Paphos

Ocena klientów na podstawie 29 opinii

Atrakcje: 4,3
Zabytki: 4,3
Życie nocne: 4,1
Restauracje i puby: 4,3
Zakupy: 4,1
Komunikacja: 4,4
Bezpieczeństwo: 4,7
Plaże: 3,8
Średnia ocena 4.2

89% osób poleca tę miejscowość

Mocne strony:
bezpieczeństwo, komunikacja
Słabe strony:
brak

Opinie Klientów (29)

 • 4.0
  Marek ( grudzień 2014 )
  Miasto Pafos jest dość dobre dla tych, którzy oprócz opalania chcieli by coś zobaczyć, Wiele zabytków w okolicy i samym Pafos. Plaże raczej małe i kamieniste w okolicach portu przy hotelach, ładniejsze w zatoce koralowej. Po zwidzeniu miejscowych atrakcji, miasto jest dobrą bazą wypadową do zwiedzenia
  ciekawych okolic, o ile uda się wynająć samochód. Z komunikacji miejskiej odradzam korzystać poza miastem, a szczególnie nastawiać się na powrót ostatnim autobusem. W czasie siesty można na przystanku warować nawet 2 godz, a ostatni autobus może po prostu nie nadjechać.
 • 3.5
  Piotr ( wrzesień 2014 )
  Piaszczyste plaże, blisko lotniska
 • 3.8
  Tomasz ( czerwiec 2014 )
  Miasto Polis, plaża ok 10 min busem od hotelu z klifami.
 • 5.0
  Magdalena ( marzec 2014 )
  położony u wybrzeża, poza sezonem przyjazny i spokojny.
 • 4.5
  Kasia ( luty 2014 )
  Plaża miejska nieduża ale piaszczysta, z łagodnym wejściem do wody. Do większej plaży na Coral Bay trzeba jechać około 20 minut autobusem 615 z przystani. 2 parki archeologiczne - godne zwiedzania. A także do obejrzenia za darmo duże grobowce (Salomoni Katakumbe) leżące wzdłuż ulicy - parę minut
  pieszo za przystanią. Bardzo fajne zoo, ciekawe gatunki do obejrzenia z bardzo bliska. Przepyszna kawiarnia-lodziarnia Gold Stone Cremery przy porcie z przesympatyczną obsługą - pychota!!! Przyjemne spacery wzdłuż wybrzeża - ładna promenada kilkukilometrowa!!! Z lokali przy nabrzeżu polecam tą na rogu przez portem - The Harbour!!
 • 4.9
  Rafał ( wrzesień 2013 )
  Zdecydowanie dla plażowiczów polecam dojazd do Coral Bay - najlepsza plaża w okolicach pafos. Jedzie tam autobus 615 z portu - koszt biletu do 1.5euro.
 • 4.5
  Bartłomiej ( październik 2011 )
  Odkrywki mozaik z 2. i 3. wieku A.D.
 • N i G ( maj 2013 )
  Świetny port.
 • 4.3
  marta siedlecka ( marzec 2013 )
  Polecam drogę oznaczoną kolorem czerwonym, na mapie, wiodącą do skał Afrodyty. Śliczna trasa. Paphos bardzo ładne i klimatyczne.
 • 4.6
  Małgosia ( listopad 2012 )
  Paphos piękne miasto, ze wspaniałym śródziemnomorskim klimatem. Mnóstwo zabytków archeologicznych, wspaniała, długa promenada. Cała masa uroczych kafejek, plątanina wąskich uliczek. Malowniczy port, śliczne zatoczki, dobrze przygotowane ścieżki rowerowe. Cudowne miejsce na wypoczynek.
0
OFERT
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY