powrót do poprzedniej strony

Budva

-

Czarnogóra

Mocne i słabe strony

Atrakcje:
 
Zabytki:
 
Życie nocne:
 
Restauracje i puby:
 
Zakupy:
 
Komunikacja:
 
Bezpieczeństwo:
 
Plaże:
 
Dodaj opinię o tej miejscowości

Sprawdż ofertę dla miejscowości Budva w Travelplanet.pl

Oferty już od: 1372 zł/os.
Rezerwuj
(12.08.2013) napisał:

świetne miejsce wypadowe do innych miejscowości (jeśli zamierzasz zwiedzać). Świetna miejscowość wypoczynkowa z uroczą starówką.
czytaj więcej    
(29.07.2013) napisał:

Stare Miasto, Bulwar
czytaj więcej    
(08.11.2012) napisał:

Budva jest pięknym starym miastem. Koniecznie należy zwiedzić stare miasto, a także obejrzeć plażę Mogren. Polecam plaże na wyspie Sw. Nicole oraz obejrzenie z morza wyspy Sw. Stefan. Plaże w Budvie są zatłoczone i ich nie polecam.
czytaj więcej    
(15.10.2012) napisał:

Starówka!
czytaj więcej    
(02.10.2012) napisał:

warto pójść na plażę w Becici oraz popłynąć taxi-łódką na wyspę widoczną z brzegu. Stare miasto przepiękne. Ponadto polecam korzystanie z wycieczek organizowanych przez liczne biura turystyczne-warto najpierw porównac ich oferty i plan.
czytaj więcej    
(10.09.2012) napisał:

Najfajniejsza plaża to Jaz - przejazd kosztuje ok.2 euro z dworca autobusowego, natomiast taxi około 10euro, więc przy pięciu osobach bardziej opłaca się ta wersja. Po wejściu na plażę należy kierować się w lewą stronę - zwiedziliśmy chwba wszystkie
czytaj więcej    
(06.08.2012) napisał:

Ciekawe stare miasto, port. Kurort, raczej nie dla osób ceniących ciszę i spokój. Tłoczno. Budva - dobre miejsce, jako baza wypadowa do indywidualnego zwiedzania Czarnogóry-niezłe połączenia autobusowe z miejscowościami atrakcyjnymi turystycznie.
czytaj więcej    
(20.07.2010) napisał:

pozytywna

Ogólnie: Miejscowość przypominająca troche Sopot i Zakopane w jednym, ale nie ma się co dziwić jest to stolica turystyczna Czarnogóry, w dzień mniej ludzi tłum wielokrotnie gęstnieje wieczorem. Bardzo urokliwa starówka. Dużo kafejek i
czytaj więcej    
(15.09.2008) napisał:

ok

Pogoda: wrzesień ok
czytaj więcej    
(15.02.2008) napisał:

Apartamenty Slovenska Plaża

Ogólnie: Pobyt za nieduże pieniądze więc nie można oczekiwać warunków jak w hotelu*****
Atrakcje turystyczne: Blisko starej części Budwy, możliwośc zobaczenia wielu ciekawych miejscowości jeśli ktoś nie jest nastawiony
  • Budva -
  • Budva -

czytaj więcej    

Top hotele w:

Budva

Czytaj więcej

Zobacz inne miejscowości w:

Czarnogóra

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij