restauracji na plaży, śniadania mogłyby być zbyt ostrożnym. Jeśli coś smażonego na tarasie, większość to był surowy. Dobre ciastka, słodycze mały wybór, owoce katastrofa (prawie żaden, a kiedy coś tak niedojrzałe!). Problemy z jelitami rozpoczął około 3 dni i trwała aż do wyjazdu. Moja mama nawet jednego prozvracela wszystkie noc, ale ona była dobrze, jadła skromniej.
  Usługi hotelowe Absolutnie straszne animatorów. W hotelach gdzie byliśmy to obszar na stronie programu animacji wieczornych budynku głównego, tak aby nie przeszkadzać Gościom, którzy nie mają żadnego interesu w uczestniczy w godzinach wieczornych animacji. Więc tutaj to było bezpośrednio w kampusie i jedyną rozrywką, animatorzy pojawił się z był bardzo głośny nagrań muzycznych (głównie pochodzenia rosyjskiego) codziennie do północy! To było niesamowite, to da się jeszcze spać. Absolutnej bezwzględności.
  Plaża Ładne plaży, leżaki, powinniśmy zawsze, bo tatuś jest pion. Niesamowite morskich koralowców i ryb. To lepiej iść do plaży Utopia i tam pływać do skały, čouhající z wody. Piękne rafy.
 • 1.7
  (listopad 2014)

  Hotel starszych łącznie nie mniej poważny. Tysiące komarów wszędzie!!! ...

  Ocena ogólna Hotel starszych łącznie nie mniej poważny. Tysiące komarów wszędzie!!! Dla 1 noc zabiliśmy 160 z nich! Spaliśmy w ogóle! Ponadto okropny smród obornika wieczór, który kąpać trawy. Morze i plaża, czyste, dobrze dostępne. Ogólne wrażenie nic wiele. Do tej pory najgorsze wakacje
  w Egipcie, już byliśmy piątym, ale w najgorszym Pensée.
  Zakwaterowanie Tam zatrzymali aż do 6 godzin po przyjeździe! Dwa dni czysty! Wszędzie i nadal roje komarów! Niezdolność do wentylacji lub usiąść na zewnątrz!
  Wyżywienie Dieta biednych! Jeszcze tej samej żywności. Jest co zjeść na obiad na kolację. Brak warzyw i owoców. Ostatnie 3 dni nie jadł nic!
  Usługi hotelowe Bad usługi po stałej powiadomienie po dwóch dniach stała prysznic, po 3 dniach vystříkání pokój komara z niemożność wietrzenia.
  Plaża Czyste morze nurkowanie niesamowite. Plaży łatwo dostępnej sieci. Brak krzeseł.
 • 3.0
  (listopad 2014)

  Zakwaterowanie i wyżywienie, średnia, nic nie zbyt. Mamy w Egipcie dośw...

  Ocena ogólna Zakwaterowanie i wyżywienie, średnia, nic nie zbyt. Mamy w Egipcie doświadczenie zarówno lepiej. Wszystko do plaży, a zwłaszcza korale i rafy w morzu. Byliśmy nurkowanie codziennie, i zawsze coś nowego takich jak widzimy. perutýny, niebieski-, ośmiornica, moray węgorzy i
  chmury ryb:).
 • 3.0
  (październik 2014)

  Ogólne wrażenie jest dobry, byłem tu po raz kolejny. Jest wspaniałym nu...

  Ocena ogólna Ogólne wrażenie jest dobry, byłem tu po raz kolejny. Jest wspaniałym nurkowanie.
  Zakwaterowanie Ogółem dobra.
  Wyżywienie Dieta w normie. Jestem przyzwyczajony do ich kuchni.
  Usługi hotelowe Usługi hotelowe
  w porządku. Jeśli ma problemu rozwiązać go teraz.
  Plaża Wszystko OK i czyste, ale Rozczarowała mnie duża frekwencja rosyjskich turystów, których nigdy nie było, i dlatego nie będę tu zaglądać.
 • 3.3
  (sierpień 2014)

  MŚP kedze sklamane tyle boli, Agencja nam povedala jest to obszar, gdzi...

  Zakwaterowanie" />
  Ocena ogólna MŚP kedze sklamane tyle boli, Agencja nam povedala jest to obszar, gdzie to zostało zrobione, sa da vela... najhorsie bolo, od wewnątrz o promieniu 50 km od hotelu nic nie nebolo... najblizsie mesto bolo 40 minut podróży auto i to z pewnością bolo "martwe"
  Zakwaterowanie
  Ubytovanie bolo naozaj bardzo ładne, dość spartanske, ale ten przyjazny napriek boli aj i komfortowy... raczej polecam szybciej pokój dla poschodi, kedze komórki złożonych bol rieseny ako 2poschodove męskich domckey.
  Wyżywienie Bola zaujimava, dieta ajked po równi sa dnoch vam wydawało, smak operatora maszyny, ale nie ma konsensusu w sprawie aj to sa napriek kolei codziennie tego wraku obmenit
  Usługi hotelowe Jakie sa tyka sluzieb hotela mamy boli sklamane tyle... my najskor 3 godziny na recepcii Všetci cakali, jesteśmy zmęczeni bóle, cestovania kedze lat MŚP mali w nocy, i jeszcze prazdne, nemali izby boli vobec został przygotowany rezervacky kto kkde będzie byvat i rozmiestnenie izieb nas do im vecnost miało komórki... czasu nam povedali z nam dorucia w 10 minut na kufre izbu w skutocosti im minęło prawie godzinę, a po nekonecom cakni możemy wreszcie chceli danych prysznic i trochę oddychnut
  Plaża Gad bola bola super wspaniały, wody... wstęp do mora mierny, więc każdy bol prisiel na moje... problem wrak bol, ked bol, ale wypływów, napriekk itp czy bolo więcej super, czasami zbyt ciepłe, jak na osviezenie lepsie Hotel bazenyagen jest używany
 • 4.0
  (wrzesień 2014)

  Byliśmy zadowoleni, najpiękniejsze jest morze.

  Ocena ogólna Byliśmy zadowoleni, najpiękniejsze jest morze.
  Zakwaterowanie Przyzwoite zakwaterowanie. To wiem, że to nie jest nowy. Trochę vybydlené.
  Wyżywienie Zawsze znaleźć coś dobrego. Z innych miejsc. Brakuje przede wszystkim owoców (bardzo
  mały wybór). Nic zbyt kuszące desery.
  Usługi hotelowe Te usługi, które kiedyś były wystarczające, polecamy szczególnie animatorów.
  Plaża Z całego pobytu to najfajniejsze. Plaża czysta, krajobrazowe, czyste, mnóstwo leżaki, ręczniki i poduszki. Pomocny personel hotelu nečekající na przelew. Morze niesamowite. Ciepłe, czyste wody. Fantastyczne podwodne życie. Zaletą laguny (nurkowanie nawet w wzburzonym morzu).
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY